Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

[B][SIZE=5]POMOCY!!! [/SIZE]Młoda suka (wielkośći owczarka ) wpadła pod samochod. Ma złamany kręgosłup. Suńka cierpi z bólu, nie moze chodzić, leży w jednej pozycji- próbuje się podnieść lecz nie może.[/B]
[B]Była kolsultacja z lekarzem chirurgiem- powiedział że nic sie nie da zrobic...:placz: :placz: :placz: [/B]
[B]Suńka sie załatwia, rusza ogonkiem. Jest nadzieja!!![/B]
[B]Szukamy wsparcia finansowego ponieważ właścicieli nie stać na operacje... [/B]
[B]Suczka ma ok 1,5 roku jeszcze wszystko przed nią...[/B]
[B]Wpadła pod samochód gdy była na spacerze, zerwała sie ze smyczy i wpała wprost pod samochód:([/B]
[B]Jest taka kochana, patrzy w oczy i z nadzieją przez wzrok prosi o ratunek !!![/B]
[B][SIZE=3]PILNIE POTRZEBNE PIENIADZE NA OPERACJE!!! PROSIMY DOGOMANIAKÓW O WSPARCIE FINANSOWE:modla: :modla: :modla: [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Własnie dzwoniłam do Lecznicy. Tam nie mogą jej operować bo nie ma Chirurga, ale może dr Toś, albo inny dobry chirurg byłby ratunkiem? Wiem tez że, właścicielka Sunki ma troje dzieci i nie maja pieniędzy na operację i dla tego chcą ją uspić:placz: Poprosiłam o trzy dni zwłoki, bo jak Maddi pisała, suńka rusza ogonkiem i ma czucie w łapkach. Jest nadzieja tylko brak środków:(:placz:

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam jeszcze raz do lecznicy poprosiłam o skan rtg. W takim razie zbieramy kaskę. oczywiście ja tez się dorzucę.
Maddi jest z lecznica w stałym kontakcie, dokarmia i rozpieszcza tamtejszych rezydentów. To Ona bedzie pilotowac by operacja doszła do skutku i będzie doglądać Biedulke. Maddi podaj swoj numer konta i to ty się rozliczysz z Chirurgiem ( Pamiętaj o rachunku jak bedzie operacja)
Uratujmy ją!

Link to comment
Share on other sites

a co oni na Miłość chcą operować tuż po wypadku, powiedzcie dokładnie jaka jest diagnoza i co chca robić a na co Ci ludzie nie mają pieniędzy, robi się ciekawie!Ja muszęmieć jakieś info jakie złamanie, gdzie dokładnie ( tylko nie koło poczty,:evil_lol: ) które kręki sa uszkodzone i w jakim stopniu, kiedy to się stało, cokolwiek!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiemy jaką operację. Wiem tylko że jak Chirurg, który przyjechał na konsultację, obejrzał zdjęcie. Zapytał czy chcą operować. Jak Pani powiedziała że nie stac jej na to, to Dr na to w takim razie : Do uspienia!:angryy: Niestety nie wszyscy są lekarzami na medal:placz: Kasa:(

Link to comment
Share on other sites

BOZIUNIU raz jeszcze Rybon nie jest wróżką, choć kulę sobie sprawiła na takie okazje, jedyne co przychodzi mi do głowy to fenestracja celem odbarczenia rdzenia ale muszę wiedzieć jakie złamanie i gdzie. Sprawa jest o tyle trudna, że nikt nie da 2 groszy za rokowanie na przyszłość, musi dostawać już natychmiast leki odwadniające i sterydy aby zmniejszyć obrzęk rdzenia, to kłopotliwa rekonwalescencja, długa niemiłosiernie, pociecha w tych odruchach ale nadal mam za mało danych !

Link to comment
Share on other sites

Byłam przy tej kolsultacji ale zabijcie mnie nie umiem powtórzyć:(
Utkwiło mi w głowie jak ten lekarz powiedział ze pewnie ma uszkodzony rdzen, ze bedzie pod siebie robił -nie dał sobie nic powiedziec tylko trzymał sie swojego (dziwnie) ,a ja jemu nie wierze!!!!
NAjlepiej bedzie jak RYBON zobaczysz zdjecie, pies wyglada poprostu złamany, jak dla mnie krąg nachodzi jeden na drugi podobno zle to wyglada:(

Link to comment
Share on other sites

Znów dzwoniłam do Lecznicy. rtg był robiony u Dr Siembiedy i opis jest taki: Jeden kręg złamany z piemieszczeniem.Nie ma nic na temat rdzenia. Nieznam sie na tym ale przeciez kręg i rdzeń to inne części kręgosłupa.
Wybaczcie że co chwilkę pisze nowe opisy, ale jak pytam doktora to otrzymuje odpowiedź.A ja nie bardzo wiem o co pytać, więc jak są pytania to wpiszcie ja zadzwonie i powtórzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...