Jump to content
Dogomania

Dylanka (*) odeszła szczęśliwa i biega z innymi tyszakami za TM.......


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']Zaglądam do Dylanki. Tylko tak mogę na razie pomóc.[/QUOTE]

Dziękujemy, Cajus...

Pamiętanie o naszej kochanej staruszce też bardzo ważne... :lol:


[IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD8dff_0I/AAAAAAAABgY/W6nix6yvBzA/DSC_0217.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Dylanko kochana żeby Ci było choć troszkę weselej to Ci napiszę że masz pierwsze pieniążki na swoim koncie:multi:. Wujek [B]Nikus[/B] wpłacił dziś 10 zł. na Twoją lepszą przyszłość i tym samym - mam nadzieję - rozwiązał worek z deklaracjami na hotelik dla Ciebie :lol:. [B]Za wpłatę pięknie dziękujemy!!!!!!!!!!! [/B]I zastanawiamy się, że tak w liczbie mnogiej napiszę, skąd On wiedział na jakie konto wpłacać - przecież tu księgowa nie wybrana................:mad: :evil_lol:[/QUOTE]

Jest tylko jedna najlepsza księgowa to co tu kombinować?:razz: Co na to reszta fanów Dylanki?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Jest tylko jedna najlepsza księgowa to co tu kombinować?:razz: Co na to reszta fanów Dylanki?:evil_lol:[/QUOTE]
Dla mnie to byłaby wielka wygoda: płacić za trzy psiaki (Mikusię, Posterka i Dylankę) za jednym zamachem, na jedno konto...
I nie płaciłbym wtedy poczcie za dwa przekazy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']UBOCZE, prześliczne są te twoje zwroteczki!

No co ja zrobię, że mam słabość do tych niebieskich krat! 10zł/mies. od marca. Dorzucę, jak któryś "mój" do domku wreszcie pryśnie.[/QUOTE]

Bardzo Dziękujemy, Agata!!!:multi:

[FONT=Arial Black]Mamy już 85 złotych miesięcznych deklaracji na Dylankę!!! :lol::lol::lol:[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]Do marca musi się udać... Dylanko, głowa do góry!!![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Agato bardzo dziękujemy!!!!!!!! Mamy 85 zł. A na pewno będzie więcej bo w staraniach się nie poddamy i będziemy agitować za Dylanką dalej:evil_lol:

OK. To jak nie ma protestów - mogę być księgową Dylanki - czego się kochani dla Was nie robi:evil_lol:

Pierwsza strona zaktualizowana:lol:/

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Mroźny luty, mdłe godziny...[/SIZE]
[SIZE=3]Tam Dylanka... Z czyjej winy?[/SIZE]
[SIZE=3]Kiedy wiosna przybyć raczy?[/SIZE]
[SIZE=3]Czy Dylanka ją zobaczy?........[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD7qrYyFI/AAAAAAAABgI/HbpySjBiRio/DSC_0201.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000ff]UBOCZE 20 zł. od marca[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]AlfaLS 20 zł. od marca[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]filcant 20 zł.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Nikus 10 zł.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Javena 5 zł.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Agata51 10 zł. od marca[/COLOR]

[COLOR=#0000ff][B]RAZEM 85 ZŁ[/B].[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[FONT=Arial Black][SIZE=2]Zbieramy na hotelik dla staruszki Dylanki. Ona już nie może czekać w schronie...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=2]Mamy 85 złotych deklaracji. Kto dorzuci choć kilka złotych miesięcznie. Bardzo prosimy...........[/SIZE][/FONT]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]A Dylance schron jest domem,[/SIZE]
[SIZE=3]Więc nie merda już ogonem...[/SIZE]
[SIZE=3]Myśli: "Oby do niedzieli...[/SIZE]
[SIZE=3]Czyżby o mnie zapomnieli?..."[/SIZE]

[FONT=Arial Black][SIZE=2]Dylanka błaga choć o dziesięć, pięć złotych miesięcznie wsparcia na hotelik.....[/SIZE][/FONT]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD8dff_0I/AAAAAAAABgY/W6nix6yvBzA/DSC_0217.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']ale nam się wszystko ładnie rymuje. chyba udzieliło się od Ubocze.
tylko szkoda że życie dla Dylanki nie chce tak prosto się ułożyć jak te nasze wspólne wierszyki[/QUOTE]

nie chce...ale musi!!! nas jest więcej niż przeciwności losu:) Dylanka jeszcze niedawno była psiakiem anonimowym ze schroniska.dziś ma już ...ekipę co zmieni jej los...i tego sie trzymajmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']A dziś w schronisku Dylanki nie widziałam. Zimno było i bidulka ni wyszła się przywitac. :([/QUOTE]
Biedna Dylanka:shake:. Ale mam dla niej też dobre wiadomości, z tego co napisała nam ZuziaM na wątku hotelikowym to Dylanka mogłaby przyjechać do niej jak najszybciej. Może uda nam się skorzystać z tej okazji bo później może być naprawdę trudno o miejsce. Coraz więcej osób poznaje hotelik u Zuzi i kolejka się robi coraz dłuższa - bo warunki i opieka super a cena niewygórowana. Kochani damy radę?
[SIZE=4][COLOR=Blue]Kto jeszcze podzieli się choć piątakiem z Dylaną? Jej naprawdę niewiele do szczęścia potrzeba.....[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...