Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

Tak, choć jestem tu króciutko to zdążyłam się przekonać, jak wspaniali i zaangażowani są tu ludzie :). Na razie mam córcię 2,5 roku, która od urodzenia w kółko się czegoś boi, więc jest niekończąca się praca, żeby się nie bała i od 5 dni sunieczkę, którą adoptowałam ze schroniska, która też wszystkiego się boi, obawiam się, że kot w tej chwili to dopiero byłby młyn w tym towarzystwie :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Magda, pieniążki doszły- bardzo dziękuje!!!!!!!!!

Podzieliłam się z Bianką kotem :diabloti: więc zostało mi "zaledwie" 12..... :cool3:
Cztery się obsr...y, więc oprócz leczenia musiałam kupić intestinal- 4,5 zł saszetka. Wczoraj wpadła kochana Iskra z karmą, cały worek 1,5 kg RC kitten i dwie puchy dla dużych. I RC dla psiaków z niewydolnoscia nerek, która dostał Gabryś u Iwy, bo właśnie od niedawna musi taką jeść.


Jutro wyjeżdża Ituś- kurde już mi smutno, gupia jestem, nie? :-(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Magdą..Razem z Kra poszły na wystawę...ponoć Kra zrobiła furorę..zdjęcia będą jak się komputer naprawi .Juz ja sobie wyobrazam co tam Kra wyprawiała..
Koteczki nadal są..jedzą, kupkają,sikają i drą ryja na okrągło...12 kotków:p
Magda mówi,że moce przerobowe maja niesamowite...
Myszki- ok.Magda jest hojna,jakby sobie ktoś zyczył myszki (ale tylko w dobre rece),to się podzieli..gołębia chyba też ma...
no i świat się kręci dalej..
Poradziłam Magdzie,zeby wpakowała do jednej klatki (ma taka dużą) Krę,Pixela ,koteczki,myszki i gołebia...śmiała się,ale nie chciała...a przecież stado powinno sie integrowac...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kra na wystawie była wyjątkowo grzeczna :) Na pewno bardziej niż rok i dwa lata temu. Wyżebrała mnóstwo rzeczy dla siebie.

A śmiesznie było tak poza tym :eviltong:
Magda poszła do Toi toi'a :evil_lol: a my z Kraksą czekałyśmy na bieżni (jakieś 50 metrów od WC). Akuratnie było po BISach i wszyscy sędziowie schodzili z honorowego i przechodzili obok nas ;) 'Każdy' z nich podchodził i mi uściskiwał rękę, że taki pies i w ogole cud miód :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']HAHAHAHAHAHA!!!! Korenia zebrała złote laury za ulv:evil_lol: Ale się uśmiałam!

Ja też byłam z moją Azą-skazą i Bagerą siostry, która robiła furorę swoimi zmarszczkami(shar-pei);)[/QUOTE]

Pomyśl, że każdemu miusiałam tłumaczyć, że to nie mój pies, a koleżanki, a do tego jeszcze, czemu nie chodzi itd :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Kra na wystawie była wyjątkowo grzeczna :) Na pewno bardziej niż rok i dwa lata temu. Wyżebrała mnóstwo rzeczy dla siebie.

A śmiesznie było tak poza tym :eviltong:
Magda poszła do Toi toi'a :evil_lol: a my z Kraksą czekałyśmy na bieżni (jakieś 50 metrów od WC). Akuratnie było po BISach i wszyscy sędziowie schodzili z honorowego i przechodzili obok nas ;) 'Każdy' z nich podchodził i mi uściskiwał rękę, że taki pies i w ogole cud miód :evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']HAHAHAHAHAHA!!!! Korenia zebrała złote laury za ulv:evil_lol: Ale się uśmiałam!

Ja też byłam z moją Azą-skazą i Bagerą siostry, która robiła furorę swoimi zmarszczkami(shar-pei);)[/quote]
no chociaż raz ulv mogła zebrać laury za Kraksę..a tu nagle potrzeba chwyciła i lata starań przeszły obok nosa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Magda dzwoniła do mnie i prosła, abym napisała tutaj, na wątku, że:
[B][SIZE="5"]Kraksa została honorowym dawcą krwi!![/SIZE][/B] Tym sposobem uratowała jakieś psie życie :multi: Jest z siebie bardzo dumna :loveu: Ogólnie to jej się bardzo podobało, bo było duża zamieszania, dużo rąk do drapania i ona była w centrum uwagi :lol:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze w dodatku dostała chusteczkę z napisem ratuję zycie :loveu:
Kra mnie zadziwia,bo Magda mówiła,że bardzo się Krze podobała procedura oddawania krwi..Ulv miała nadzieję,że Kra sie trochę uspokoi,jak Jej krwi upuszczą..bez sensu myślała,bo jak mówiła potem,Kraksie trzeba byłoby spuścić całą krew,moooże wtedy byłaby spokojniejsza :diabloti:
Swoją drogą piękna rzecz- niepełnosprawny pies pomaga swoim współbratymcom:loveu::loveu::loveu:

A teraz o ciemnej stronie charakteru Kry: parę dni wczesniej- po raz kolejny obrabowana lodówka....zjedzone wszystko co na ząb wpadło...
Czyli standard..

dobra wieść: prawdopodobnie w tym tygodniu komp ulegnie naprawieniu i Ulv pojawi się na dogo...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Maga do mnie też dzwoniła i powiedziałam jej, że Zeus po spuszczeniu pół litra krwi trochę się uspokoił to może zrobiłam jej nadzieję...:eviltong: Niestety spokój Zeusa nie trwał długo:diabloti: W każdym razie wizyta też mu się podobała, a wszyscy mnie ciągle pytają czy nikogo nie zagryzł;) Nie zagryzł i nawet śmiem powiedzieć, że był GRZECZNY i MIŁY:crazyeye:

Pomyślałam, że jak on dostał szanse od życia, to i innym coś da od siebie. Kraksa też miała szczęście w życiu, że spotkała Magdę na swej drodze, myślę, że Magda podobnie do mnie pomyślała idąc na "Psią krew". W ogóle dużo ludzi przyszło, dobrze, że organizuje się takie akcje. Panowie przyjechali do nas z Warszawy na kilka godzin, żeby zabrać trochę wrocławskiej krwi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Twoja Klara za mała ?[/quote]


Ta, to psia modelka:loveu: długonożna, żylasta, smukła, gdyby nie mięśnie wyglądałaby na chudą. 21 kg

Wstawię fote, a co. Ulvik się nie obrazi.

Zdjęcie pt. "wróble, wróble, wróbleeeeeee"
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/206/cad69b2256c1ec65.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...