Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Biedny:-(. A czy stac by nas było na oplacenie tej operacji?[/QUOTE]

Jak będe się widzieć z naszym wetem, zapytam ile by mogła ta operacja kosztować. U nas na śląsku jest jeszcze Gierek w Katowicach ortopedą, mogę weta zapytać czy warto by go do niego wysłać na konsultację, ale jeśli powie że nie warto ,to damy sobie raczej spokój, bo to wszystko kosztuje .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']do Ciotek z Wroclawia trzeba sie zglosic....[/QUOTE]

Pani Teresa musiała by zadzwonić do Obornik do hotelu i zapytać jak to wqidzi tamtejszy weterynarz, tzn. czy mieli by możliwość go bezpośrednio skonsultować i pogadać jak wet z wetem , zawsze to koledzy po fachu.

Link to comment
Share on other sites

Nie można przecież go teraz ot tak zostawić. Weci psy schroniskowe po kosztach przecież liczą! W Mikołowie są bardzo dobrzy ortopedzi może tam miałby bliżej? Nie zostawicie go teraz przecież.
Alduś za TM miał amputację szyjki udowej i tez koszt był niemały, później rehabilitacja i tez wszyscy się składali na niego i teraz niedawno odszedł od nas :-( i jeśli trzeba by było drugi raz się składać tez byśmy to zrobili. Więc nie wolno się załamywać i trzeba walczyć i ratować go :shake: przecież nie zaczynacie od zera, nie jesteście sami!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Kasiu a Volwerin ma jechać do Obornik śląskich czy wielkopolskich[/QUOTE]

Do Śląskich i z tego co pisała Pani teresa to jest jak dobrze pamiętam kilkanaście ( chyba 15 km ) od Wrocławia. Karinko już konto wysłałam . Zaraz wstawie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Nie można przecież go teraz ot tak zostawić. Weci psy schroniskowe po kosztach przecież liczą! W Mikołowie są bardzo dobrzy ortopedzi może tam miałby bliżej? Nie zostawicie go teraz przecież.
Alduś za TM miał amputację szyjki udowej i tez koszt był niemały, później rehabilitacja i tez wszyscy się składali na niego i teraz niedawno odszedł od nas :-( i jeśli trzeba by było drugi raz się składać tez byśmy to zrobili. Więc nie wolno się załamywać i trzeba walczyć i ratować go :shake: przecież nie zaczynacie od zera, nie jesteście sami![/QUOTE]

Kapselku ja o tego psa walczylam jak lew, przemywalam rany, smarowałam, dogladałam, zabierałam na spacery jak był w gabinecie ( bo nie załatwia się w pomieszczeniach) , kupowałam balsamy zawracałam wiecznie głowy weterynarzom. W schronisku nie powinno się faworyzować psów , ale serce nie sługo a Volwerin moje całkiem zawojował bo to wspaniały pies . Nie ma takiej opcji żeby go tak zostawić, potrzebujemy większych posiłków i pomocy , ale w jedności siła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Kapselku ja o tego psa walczylam jak lew, przemywalam rany, smarowałam, dogladałam, zabierałam na spacery jak był w gabinecie ( bo nie załatwia się w pomieszczeniach) , kupowałam balsamy zawracałam wiecznie głowy weterynarzom. W schronisku nie powinno się faworyzować psów , ale serce nie sługo a Volwerin moje całkiem zawojował bo to wspaniały pies . Nie ma takiej opcji żeby go tak zostawić, potrzebujemy większych posiłków i pomocy , ale w jedności siła.[/QUOTE]
Mój wielki szacunek dla Ciebie, naprawdę!!! Wiedziałam, ze takiej opcji nie ma, że go nie zostawicie w takiej sytuacji! Trzeba się dowiedzieć jakie będą koszty, a moze nie takie bardzo duże? Dobrze, że macie wiarę a dogomaniacy nie zostawią psa w potrzebie i jestem o tym święcie przekonana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Z Rudy Śląskiej do Mikołowa jak jest daleko?[/QUOTE] Nie jest daleko, to sąsiednie miasto, tylko jeśli nasz wet zaczyna ze specjalistami z Wrocławia to naprawde sprawa jest poważna i nie wiem czy ktoś inny da rade to zrobić . Było kilka przypadków które też kierował do Wrocławia, konsultowaliśmy je z innymi specjalistami ze śląska np. Dr. Gierkiem który jest też z jednym z najlepszych na śląsku i nie tylko z nim i nigdy nikt inny nie podjął się takich operacji.

Link to comment
Share on other sites

Wobec tego trzeba posłuchać weta wskazań i poznać przybliżone koszty. On i tak miał jechać w tamte strony, więc zatrzyma się na parę dni we Wrocławiu. Innego wyjścia pewnie nie ma. Operację jeśli się podejmą zrobiona być musi!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie wątpię w to że operacja jeśli tylko sie zdecydują lekarze to będzie :) Ja tez mam ciężkie dni po odejściu mojego kochanego Aldusia...... i może dlatego takie wpisy moje były.... on tez niedawno operacje miał...

Powiedzcie mi w jakiej klinice byłby operowany? Pytam się dlatego, że jedna pani spod Krakowa szuka dobrego ortopedy a przypadek jej suni jest bardzo skomplikowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Wobec tego trzeba posłuchać weta wskazań i poznać przybliżone koszty. On i tak miał jechać w tamte strony, więc zatrzyma się na parę dni we Wrocławiu. Innego wyjścia pewnie nie ma. Operację jeśli się podejmą zrobiona być musi![/QUOTE]

To jest jedna z opcji, a druga jest taka że być może wet który prowadzi hotelik zgodził by się skonsultować go z wetami z Wrocławia, i pogadać z nimi jak lekarz z lekarzem, to niedaleko więc może kogoś zna z tej akademi. Tylko musiała by Pani Teresa zadzwonić do Obornik i zapytać.

Wpłaty
- Czerda - 15 zł stała
- Jolanta 08 - 10 zł stała
- Wiga - 50 zł ośmiomiesięczna
- Viola 005 - 50 zł stała
-----------------------
125 zł

809 zł + 125 zł = 934 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dziewczyny nie wątpię w to że operacja jeśli tylko sie zdecydują lekarze to będzie :) Ja tez mam ciężkie dni po odejściu mojego kochanego Aldusia...... i może dlatego takie wpisy moje były.... on tez niedawno operacje miał...

Powiedzcie mi w jakiej klinice byłby operowany? Pytam się dlatego, że jedna pani spod Krakowa szuka dobrego ortopedy a przypadek jej suni jest bardzo skomplikowany.[/QUOTE]

Naszemu wetowi chodzi o takich specjalistów, a konkretnie wspominał o dr. Bieżyńskim .
[url]http://starywww.up.wroc.pl/polish/struktura/wet/kkc/index.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Naszemu wetowi chodzi o takich specjalistów, a konkretnie wspominał o dr. Bieżyńskim .
[URL]http://starywww.up.wroc.pl/polish/struktura/wet/kkc/index.html[/URL][/QUOTE]
Kaa bardzo dziękuję i podpowiem Pani niech spróbuje chociaż zadzwonić i skonsultować swój przypadek, a nuż się uda? Jeszcze raz wielkie dzięki!
A za Volwerina trzymam kciuki. Uda się na pewno! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Zaglądamy czy są jakieś nowe wieści[/QUOTE]

Nowe wieści jeśli chodzi o Volwa będą w czwartek, jak go zobacze i pogadam z tym wetem. Musze do Pani Teresy napisać , miałam nadzieje że zajrzy na wątek.

Link to comment
Share on other sites

:( wysylalam bazarek do Havanki... i nie wiem, gdzie milam glowe - adres i kod zostal zle wpisany - wszystko pomieszalam i paczka wrocila :(

Havanko - jutro wysle go ponownie.

Dochod z tego bazarku - przeznaczam na Volwerina i na terierkowata bide wyrwana ze strasznych, schroniskowych warunkow... [url]http://www.dogomania.pl/threads/185387-Umieram-w-schronie...Ocalony-!-Potrzebne-pieniadze-i-og%C5%82oszenia-[/url]!!!
[B]
Havanko[/B] - poprosze jeszcze o Twojego maila - przesle plik tekstowy, ktory udoskonalilam z opisem zestawow bazarkowych :) i spakowane zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...