Jump to content
Dogomania

Interwencja i ratowanie życia ponad rok temu-teraz zapomnienie.MOZART z Kielc.POMOCY!


divia_gg

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cioteczki ma dla was wiadomość - Mozart póki co zostaje na DT w Kielcach.

Sorry za offa, ale... w ciągu tylko ostatnich dwóch dni dostaliśmy zgłoszenia o dwóch miotach szczeniorów, którymi jeśli się nie zaopiekujemy to nie przeżyją. Jeden to ten, o którym pisała Andzia w betonowym kręgu, jamnisiowata suka z sześcioma szczeniakami, których nikt nie karmi. Drugi na to duża 40-50 kg suka z dziećmi, których nie chce nawet ludziom pokazać. Karmi ją człowiek, który w nalbliższy weekend wyjeżdża na pewien czas. Zostają ludzie, którzy mówią: "po co ją pan karmi, tak to już by dawno zdechła". A jeden taki to już z widłami do niej szedł. Niestety nie mamy zdjęć, bo opiekun nie ma internetu. Suka znajduje się na wsi za Końskimi. Od nas to 65 km. Jeśli mamy je ratowac musimy jechać "w ciemno". Największym problemem jest to gdzie umieścić 2 suki (w tym jedną b. dużą) i 12-13 szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']i ja przyłączam sie ponownie do pytan majqi o to czy waryunkiu bytowe pozostalych zwierzat beda spr jeszcze. czy w gre wchodzi schronisko jesli nie uzbieramy kasu na dt? lepszy schron niz...[/QUOTE]


nasze schronisko odpada:shake: tam nawet pchły bym nie dała:angryy:

na razie po prostu nie mamy gdzie ich zabrać:-( nie mamy nic oprócz naszych rąk i chęci oraz wyżebranego miejsca dla paru psiaków na terenie "schroniska" dla bezdomnych, gdzie pozwolili trzymać parę psiaków...a w tej chwili potrzeba miejsca jak EwaB napisała dla kilkunastu małych i ich mam oraz chocby dla psiaków od tego zwyrodnialca...:shake:

[quote name='Emigrantka']No wlasnie...wiec kto zbiera pieniazki dla Mozarta?
Konto na pierwwszej stronei to konto TOZ zyli na wszystkie psiaki pod opieka TOZ... wszystkim nie dam rady pomoc (mam juz troche deklaracji), zadeklarowalam konkretnie na Mozarta wiec po prostu chce sie upewnic ze te pieniazki beda dla niego... dzieki[/QUOTE]


Jak zrobisz dopisek "dla Mozarta" to EwaB dopilnuje, żeby każdą złotówkę mały dostał;)


Mysza1 - jak dasz radę to podeślij tą maść i plastry na mój adres (podam ci na pw) - spróbujemy z tym:) mam najbliżej do dt, gdzie jest Mozart to podrzucę:)

Link to comment
Share on other sites

ozon tłucze bakterie a tym samym wspomaga gojenie ran, u ludzi stosowany na odleżyny ... [B][U]jeśli potrzebna ozonella dla niuńka podajcie na PW adres gdzie mam wysłać[/U][/B] ... moja Fionka dostała w prezencie od dobrego duszka ozonellę to się podzielimy (100ml w aptece koszt ok 34 zł)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Po co ludziom 18 psów w obejściu???[/QUOTE]

Bo lubią zwierzęta ... Autentycznie ten facet, o którym pisałam, tak to tłumaczy. Ma jeszcze konie, świnie, krowy, gęsi, kury, 12 psów u niego, 6 u brata obok ... Psy na łańcuchach i w klatkach, wiekszość bez bud, wszystkie niewykastrowane, mnożą się między sobą, dostają od niego reszti pokarmu dla świń - żeby było ciekawiej, ich sąsiadką jest bardzo dobra kobieta, która przygarnia psy, leczy bezdomniaki za własne pieniądze, a 12 psów z tego gospodarstwa dokarmia, leczy, sukom w wielkiej tajemnicy podaje zastrzyki antykoncepcyjne itd.
Zabrała za naszą namową 5 szczeniaków i ich matkę, tu można o tym poczytać :

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173243-MA-oda-suczka-z-GrA-jca-caA-e-A-ycie-bezdomna-teraz-w-DT-czeka-na-DS[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Bo lubią zwierzęta ... Autentycznie ten facet, o którym pisałam, tak to tłumaczy. Ma jeszcze konie, świnie, krowy, gęsi, kury, 12 psów u niego, 6 u brata obok ... Psy na łańcuchach i w klatkach, wiekszość bez bud, wszystkie niewykastrowane, mnożą się między sobą, dostają od niego reszti pokarmu dla świń - żeby było ciekawiej, ich sąsiadką jest bardzo dobra kobieta, która przygarnia psy, leczy bezdomniaki za własne pieniądze, a 12 psów z tego gospodarstwa dokarmia, leczy, sukom w wielkiej tajemnicy podaje zastrzyki antykoncepcyjne itd.
Zabrała za naszą namową 5 szczeniaków i ich matkę, tu można o tym poczytać :

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173243-MA-oda-suczka-z-GrA-jca-caA-e-A-ycie-bezdomna-teraz-w-DT-czeka-na-DS[/URL][/QUOTE]

matko co to za ludzie ze trzymaja w takich warunkach zwierzeta, nie mozna tego gdzies zglosic:(

Link to comment
Share on other sites

Asior, Andzia, gdyby nie było innego wyjścia jak przywieźć je do Krakowa to mogę pomóc ale musiałybyście dac mi znać jutro, żebym w piątek pojechała do mechanika bo mi auto nawala :( Nie planowałam na razie naprawy bo z kasą krucho :( ale jak trzeba to trzeba.. tylko dziś środa a ja chyba dopiero w niedzielę bym mogła jechać :( ewent. sobota..

Link to comment
Share on other sites

nie wiedziałam o tej ozonelli . zawsze się coś człek od cioteczek dowie.
Dobry jest też Balsam Szostakowskiego, ale trudno osiągalny. Mam szczęście mieć w mieście idealną aptekę zielarską, i tu mi czasem ten balsam ściągną. Jest to absolutna rewelacja. ale wymiennie, nie daj BOŻE takiej potrzeby, spróbuję ozonellę.
NO DECYZJA W SPRAWIE Mozarta powzięta. jak by się coś zmieniło, moją propozycję nadal podtrzymuję. Mozart jest takim mini NEREM, czyli moim już całkowicie wyleczonym tymczaskiem po wypadku samochodoowym. Już widzę jaki bedzie piękny po wyleczeniu tych ran i takim wykarmieniu jak NERO.

Leonardo, dziekuję za pozdrowienia i pozdrawiam wzajemnie jak i wszystkie osoby przejęte losem naszych braci mniejszych.

Link to comment
Share on other sites

Fakt, wspomniany balsam jest max ale w tym przypadku odradzam. Takie rany częstokroć dobrze goją się odsłonięte, zasłonięcie ran na pupie jest trudne, a balsam tego by wymagał, bo... Klei się jak skurczybyk, łapie tym samym wszelkie zabrudzenia. Gdzie psiak by nie przysiadł miałby maks ozdóbek na tych rankach.

Czy Isadora dostała dane kontaktowe do aukcji?

Link to comment
Share on other sites

SĄ TEŻ DO TEGO BALSAMU SZOSTAKOWSKIEGO DO ZASTOSOWANIA WSPANIAŁE OCHRONNE NIEMIECKIE SIATECZKI W KSZTALCIE PLASTRA. (RoZNE ROZMIARY) RANKI SĄ FIKUŚNIE OCHRONNIE ZAKRYTE, ALE RÓWNOCZEŚNIE Z DOSTĘPEM POWIETRZA, NASĄCZONE ANTYBAKTERYJNIE, MAŁO KTO O TYM WIE NAWET W APTEKACH, NIE MÓWIĄC JUŻ O SZPITALACH. EFEKTY LECZENIA OKROPNYCH ODLEŻYN TA KOMBINACJĄ WYWOŁAŁY NIEZŁY WYTRZESZCZ OCZU KADRY W JEDNYM ZE SZPITALI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...