Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

[QUOTE]=Kashdog;15526580]Ona wygląda jak taki typowy kundlas, [/QUOTE]

No, no Kashdog uważaj:mad:, Gloria typowy kundlas:crazyeye:, przecież to przepiękna sunia i jakś rasę sie do niej dopasuje;).

Gloria już po sterylce, u p.Ani może zostać najwyżej kilka dni, a co potem?:roll:

Dzisiaj dostałam wiadomośc,ze Marzyszu następny wywalony ON-ek:-(.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny. Ja dziś odwiedziłam sandomierskie kundelki w przytulisku. Mają tam jak u Pana Boga za piecem! To oczywiscie żart , ale dobrze im się wiedzie. Obfociłam dziś część a jutro zrobię zdjęcia pozostałym. Pozdrówka dla kieleckich kundelków od Bisia i Inki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Witajcie dziewczyny. Ja dziś odwiedziłam sandomierskie kundelki w przytulisku. Mają tam jak u Pana Boga za piecem! To oczywiscie żart , ale dobrze im się wiedzie. Obfociłam dziś część a jutro zrobię zdjęcia pozostałym. Pozdrówka dla kieleckich kundelków od Bisia i Inki[/QUOTE]

Betelku , miło Cię znowu widzieć:loveu::loveu::loveu:.
My mamy nadzieję,ze kiedys tak bedzie mozna powiedzieć o psiakach w kieleckim schronie.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Co u Was z tymi onkami? Pogubiłam sie już chyba, ile ich jest. Jak miałam Dine, to wtedy wszyscy szaleli za owczarkami, a teraz jest ich tyle wyrzuconych.
Ewab dziś mi mówiła, że da tel do mnie komus w sprawie Soni. Oby udało się, bo wtedy byłaby wolna buda i kojec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra29']Boże to wszystko to wielka MASAKRA. Jak te psy się męczą, jak one cierpią i cierpiały. Nie mogę, po prostu nie mogę. Pozabijałabym tych potworów.[/QUOTE]


kochana...nie tylko ty:-(

a wiecie, ze w tej chwili ludzie zgłaszają sie z żądaniem/prośbami do STOZu, zeby cos zrobili z bezdomniakami czy psiakami po wypadkach???? no i co możemy zrobic???...nic:-( ani miejsca, ani kasy...

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, czy ktos mógby wstawić Glorię na FB. Ciężarna sunia uniknęła mordowni kieleckiej, może ktoś mógłby pomóc.
Przypomnę, że sunia błąkała się w lesie w podkieleckim Kaczynie już od wiosny, czyli miała ok.4-5 mies, potem przeniosła się na teren plebanii. Proboszcz zgłosił to do swojej gminy, chociaż wczesniej zabralismy juz z terenu plebanii inną suczkę ze szczeniakiem i miałysmy zamiar złapać również tą sunię.
Gmina zawiadomiła kieleckie schronisko, ale na szczęście suni, już był szum wokół schronu i odmówili przyjazdu.

Gloria ma ok.9-10 mies., była w ciązy, ale jest juz po sterylce aborcyjnej.
Nie mamy co z nia zrobić. Na razie , ale dosłownie jeszcze 2-3 dni może byc u pani Ani, ale to jest 80-letnia kobieta i nie możemy jej dłużej obciążąć. Gloria wymaga pracy, boi się wychodzić na smyczy, trzeba ją czasami podnieść, a waży ok. 25 kg.
Ja codziennie muszę wydzwaniać i szukać kogoś , kto by mógł pójść ją wyprowadzić, a przeceiż musi wychodzić , co najmniej 3 razy.
Dom dla niej pilnie potrzebny! Najlepiej dom z ogrodem.

[IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/IMG_6247.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda wielka. Bardzo liczyłam na to. Sonia właśnie jest ogłaszana, ale dosłownie żadnego odzewu nie ma. No i Gloria mogłaby wtedy przyjechać, a tak to nie dam rady siódmej rundki spacerowej 3xdziennie zrobić. Andrzeja przeważnie nie ma, więc wszystko jest na mojej głowie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam pytanie. Nie zglaszal ktos ktorejs z was zaginiecia dwoch haskich? Na Czerwona Gore przybiegly dwa spiete jakby w uprząż z [/B][B]zaprzegu [/B](czy jak sie to nazywa). Wyglada jakby sie komus zerwaly - moze ktos po okolicznych lasach jezdzil. Narazie sa przypiete u mojego taty, moze zanim wroce do domu to juz sie ktos znajdzie, a jak nie to ja nie wiem co...:) Ale na pewno komus zwialy, nie ma innej opcji. Jakby ktos Wam zgalszal zazginiecie takich psin to dajcie znac.
Moj nr to 600 797 313.

Link to comment
Share on other sites

W pobkiżu schroniska od kilku dni biega malutki rudy psiaczek , z pewnością tam wywalony!
POMOCY, to jest przy lesie, zimno, mokro, on nie przeżyje!

W Podmarzyszu i Kaczynie, bo te miejscowości sie łączą, oprócz tego ON-ka, ktrego zdjęcia juz wklejałysmy jest inny bezdomny spory pies , młody,czarny z białymi łapami i [B]duża suka, która gdzies tam ma szczeniaki![/B]

Inną mała suczką wyrzucona w Kaczynie zaopiekowała sie jedna pani, znalazła juz jej dom, ale prosi o pomoc finansową w sterylce, bo sunia zaciążona.

W Kielcach na Karczówkowskiej koczuje wilczkowata, do kolan suka, którą prawdoppoidobnie wyrzucili menele z domu. To wszystko oprócz tych psów na ulicach, o których pisałam wcześniej.

Ta sunia ze szczeniakem z działek/ zdjęcia wsatwiałam/, której ta pijaczka nie chciała wcześniej dac do sterylki, jest podobno w zaawansowanej ciąży, a menel s ie wyprowadziliły z działek i psy zostały tam na pastwe losu.

Jest karma , można by porozwozić do tych miejsc chociaż , ale nie ma z kim.


Tak wiele ludzi oburza się na to , co się dzieje z kieleckim schronem. a mało kto chce nam pomóc w ratowaniu psów, które miały szczęście tam nie trafić.

Bardzo proszę umieście apel o pomoc dla tego małego rudzielca i suki ze szczeniakmi z Podmarzysza, może na tym watku schronowym.
Ja nie mam czasu, bo lecę do p.Ani wyprowadzić Glorię i zanieść karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']moze trzeba na zaprzęgowym dać znać w sprawie tych huskych...

Divia - pytałam dziewczyn na razie nie ma zgłoszeń...potrzebne by były zdjęcia to wstawię na zaprzęgowce[/QUOTE]

Właściciel psiaków się znalazł. Umkneły mu podczas spaceru :) Info od Divii :)
Pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']moze trzeba na zaprzęgowym dać znać w sprawie tych huskych...

Divia - pytałam dziewczyn na razie nie ma zgłoszeń...potrzebne by były zdjęcia to wstawię na zaprzęgowce[/QUOTE]

[quote name='miron h']Właściciel psiaków się znalazł. Umkneły mu podczas spaceru :) Info od Divii :)
Pozdrawiam. :)[/QUOTE]

[quote name='andzia69']ufff - no to dobrze!:p dzięki Miron za wiesci:lol:[/QUOTE]

jestem jestem. Tak psiaki zostaly oddane do wlasciciela. Jak sie okazalo dwie siosrt z jednego miotu okolo 2 lata uciekly w trakcie spaceru. Droga poczy pantoflowej moj tata zwiedzial sie gdzie ktos takie mial i od tego do tego doszli skad. Wlasciciel szybciutko przyjechal po dziewczyny, a szukal ich w lesie:) Wiec udalo sie zakonczyc szczesliwie historie.

Andzia, miron, erko mega wielkie dzieki za pomoc. I wszystkim ktorzy szukali danych na ten temat takze;D

Link to comment
Share on other sites

Pogubiłam się już w tym co dzieje się naprawdę w schronie,co naprawdę dzieje sie dla psiaków,które miały szczęście do schronu nie trafic...pogubiłam w wątkach kieleckich...
więc jeśli pozwolicie do szumu nie będę się przyłączac...I TAK TYLKO WY MOŻECIE COŚ W KIELCACH ZMIENIĆ I TO NA SPOSÓB,KTÓRY BĘDZIE PRZEZ WAS DO OGARNIĘCIA...i tak jakoś mam dziwne wrażenie,że gł. akcent nie powinien padać tylko na schronisko,ale co ja wiem,skoro nawet 3 wątki potrafiły zamącić mi w głowie?

Tak więc skupie się na tym co ogarniam...

[B]DIMKA WŁAŚNIE DOJECHAŁ DO SWOJEGO DOMKU POD POZNANIEM!!![/B] ...BEZ EKSCESÓW...BEZ PRZYGÓD...GRZECZNY...SPOKOJNY...KONTAKTOWY...MALUCHY W DOMKU OLAŁ...

[SIZE=4][COLOR=Red][B]DIMKO...wytrzymałeś w Dyminach prawie 3 miesiące...
teraz pora na szczęśliwe życie!!!
Dziękujemy [SIZE=5]wszystkim[/SIZE][/B][B],którzy temu psiakowi w najmniejszy sposób pomogli...BARDZO DZIĘKUJEMY W IMIENIU I SWOIM,
I DIMKI- przecudnego psiury!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Zuzliku, to raczej my dziękujemy Tobie za Dimkę i inne nasze psiury, które uratowałaś!:iloveyou::iloveyou::modla::Rose:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Nie macie jakiegoś pomysłu na tego małego rudzielca wywalonego pod schroniskiem?[/COLOR]

Jutro jedziemy z mag.dą do Kaczyna i Podmarzysza, zawieziemy karmę Lordowi, temu drugiemu ON-kowi i czarno-białemu, postarmy sie dowiedziec czegoś o suce ze szczeniakami.

Dzisiaj byłam z Morelkiem u weta, ponad godzinę czekałam w poczekalni i jedyny pozytek, to to ,że rozmawiałm z panem, który ponad rok temu adoptował sunię w strasznym stanie ze schronu,a pół roku temu zawiózł tam 500 kg karmy. Mówił też o sasiadce, biednej rencistce, która co miesiąc nosi tam 10-15 kg karmy.
Pan może to wszystko napisać.

Co do Morelka, to wet powiedział,ze wg niega łapka nie wróci do normy i nieuchronna amputacja:-(.
Dzisiaj dobiły mnie wieści od Jaagi o Oskarze:-(.

[SIZE=1]Wariuje mi klawiatura, litery wyskakują w różnych miejscach, jeden post piszę godzinę:mad:. Co tu zrobic??? [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka'][COLOR=green][B]Zuzliku, to raczej my dziękujemy Tobie za Dimkę i inne nasze psiury, które uratowałaś![/B][/COLOR][/QUOTE]

...POLECAM SIĘ...ale wolałabym,by jednak nie była potrzebna moja pomoc...i bez tego macie ogrom roboty!
Trzymajcie się...powodzenia:loveu:...ja wracam do mojego "grajdołka":lol::evil_lol:...a Dimkę i tak będę pilnować...lub duszę cieszyć jego radością i bezpieczeństwem.

[COLOR=DarkOrchid]ps...kochana,a masz kontakt z domkiem Misiuni? Co u niej nowego?...ciut brakuje mi tego rozsmianego pycha...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...