Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

[quote name='diuna_wro']Bardziej w typie gończego polskiego, choć na początku myślałam, że dobkowata. Dopiero Ci, co mają gończe zwrócili mi na to uwagę.[/quote]
Teraz jak się nie tnie ogonów i uszu , to cięzko poznac rasę . Sama naciełam sie w lecznicy myśląc że dobek to gończy i chciałam pogłaskac :cool3: Dobki sa teraz takie wypierdkowate , że to zupełnie utrudnia mi identyfikacje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege'][URL="http://www.swidnica.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=20091005&numer=50"]Strona internetowa Policji Dolnośląskiej[/URL]
przepraszam za ofa
biedne psiulki a szczegolnie ten z dysplazją :placz:[/quote]

Piękny SERWAL.

Emerytury mundurowej nie dostanie, choćby na leczenie, operację, rehab :shake: i jeszcze kasę za niego chcą:shake: ot, wysłużył parę lat i won!

Wiem, ze goopio gadam, ale żal mi go.

Link to comment
Share on other sites

Kochani nie możemy nikogo znaleźć na wizytę przed adopcyjną w Środzie Śląskiej - może ktoś z Was bywa tam, albo zna kogoś? Proszę o pomoc bo domek przejdzie koło nosa a to dla sunie od missieek - u niej teraz 30 psów z Olkusza jest i kazdy jeden mniej to wielka ulga - proszę pomyślcie kogo bym mogła poprosić :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tragedia.


Nie nie z Krą. Kra żyje,świruje, rozrabia, niszczy, kradnie i pożera :evil_lol:

Z kotami. Zakocona jestem pod sufit, stadko maluchów, w tym chore (izolowane), trzy maja KK, jeden- Dziabeł- sraczkę, jeden- Sówka- dolecza hemobartonellozę (ostał sie z trzech, był w bardzo ciężkim stanie), dwa persy, oba z zapyziałymi oczami, Dzikuska-niedotyk, której nikt nie chce, Wytrzeszcz, moje własne koty, od wczoraj mam rudą kotkę(!) , a w klinice u Niedzielskich siedzą dwa kociate:
- stary, zaglodzony, zmarnowany kocur, musiał być domowy, bo ma obróżkę i jest kastrowany; znaleziony na gorącym silniku, zaczepił sie o bagnet, poparzony; na łopatce wielka narośl- nowotwór?, na pewno do operacji, jak tylko kot nabierze sił do walki....
-młoda kicia zgarnieta ze skrzyżowania, potwornie chuda, chora i z obrzekiem płuc, lezy pod tlenem, nie wiadomo jeszcze czemu, było podejrzenie pęknięcia przepony, ale nie, oby to nie był np. FIP....:placz:

Myszy, chyba ponad 20, bo w zeszły poniedziałek poszłam na spacer z psami, a jak wróciłam to na wycieraczce stało pudełko- w środku była mysz i świeżo urodzone, różowiutkie myszki...... :roll:

Plus Chesterek, pozszywany nareszcie :evil_lol: Kra i Piki.

Gołąb- inwalida.

U cioci tez jest źle, bo Gruby ma kłopoty ze stawami i kręgosłupem, a Piesia wodobrzusze niewiadomego pochodzenia...... :shake:

Wydatki na weta sięgają nieba. A będą jeszcze większe.

Poza kasą potrzebuję: żwirku!!!!!!!!, karmy dla kotów, szczególnie kociąt, karm wysokoenergetycznych typu convalescence, kropli do oczu dla kota, preparatów na stawy typu arthroflex, rimadylu dla Brutusa, karmy dla gryzonie, karmy dla gołębia............

BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ulv - umarłam .................................. A czy TY jeszcze wiesz jak się nazywasz? MATKO....

Moj TZ mowi, że bierze 20 myszy za naszego boksera-szkodnika (koty będziesz miala z głowy :shake:).

Kochana znajdę chwile, robie przeszperke w domu i jakiś bazar wystawie, bo zatkało mnie twoje Polskie-Wrocławskie-ZOO

Link to comment
Share on other sites

Madziu , nie moge Ci pomóc . Nie oddam Ci tych 2 kociąt cośmy sie umawiały , że jak wylecze i odkarmie to oddam . Sa już zdrowe , ale dogadałam sie z p Lucynką i zgodziła się je zabrac do siebie na dalszy tymczas .
U mnie tez ciasno , 9 kotów , 5 psów i 3 świnie . Bobka to już zostawie sobie na stałe , i tak siedzi u mnie pół roku niemal .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Tragedia.


Nie nie z Krą. Kra żyje,świruje, rozrabia, niszczy, kradnie i pożera :evil_lol:

Z kotami. Zakocona jestem pod sufit, stadko maluchów, w tym chore (izolowane), trzy maja KK, jeden- Dziabeł- sraczkę, jeden- Sówka- dolecza hemobartonellozę (ostał sie z trzech, był w bardzo ciężkim stanie), dwa persy, oba z zapyziałymi oczami, Dzikuska-niedotyk, której nikt nie chce, Wytrzeszcz, moje własne koty, od wczoraj mam rudą kotkę(!) , a w klinice u Niedzielskich siedzą dwa kociate:
- stary, zaglodzony, zmarnowany kocur, musiał być domowy, bo ma obróżkę i jest kastrowany; znaleziony na gorącym silniku, zaczepił sie o bagnet, poparzony; na łopatce wielka narośl- nowotwór?, na pewno do operacji, jak tylko kot nabierze sił do walki....
-młoda kicia zgarnieta ze skrzyżowania, potwornie chuda, chora i z obrzekiem płuc, lezy pod tlenem, nie wiadomo jeszcze czemu, było podejrzenie pęknięcia przepony, ale nie, oby to nie był np. FIP....:placz:

Myszy, chyba ponad 20, bo w zeszły poniedziałek poszłam na spacer z psami, a jak wróciłam to na wycieraczce stało pudełko- w środku była mysz i świeżo urodzone, różowiutkie myszki...... :roll:

Plus Chesterek, pozszywany nareszcie :evil_lol: Kra i Piki.

Gołąb- inwalida.

U cioci tez jest źle, bo Gruby ma kłopoty ze stawami i kręgosłupem, a Piesia wodobrzusze niewiadomego pochodzenia...... :shake:

Wydatki na weta sięgają nieba. A będą jeszcze większe.

Poza kasą potrzebuję: żwirku!!!!!!!!, karmy dla kotów, szczególnie kociąt, karm wysokoenergetycznych typu convalescence, kropli do oczu dla kota, preparatów na stawy typu arthroflex, rimadylu dla Brutusa, karmy dla gryzonie, karmy dla gołębia............

BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

a o jakie krople do oczu są potrzebne?
mogłabym pomóc
czy jest ludzki odpowiednik arthroflexu i rimadylu, który mógłby zwierzak przyjmować?

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym , że mój net okropnie muli , proszę osoby tu zaglądające o wklejenie na inne , wrocławskie wątki

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13407809#post13407809]Dogomaniaczki potrzebują pomocy!! - Strona 8 - Dogomania Forum[/url]


Jeśli macie coś , co może pomóc , to ja chetnie przewiozę bo ciągle jeżdzę na trasie Wrocław -Żmigród .
Znam Edi od 2 lat , często wraz z córką bywała u mnie dowożąc i odwiedzając tymczasy . Zawsze jak coś u mnie ulokowała , to sama dbała o ich zabezpieczenie materialne i medyczne . Edi karmi bezpańskie koty i bardzo potrzebuje dla nich karmy , no i wiele innych rzeczy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']
czy jest ludzki odpowiednik arthroflexu który mógłby zwierzak przyjmować?[/QUOTE]
jest cała gama , bo kupuje dla Rokiego . Wszystkie nazywaja sie prawie identycznie , różnia końcówką . I chyba wszystkie sa na 100% płatne , przynajmniej ja tak trafiałam :roll:
Po artrosanie Roki dostał sraki , ale po tym w kapsułkach , bo jak dostałam zza zagramanicy to nie dostał
Ten psi w płynie jest ponoć najlepszy , bo znany wet stosuje go na własne stawy :evil_lol: To tyle co ja sie orientuję , ULV to by wiedziała lepiej .

Link to comment
Share on other sites

Bianka, nie wiem gdzie.. ale dzies wyczytałam, że Ty z Wojnowa :cool3: (tego wroclawskiego?)

Bazarek na pare groszy dla ulv. [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13458086#post13458086]Pchli bazar na Spółkę Z O. O. ulvhedinn 7-14 IX.09 - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :loveu:

Pomoc rzeczywiście potrzebna jest u mnie strasznie, nie będę ukrywać, że głównie finansowa na weta :oops:
Sadzek-, ten stary kocur, ciągle siedzi w klinice, jest bardzo mocno poparzony i "niewyraźny"... ciągle zwlekamy z operacja, bo strach go na stół brać :shake:
koteczka z obrzękiem płuc raz czuje się lepiej, raz gorzej, dziś miała zdecydowanie gorszy dzień- tlen, leki, kroplówka itp- 85 zł. Będzie potrzebować dalszej -i ponownej- diagnostyki.
Leczenie tej dwójki dobija już do dwóch tysięcy :placz:

Wczoraj umarł mi jeden kociak z bardzo chorej trójeczki :placz: pozostała dwójka "idzie ku lepszemu", co jest efektem prawie dwóch tygodni podawania kroplówek, antybiotyków i karmienia przymusowego convalescencem. Jedna saszetka proszku- 8 zł.

Sóweczka - maleńkie kociątko z hemobartonellozą, po dość ryzykownym leczeniu tetracyklinami czuje się nieźle, ale potrzebuje powtórki z badania krwi.

Od dziś mam trzy szczeniątka :cool3:

Aha- jest jeszcze goły Grafi.......

Myszek najmłodszych jest chyba 10.

P.S. Co do preparatu na stawy rzeczywiście najskuteczniejszy i niestety najdroższy jest arthroflex :-(

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczki są średnie, raczej mniejsze niż większe, buro-brązowe, puchate, dwie panienki, jeden chłopiec :evil_lol: Fajne :evil_lol:
[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4936/dsc0871v.jpg[/IMG]

Aha nie napisałam, że od czterech dni w łazience pada mi deszcz z sufitu, a sąsiedzi handryczą się z administracja kto ma naprawiać pękniętą rurę w ścianie/stropie.... czekam kiedy mi się tynk w całości posypie (bo farby już nie ma), albo bojler, zamocowany na tej ścianie urwie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Bianka, nie wiem gdzie.. ale dzies wyczytałam, że Ty z Wojnowa :cool3: (tego wroclawskiego?)

[/QUOTE]
Tak , ale od maja jestem na wsi pod Żmigrodem . Niestety Magda wzieła szczeniaki , których ja nie mogłam wziąć :-(
Pomóżcie jej jakoś , bo nam Ciotka padnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

I ja dotarłam tutaj.

Ulv - dziękuję za szansę dla malców :loveu: Cykaj zdjęcia i wyślij na maila lub wstaw na wątek - od razu ogłaszam gówniarstwo, żeby się nie rozpanoszyło zbytnio.

Na pw wysłałam Ci dane do fakturki i adres mailowy.


PS
podziwiam i chylę czoła - a pod wrażeniem Kraksy i tego jak sobie radzi pozostaję do teraz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...