Jump to content
Dogomania

Dylanka (*) odeszła szczęśliwa i biega z innymi tyszakami za TM.......


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='UBOCZE'][SIZE=3]U Dylanki tęskne oczy,[/SIZE]
[SIZE=3]Trzeba szczęściem ją zaskoczyć...[/SIZE]
[SIZE=3]Czy doczeka bida nasza?[/SIZE]
[SIZE=3]Warto zbierać i rozgłaszać!!![/SIZE]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD9ONxfoI/AAAAAAAABgg/4y1or1W053s/DSC_0220.JPG[/IMG]
[/QUOTE]

[FONT=Arial Black]Kochana starusza Dylanka liczy na każdą naszą złotówkę...[/FONT]
[FONT=Arial Black]Ma już 135 złotych miesięcznych deklaracji na hotelik...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alfa, Dylanka nie jest w boksie z psiakami, które na spacerek chodzą. Te spacerowicze mają swój oddzielny boks, pierwszy z brzegu, natomiast Dylanka jest w boksie trzecim i całe życie drepce po zimnym betonie... ;( Pewnie zdjęcia Cię zmyliły, ale tak to bywa, że neiktóre psiaki domki znalazły, niektóre boksy pozmieniały, jeszcze inne dostały do boksu nowych psich kumpli. ;)Alfa, chętnie pomogę rozsyłac zaproszenia i prośby o wsparcie finansowe, tylko powiedz mi, proszę, jak wysyłac, do kogo (żebym nie powieliła Twoich zaproszeń :D)?

Link to comment
Share on other sites

Przyszła mi dzisiaj taka myśl - nie mam doświadczenia z hotelikami, wiec mnie pouczcie i poprawcie :) Jak obserwuję nasze trzy psy, one tak się kochają, rozmawiają, bawią, kłócą się etc przychodzi mi myśl, że może psinki są samotne jak trafiają do samotnego hotelikowego kojca? Niektórym to pewnie pasuje, innym może mniej. Oczywiście nie mówię o zapchaniu kojców, a o koledze lub koleżance. Może Mikuni byłoby milej i łatwiej z koleżanką lub kolegą? Może łatwiej byłoby miejscami dostawić budkę w hoteliku? Choć to oczywiście nie mniej pracy z pieskiem dla prowadzących

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Alfa, Dylanka nie jest w boksie z psiakami, które na spacerek chodzą. Te spacerowicze mają swój oddzielny boks, pierwszy z brzegu, natomiast Dylanka jest w boksie trzecim i całe życie drepce po zimnym betonie... ;( Pewnie zdjęcia Cię zmyliły, ale tak to bywa, że neiktóre psiaki domki znalazły, niektóre boksy pozmieniały, jeszcze inne dostały do boksu nowych psich kumpli. ;)Alfa, chętnie pomogę rozsyłac zaproszenia i prośby o wsparcie finansowe, tylko powiedz mi, proszę, jak wysyłac, do kogo (żebym nie powieliła Twoich zaproszeń :D)?[/QUOTE]
Tą wiadomość o spacerach dostałam od Grażyny :evil_lol:, może jej się coś pomyliło albo zastosowała jakiś skrót myślowy, którego nie pojęłam:mad:. Jednak to nie zmienia postaci rzeczy, że Dylanka na spacery nie chodzi:shake:
Mada jak możesz to wysyłaj zaproszenia gdzie się da, mogą się nawet powielać;). Ja wczoraj wysłałam tych zaproszeń kilkadziesiąt, Javena też ok. 30, jak się domyślam UBOCZE też rozsyła, gosia też......myślę, że inni też........nie jesteśmy w stanie wymienić do kogo wysłaliśmy. Zresztą może być tak że np. moje zaproszenie nie zachęci kogoś, a Twoje tak....... Trzeba próbować wszystkiego..........


Milcia17 wysyłam numer konta:lol: i dziękuję.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filcant']Przyszła mi dzisiaj taka myśl - nie mam doświadczenia z hotelikami, wiec mnie pouczcie i poprawcie :) Jak obserwuję nasze trzy psy, one tak się kochają, rozmawiają, bawią, kłócą się etc przychodzi mi myśl, że może psinki są samotne jak trafiają do samotnego hotelikowego kojca? Niektórym to pewnie pasuje, innym może mniej. Oczywiście nie mówię o zapchaniu kojców, a o koledze lub koleżance. Może Mikuni byłoby milej i łatwiej z koleżanką lub kolegą? Może łatwiej byłoby miejscami dostawić budkę w hoteliku? Choć to oczywiście nie mniej pracy z pieskiem dla prowadzących[/QUOTE]

W hoteliku pieski mają praktycznie domowe warunki. Nie sa podzielone. Są razem na wybiegach,zaprzyjazniają się ,tak jak np Lena zCzarkiem u Aliny S. Mają dobrą opiekę. Inaczej nie starałybysmy się o taki hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Dylanki świat ogranicza się do krat i kilku metrów sześciennych. Nie zna trawy, nie zna śniegu, ni też kałuży o wiosennej porze. Uwięziona ze swoim smutkiem i resztą nadziei. Pomóżmy jej. :( Gdybym była w stanie, brałabym ją w tej chwili, mimo iż jest wiele takich psich sierotek, w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia, Dylanka jednak ma w sobie to coś, co wywyższa ją nad wszystkie inne psiaki w moich oczach. Nie mogę pomóc finansowo, ale porozsyłam zaproszenia. Co prawda nie teraz, bo jestem z odskoku, teraz z moimi wilkami na spacerek idę (bez Dylanki... ;(), ale wieczorem przysiądę. ;)Dziękuję wszystkim za pomoc Dylance!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Niestety Dylanki świat ogranicza się do krat i kilku metrów sześciennych. Nie zna trawy, nie zna śniegu, ni też kałuży o wiosennej porze. Uwięziona ze swoim smutkiem i resztą nadziei. Pomóżmy jej. [/QUOTE]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black]Dylanka ma 135 złotych deklaracji. Pomóżmy - liczy się każda złotówka...[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD8dff_0I/AAAAAAAABgY/W6nix6yvBzA/DSC_0217.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...