Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Jaki? Może chcesz pieska? :razz: Kotka? Myszkę?[/QUOTE]
Trzeba dom sprawdzić, pomyślałam, że nikt inny lepiej ludzi nie prześwietli :razz: Choć teraz myślę, że lepiej nie, bo nie chcę ich wystraszyć :diabloti: Pogryziesz czy coś :evil_lol:
Masz urwanie głowy z psami, ale jesli będziesz miała ochotę na małą wycieczkę poza wrocek na dniach to zapraszam :siara:

Link to comment
Share on other sites

Odebrane :oops: sorry, ale szef mi kazał porobić rozliczenia i porządki i za nic nie mogłam zdążyć po pracy :oops:

Figa, chętnie, weekend mam wolny, o ile do tego czasu nie zwariuję z nerwów (Luna ma jutro operację amputacji łapki, a Paddy jutro albo pojutrze operację wypadniętego dysku....) :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witam, w nawiązaniu do Kropelki chciałem napisać , że Nazywa sie teraz Pestka :)
Jest małą psotnicą :) wszystko ją interesuje ;)
Dalej siusia w domu bo jeszcze nie ma szczepien ale w nastepnym tygodniu bedzię juz w pelni korzystała z uroków trawki :)
Kupilismy jej zabawki dla małych piesków jednak wybrała korek od butelki ktory cały czas jej ucieka i piłeczke dla małych kotków ;d
Jak zrzuce zdjecia z telefonu dziewczyny to dołącze je do nowego tematu ;)
Pozdrowienia od małej słodkiej łobuziary :diabloti: Pestki :)))

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciotki i wujki z Wrocławia[/B] - patrzcie co się utworzyło w strukturach Urzedu Miasta Wrocławia:

[URL="http://sites.google.com/site/cenrumprzyjaznychrelacji/"]Centrum Przyjaznych Relacji (Centrum Przyjaznych Relacji "Ludzie-Zwierzęta")[/URL]

Poznałam tych ludzi, są bardzo otwarci na pomoc w adopcjach. Nie wiem na jakich zasadach (ogłoszeń na ich stronie?) bo to "przelotna" była znajomość, ale może warto spróbować - nr tel kom.: 601 57 77 54

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]Ciotki i wujki z Wrocławia[/B] - patrzcie co się utworzyło w strukturach Urzedu Miasta Wrocławia:

[URL="http://sites.google.com/site/cenrumprzyjaznychrelacji/"]Centrum Przyjaznych Relacji (Centrum Przyjaznych Relacji "Ludzie-Zwierzęta")[/URL]

Poznałam tych ludzi, są bardzo otwarci na pomoc w adopcjach. Nie wiem na jakich zasadach (ogłoszeń na ich stronie?) bo to "przelotna" była znajomość, ale może warto spróbować - nr tel kom.: 601 57 77 54[/quote]
:crazyeye: a to nowość . Założenia mają ciekawe . Pożyjemy , zobaczymy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ;) On był taki wychudzony, bo złapał do dzioba kawałek plastiku i mu utkwiło, nie mógł jeść- widziałaś miał pod dziobem spuchnięte i czerwone- zaczęła się już infekcja. Po wyciągnięciu, oczyszczeniu i podaniu antybiotyku poprawiło sie od razu, zaczął jeść, dziś już nie było śladu infekcji, a młody doszedł do siebie- wrócił więc na wolność :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ev, tu nie chodzi o uszy. Za dobre chęci, pragnienie pomocy i miłość do psa zostałam oszukana, wykorzystana, opluta, oszkalowana w lecznicy, co skutkuje zepsuciem stosunków z lekarzami...
Po prostu więcej nie mam ochoty na więcej. Wypisuję się. 26.09 do domu jedzie Itek, pozostaje mi znaleźć dom dla Deksa. Oraz dla kociąt i mysząt. I na tym koniec. O tymczas dla następnego psa/kota/gołębia/pustułke/mysz/szczura/..... w skrajnej potrzebie można prosić Lacrimę.

A Kra jak to KrA. KrAdnie :evil_lol: Nauczyła się obierać parówki z folii.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...