Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolciasz28']OK, tylko musicie liczyć się z tym że czekanie trochę trwa..(1-2 tyg)[/QUOTE]

Karolciu ! Wybierz zdjęcia Bambo nowe te które robiła Kasia. Są cudne. Czy za to metro się płaci. Jeżeli tak to napisz ile i podaj nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Byłam w piątek u Bambo. Nie miałam czasu na spacerki, ale pomiziałam go chwilkę. Zniknął jego rudy kolega.......No i naszej Kasi nie widać. Czyżby sesja i egzaminy juz ją dogoniły?[/QUOTE]

Przepraszam, ale najpierw weekend majowy, potem znów byłam chora, nadrabianie zaległości i koła... ciągle coś... ale mam nadzieję, że w tym tygodniu w końcu nadrobię zaległości... niestety nie starcza mi czasu na nic więcej niż podczytywanie wątków raz na jakiś czas... postaram się zajrzeć w tygodniu do chłopaków

Link to comment
Share on other sites

To dlatego tak mocno wczoraj machał do mnie ogonkiem. Wiedział, że znalazł się na pierwszych stronach gazet:evil_lol: Trzeba przyznać, że odkąd Kasia zaczęła się nim zajmować piłeczkowo-spacerkowo to Bambo zamienił się w prawdziwego psa.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...