Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

Dziewczyny.
koresponduje z Pania, ktora byla zainteresowana jego adopcja. Jest wciaz zainteresowana :)

Ma kota i mieszka w malym mieszkaniu. Nie miala psa niewidomego, ale zawsze w domu byly zwierzeta,

Kobieta jest z Krakowa.

POSZUKUJEMY OSOBY DO PRZEPROWADZENIA WIZYTY ! :) Takiej po"maxie". takiej ostrej jak brzytwa :p Kogo polecacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Dziewczyny.
koresponduje z Pania, ktora byla zainteresowana jego adopcja. Jest wciaz zainteresowana :)

[B]Ma kota i mieszka w malym mieszkaniu. Nie miala psa niewidomego, ale zawsze w domu byly zwierzeta[/B],

Kobieta jest z Krakowa.

POSZUKUJEMY OSOBY DO PRZEPROWADZENIA WIZYTY ! :) Takiej po"maxie". takiej ostrej jak brzytwa :p Kogo polecacie?[/QUOTE]

Czy to mieszkanie ..bez schodów ?? Bo nawet parter w wiekszości ma kilka schodów do mieszkania.
To slepy pies ...

Renata >> czytając o twoich futrzakach jestem za :) no i jest jeszcze ten wybieg ...
u siebie odkarmiłabys te bidę kościkową ....

Link to comment
Share on other sites

dokładnie szelki załatwia sprawe... ale generalnie nie oszukujmy sie gdziekolwiek nie trafi niech ludzi wiedza ze na poczatku moze obijac sie o meble, wchodzic pod nogi i bas sie schodów...ale to wszystko do wypracowania.... i uwazam lepiej go do mieszkania w bloku niz do domu duzego gdzie biedak by sie dopiero zagubił...

3mam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Dziewczyny.
koresponduje z Pania, ktora byla zainteresowana jego adopcja. Jest wciaz zainteresowana :)

Ma kota i mieszka w malym mieszkaniu. Nie miala psa niewidomego, ale zawsze w domu byly zwierzeta,

Kobieta jest z Krakowa.

POSZUKUJEMY OSOBY DO PRZEPROWADZENIA WIZYTY ! :) Takiej po"maxie". takiej ostrej jak brzytwa :p Kogo polecacie?[/QUOTE]
Dzień dobry:)
Przymierzałem się do wysłania deklaracji a tu przy okazji widzę że potrzebna wizyta przedad. w Krakowie.
Jeśli Kochani pozwolicie to zaraz zaproszę na wątek Salibinkę z Krakowa.
Miała u siebie na DT chorą, niewidomą Martynkę i niedawno znalazła dla niej cudowny domek w Krakowie:)
Myśle że jest wyczulona na sprawdzanie domków dla niewidomych psiaków.
Ja jeszcze nie byłem na takiej wizycie, ale widzę że potrzeby Dogo są ogromne to i muszę kiedyś spróbować - może z kimś z Krakowa.

Już piszę do Salibinki;);)

Link to comment
Share on other sites

wojtuś, byłoby wspaniale!

Wysłalłam do pani maila z lista 17 pytań przedadopcyjnych :) i wskazowkami jak ogarniac niewidomego psiaka. :)

Normalnie nie moge sie doczekac, az odpisze. przekleje na watek i bedziemy debatowac ;)

rany, rany, jak sie denerwuje! Mam nadzieje, ze pieniadze potrzebne beda wylacznie na transport.

Sluchajcie, co myslicie o kastracji? Czy psa w tym wieku warto ciachnac?

Coz, biorac pod uwage ryzyko rakiem jader czy prostata wydaje mi sie, ze TAK. Biorac jednak pod uwage jego wiek, jestem na NIE.

Link to comment
Share on other sites

Byłam kiedyś z tym pytaniem u weta. Póki się nic nie dzieje to nie ma sensu ryzykować z kastracją, narkoza osłabia serduszko, wet kazał mi tylko obserwować psiaka (czy np nie sika częściej), badać regularnie. Ale niektórzy kastrują nawet w podeszłym wieku.. Także też sama nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Madallena ja Cię wielbić będę:Rose::kiss_2:[/QUOTE]

To nie moja zasluga :) Ja tylko wzielam sprawe w swoje rece i "trzepie" pania od A do Zet :D

Ogloszenia, oloszenia i jeszcze raz ogloszenia, ktore robila nika28!

I czas, ten czas, w ktorym Pani zainteresowana adopcja trafila wlasnie na niego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Byłam kiedyś z tym pytaniem u weta. Póki się nic nie dzieje to nie ma sensu ryzykować z kastracją, narkoza osłabia serduszko, wet kazał mi tylko obserwować psiaka (czy np nie sika częściej), badać regularnie. Ale niektórzy kastrują nawet w podeszłym wieku.. Także też sama nie wiem[/QUOTE]

No dobra, a jak zacznie sie dziac? Co wtedy? psiak jeszcze starszy...
pamietac, trzeba, ze wszystkiego nie jestesmy w stanie zatrzymac, uratowac...

Nie wiem sama... chyba USG trzeba bedzie mu zrobic i zpbaczyc czy prostaty nie ma. A pozniej radzic sie i decydowac...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Myślę Madallena że na pytanie o kastrowaniu też mogłaby poradzić salibinka, Martynka po konsultacji Weta nie została wysterylizowana, również ze względu na stan jej zdrowia.
Salibinka szukała więc domku bez psów, ze względu na jej bezpieczeństwo.
Napisałem do salibinki z zaproszeniem na wątek, zadzwonię jeszcze do niej:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :). Muszę mieć chwilę na zapoznanie się z wątkiem.

Edit.: Przeczytałam.
Jakakolwiek dyskusja o kastracji nie ma sensu - psiaka musi przede wszystkim zobaczyć wet, potrzebne są przynajmniej podstawowe badania, bo kompletnie nic nie wiadomo o nim pod względem zdrowotnym. Krew, serce, stan skóry itd... Yogi to jeden wielki znak zapytania.
Jeśli chodzi o chętną panią, mogę oczywiście przeprowadzić rozmowę i następnie spotkanie - ale po rozmowie z osobą, która pilotuje Yogusia. Mantis? Madallena? :). Mój numer: 509 166 430.

Link to comment
Share on other sites

[B]Salbinka[/B], dziękuję że jesteś i chcesz pomóc Misiowi Yogi :)
Masz rację, dopóki psiaka nie zbada wet, możemy tylko "gdybać".

Ja, oprócz założenia wątku i pilnowania skarbonki Misia Yogi, niewiele mogę pomóc.

[B]Madallena[/B], chodź tu! :)

[B]Livka[/B], bardzo dziękuje :) Oby Twoje słowa o przeznaczeniu funduszy były prorocze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...