Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

Z wątku transportowego:

[quote name='Tarzanka']W środę w nocy wyjeżdżam spod Świdnicy i jadę na trasie ( podaję punkty w których staję oddać lub zabrać zwierzaka )

Wrocław
Krotoszyn
Oborniki Wielkopolskie
Kozienice k. Warszawy
Przejeżdżam przez Wawę
Strzegowo k. Warszawy
Inowrocław
Krotoszyn
Wrocław

W czwartek po południu jadę spod Świdnicy do Zgorzelca.

Na środowej trasie mogę jeszcze coś zabrać żyjącego w zgodzie z innymi pasażerami. Koszta do podziału.

Kontakt:
783 615 838
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję Kochani tak:
1. Wykorzystujemy transport Tarzanki z Wawy do Zgorzelca (zuziaM) - dzwonie do Tarzanki by podjechała do Głowna i zabrała Yogiego- ma moje upoważnienie
Tarzanka będzie,jak myśle, w czwartek przed południem w Głownie.

2. Dzwonie jutro do Pani Zosi Barańskiej z przytuliska w Głownie- daję swoje dane - Misio jest wyciągany papierowo na moją osobę- prześle faksem upoważnienie Pani Zosi lub Tarzance.

3. Proszę Pania Zosię o przygotowanie Misia do wyjazdu i informuję kto go odbiera (Tarzanka)

4. Dzwonie do zuziM o przygotowanie miejsca dla Misia na czwartek wieczór.
ZuziaM wspominała coś o dostawieniu kojca.

i co ważne uprzejmie proszę zuzieM o pilne przyjęcie Misia we czwartek:)

Mantis - prośba wielka o kontakt z zuziąM w sprawie konta i daty przekazywania kasy za hotel:)

Czy Wam to wszystko sie podoba?

Jutro działam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']tak tak, przeciez wojtek to imie faceta:)[/QUOTE]

Wiesz, tutaj są różne nicki, niektóre to imiona psiaków, więc różnie z tym bywa.

W każdym razie wreszcie jakaś porządna, męska :) decyzja w sprawie Yogusia.

Link to comment
Share on other sites

Matko, dziewczyny .... Gdybym tu nie zajrzala, to nie wiedzialabym, ze Yogi do mnie przyjezdza.
Bo gdzies juz sie zagubila po drodze moja informacja ... w toku tylu zdarzen i nowych postow, to jasne ..... ze ja moge psiaka przyjac dopiero za 3 - 4 tygodnie
( dopiero wtedy moglabym miec nowowybudowany kojec ).
Pisalam to juz duzo wczesniej i na PW pisalam do Dogo07.

No, ale jesli tak szybko trzeba sie decydowac, to w takim razie ja jutro sie rozejrze za dodatkowa buda dla psiaka.
Na pewno nie zdazymy jej zbudowac ( nie mam materialow na nia ), ale sprobuja kupic.
Mysle, ze dla piesia nie bedzie potrzebna duza. Gdzies ktos pisal, ze Yogi ma jakies 15 kg.
Nie bedzie moze rewelacyjna, ocieplona ..... ale nowa, a przed zima ja uszczelnimy i ocieplimy.
Bedzie sluzyc pewnie niejednemu jeszcze psiakowi.
I bede musiala ja dostawic do innego kojca. Yogi toleruje inne psiaki czy suczki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']No to moze lepiej bedzie go dac z ta nowa sunia, ktora tarzanka do mnie przywozi wlasnie w czwartek.
Moze psiak, ktory juz dluzej jest w swoim kojcu bedzie sie za pewnie czul .... No sama nie wiem.[/QUOTE]

Ona jest niesterylizowana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Proponuję Kochani tak:
1. Wykorzystujemy transport Tarzanki z Wawy do Zgorzelca (zuziaM) - dzwonie do Tarzanki by podjechała do Głowna i zabrała Yogiego- ma moje upoważnienie
Tarzanka będzie,jak myśle, w czwartek przed południem w Głownie.

2. Dzwonie jutro do Pani Zosi Barańskiej z przytuliska w Głownie- daję swoje dane - Misio jest wyciągany papierowo na moją osobę- prześle faksem upoważnienie Pani Zosi lub Tarzance.

3. Proszę Pania Zosię o przygotowanie Misia do wyjazdu i informuję kto go odbiera (Tarzanka)

4. Dzwonie do zuziM o przygotowanie miejsca dla Misia na czwartek wieczór.
ZuziaM wspominała coś o dostawieniu kojca.

i co ważne uprzejmie proszę zuzieM o pilne przyjęcie Misia we czwartek:)

Mantis - prośba wielka o kontakt z zuziąM w sprawie konta i daty przekazywania kasy za hotel:)

[B]Czy Wam to wszystko sie podoba?[/B]

Jutro działam:)[/QUOTE]

:roflt:

A jak myslisz ? :razz:

[QUOTE]zuziaM
[INDENT]Matko, dziewczyny .... Gdybym tu nie zajrzala, to nie wiedzialabym, ze Yogi do mnie przyjezdza.
Bo gdzies juz sie zagubila po drodze moja informacja ... w toku tylu zdarzen i nowych postow, to jasne ..... ze ja moge psiaka przyjac dopiero za 3 - 4 tygodnie
( dopiero wtedy moglabym miec nowowybudowany kojec ).
Pisalam to juz duzo wczesniej i na PW pisalam do Dogo07.

No, ale jesli tak szybko trzeba sie decydowac, to w takim razie ja jutro sie rozejrze za dodatkowa buda dla psiaka.
Na pewno nie zdazymy jej zbudowac ( nie mam materialow na nia ), ale sprobuja kupic.
Mysle, ze dla piesia nie bedzie potrzebna duza. Gdzies ktos pisal, ze Yogi ma jakies 15 kg.
Nie bedzie moze rewelacyjna, ocieplona ..... ale nowa, a przed zima ja uszczelnimy i ocieplimy.
Bedzie sluzyc pewnie niejednemu jeszcze psiakowi.
I bede musiala ja dostawic do innego kojca. Yogi toleruje inne psiaki czy suczki ?
[/INDENT][/QUOTE]

ZuziaM -:buzi::buzi:
dołożę do tej budki , tylko jak będziesz wybierała to prosze taką wieksza z otworkiem ( wejściem) by Yogi nie miał kłopotów do niej wejśc ..

Link to comment
Share on other sites

ZuziaM, aleśmy Cię załatwili, teraz sobie przypominam że pisałaś, ale po drodze zapomniałam, nie gniewaj sie ale ze względu na biedulę to troszkę się cieszę.Dzięki bardzo i dziękuję Ciotkom i Wujkom zaangażowanym w przeprowadzce Yogusia. Też dokładam się do lepszej budy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Mantis - prośba wielka o kontakt z zuziąM w sprawie konta i daty przekazywania kasy za hotel:)[/QUOTE]
Prowadzę również skarbonkę Skubisia, który jest w hoteliku u zuziM, także numer konta już mam :)

Wojtuś, bardzo Ci dziękuję :Rose: Ty już chyba wiesz za co :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Zuzią odnośnie miejsca dla Yogisia - nowa budka kupiona (nie robiona) to jest bardzo duży koszt, nie ma sensu takiej kasy wydawać, bo za tydzień zwolni się miejsce w kojczyku po innym piesku, więc Yogi mógłby tam ewentualnie trafić. Zuzia ma dużą budę po jakimś większym psiaku, ale w miejscu w którym nie ma ogrodzenia, w ogrodzie, więc miałby od razu wybieg duży i mógłby z innymi psiakami biegać. Na początku musiałby być przypinany jednak jakoś, żeby nie uciekł i stopniowo się przyzwyczajał. Zuzia wklei zdjęcia tej budy jak wróci ze spacerów z psami.
Myślę że to dobra opcja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Tylko czy Zuzia będzie mieć Yogiego gdzie umieścić z tą budką? Może u Dylanki, bo ona też starsza i spokojna?

Trzymam kciuki żeby wszystko się udało, tak bym chciała żeby Yoguś jutro pojechał..[/QUOTE]

Kochani trochę podżyłem bo Tarzanka z mężem i Psiakami była już za Warszawą,wyjechali dzisiaj w nocy, po wspólnej naradzie postanowili
że zawracają po Puszka/Misia Yogi:)

Jadą już po niego - będą gdzieś za 2-3 godziny:)

Yogi już jest przygotowany - Pani Zosia to przemiła kobieta,
Yogi dostanie obróżkę i smycz i na wyprawkę książeczkę zdrowia (był teraz szczepiony na wśkiekliznę)

Z Psiakami wracają do Wrocławia, przenocują, i jutro zawiozą je do zuziM, - albo jak nie będą bardzo umęczeni do jeszcze dziś póżnym wieczorem:)

ZuziaM Kochana - Tarzanka będzie dzwonić do Ciebie wieczorkiem czy przywiozą Psiaki jeszcze dziś czy już jutro:)

Akcja była szybka więc zgodziłem się że dołożymy się do transportu 250 zł.

Pani Zosia na moje dane i telefon -jak mówiła chciałaby póżniej dowiedzieć się jak czuje się Yoguś, mówiłem że ja zadzwonię i dam też telefon do zuziM,gdyby chciała bezpośrednio dzwonić.

ZuziaM Dziękujemy:loveu:

Jestem w kontakcie z Tarzanką to napiszę jak już zabiorą Yogiego z Przytuliska:)
Gdyby nie było mnie na dogo a kontakt był potrzebny to tel. 504-23-64-65

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale AKCJA :crazyeye:!
Jakie tempo, siedział sobie, siedział Yogulek, a tu w biegu musi walizki pakować.
A mnie się wydawało że transport ma być w czwartek :roll:.[/QUOTE]
I ja tez tak myślałem, dzwonię a oni za Warszawą w kier. Poznania, zjechali, pomysleli i super że zgodzili się zawrócić:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...