Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='Kasia z Demonem']Zajmijcie się białaskami, ja niestety mam do nich daleko a jestem niezmotoryzowana, ale wątek podczytuję i kibicuję zarówno Jurandowi jak i Zbysiowi :)
Jeśli chodzi o Bambo to nie ma problemu... spacerki z nim to przyjemność... nawet pomyślałam, że może spróbowałabym z nim porobić podstawy posłuszeństwa typu chodzenie na smyczy czy zostawanie w określonej pozycji na chwilę - bo to mogłoby się przydać przyszłemu właścicielowi, ale mam dylemat na co mogłabym ćwiczyć, aby nie narazić się w schronisku sucha karma, kiełbaska, specjalne ciasteczka dla psów? pojęcia nie mam :( Oczywiście w miarę możliwości będę wrzucała zdjątka/filmiki Bambo, jego zabaw i postępów w nauce (o ile się dowiem na co mogę ćwiczyć) chyba, że macie dość :D[/QUOTE]

Trening - świetny pomysł Kasiu!! myślę, że sucha karma i ciasteczka (czyli nic świeżego co mogłoby wywołać rozstrój) będą OKAY.
Byłoby super, gdyby Bambo mógł po prostu biegać luzem, ale nie wiemy jeszcze czy będzie na tyle posłuszny, by wracać na zawołanie.
Myślę, że to byłby cel nadrzędny treningu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

póki co jak jest ze mną na spacerku ma do dyspozycji prawie 10m linkę, którą widać na zdjęciach i przyznam, że ładnie przychodzi jak się go woła, chociaż zdarzyło mu się kilka razy szarpnąć.... jeszcze dopytam w schronisku, tak na wszelki wypadek, co można by mu dawać jako nagródki i zacznę ćwiczenia :) zanim będzie mógł biegać luzem minie trochę czasu, ale myślę, że to możliwe :)

Link to comment
Share on other sites

Miniatura i link do hostingu aby pobrać oryginał. Plakacik nadaje sie do druku na domowych drukarkach, również w wersji czarnobiałej. Mogę wysłać na maila jak ktoś ma życzenie.

oryginał: [URL]http://www.sendspace.pl/file/04013e4d418660eb032e4e8[/URL]

[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5761/bamboryscopy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kasia z Demonem napisała:
Jeśli chodzi o Bambo to nie ma problemu... spacerki z nim to przyjemność... nawet pomyślałam, że może spróbowałabym z nim porobić podstawy posłuszeństwa typu chodzenie na smyczy czy zostawanie w określonej pozycji na chwilę - bo to mogłoby się przydać przyszłemu właścicielowi, ale mam dylemat na co mogłabym ćwiczyć, aby nie narazić się w schronisku sucha karma, kiełbaska, specjalne ciasteczka dla psów? pojęcia nie mam :( Oczywiście w miarę możliwości będę wrzucała zdjątka/filmiki Bambo, jego zabaw i postępów w nauce (o ile się dowiem na co mogę ćwiczyć) chyba, że macie dość :D[/QUOTE]

Możemy się umówić Kasiu na spotkanie na placu i poćwiczyć na luzie. W tym tygodniu po południu po 16. Narazisz się jak nie będziesz z nami rozmawiać. Dla niego, to myślę, że sucha karma lub ciasteczka psie. Ja mam jeszcze nagrody. Co Ty na takie spotkanie? Może poszła by jakaś sunia z Bambo. Możemy ustalić jaki zakres pracy można z nim zrobić.
mój nr 512-372-883

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Możemy się umówić Kasiu na spotkanie na placu i poćwiczyć na luzie. W tym tygodniu po południu po 16. Narazisz się jak nie będziesz z nami rozmawiać. Dla niego, to myślę, że sucha karma lub ciasteczka psie. Ja mam jeszcze nagrody. Co Ty na takie spotkanie? Może poszła by jakaś sunia z Bambo. Możemy ustalić jaki zakres pracy można z nim zrobić.
mój nr 512-372-883[/QUOTE]

Narażać się nie mam ochoty :) nawet raz pytałam, pani powiedziała, żebym ustaliła z kimś kto się psiakami bezpośrednio zajmuje, ale znalazłam tylko starszego sympatycznego pana, który powiedział, że psu nic nie zaszkodzi i że mogę pracować na co chcę, więc uznałam, że zapytam jeszcze kogoś jak będę następnym razem
Będę w czwartek w schronie, ale w piątek mam koło więc niestety nie mogę czekać do 16, ale w piątek już mnie nic gonić nie będzie więc można by poćwiczyć razem :) ale to jeszcze dam znać na kom tak na wszelki wypadek :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...