Jump to content
Dogomania

Interwencja i ratowanie życia ponad rok temu-teraz zapomnienie.MOZART z Kielc.POMOCY!


divia_gg

Recommended Posts

[B]Andziu[/B], hm...wobec tego mija się z celem mnożenie kosztów, bo... można zrobić tekst pod cegiełki z jednoczesnym apelem o pomoc adopcyjną. :-) Allegro cegiełkowe to już znaczny koszt, czyli rozumiem, że rozliczenie z wystawiającym byłoby na linii stowarzyszenie - wystawiający (mylę się?). [B]Larko[/B], widziałabyś się w cegiełkach?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najgorsze jest to, że sytuacja Mozarta to nie jest jakiś odosobniony dramat - tak wygląda sytuacja psów na polskiej wsi.
Nie ma żadnych kar dla takich ludzi, czują się bezkarni (bo też są) i gromadzą po 5, 10, 15 psów w swoim gospodarstwie, nie karmiąc ich, nie lecząc, przeznaczając im łańcuch i często nic poza tym.
Przechodziłam przez to wszystko jakieś 2 miesiące temu, gdy z podwarszawskiej wsi zabieraliśmy Kawę i jej szczenięta - w piekielnym gospodarstwie zostało jeszcze 18 psów i nie jestem w stanie pchnąć sprawy dalej.
Bezsilność jest najgorsza.

Dobrze, że Mozart już jest bezpieczny i ma szansę dojść do siebie u Teresy. Trzymam mocno kciuki za jego powrót do żywych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Najgorsze jest to, że sytuacja Mozarta to nie jest jakiś odosobniony dramat - tak wygląda sytuacja psów na polskiej wsi.
Nie ma żadnych kar dla takich ludzi, czują się bezkarni (bo też są) i gromadzą po 5, 10, 15 psów w swoim gospodarstwie, nie karmiąc ich, nie lecząc, przeznaczając im łańcuch i często nic poza tym.
[/QUOTE]

I dlatego też mi się marzy

[quote name='*Gajowa*']Koszmar ! Przydałaby się taki "psi Zorro", który wymierzałby sprawiedliwość w imieniu umęczonych psiaków.
[/QUOTE]

Bo na nasze prawo i jego sprawiedliwośc niestety nie ma co liczyć:angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Teresa zaofiarowała się, ze przyjmie Mozarta. To supwer, jestem pewna, ze błyskawicznie wyciagnie go z ran i odleżyn.
Mozart dostaje ode mnie 1000 tytułem odszkodowania;-) To przeze mnie chyba Kundelkowa Skarbonka jest pusta, bo spóźniłam się z przelewem.
Kto zbiera?[/QUOTE]

MALIBO57 Kobieto gdzie nie wejde to pomagasz finansowo. SUPER!

A Skarbonka jest pusta przez moja rozrzutność ;)

Pani TERESO, bardzo sie ciesze, że zaopiekuje sie Pani Mozartem przez jakis czas!!!

Link to comment
Share on other sites

No to jestem i rzucam szczegółami:

Prowizja w przypadku takiego allegro wynosi 0,04 od kwoty sprzedanych cegiełek. Bardziej obrazowo jeżeli zostanie np sprzedanych 200 cegiełek po 5 zł to prowizja wynosi 40 zł.

Allegro cegiełkowe według mnnie powinno być wyróznione na full najlepiej:
koszty wyróżnień:

- wyróżnienie = 12 zł (chociaż to jedno)
- podświetlenie = 6 zł
- pogrubienie = 2 zł


czyli jakby były wszystkie to 20 zł

Zakładajac że aukcja sprzedała sie cała z fullwypasem (przy ilości 200 cegieł po 5) to koszty allegro 60 zeta. Zysk 940 zł.

No i po pewnych akcjach [SIZE=1][COLOR=Silver](np BlueLagon w której i ja jestem pokrzywdzona)[/COLOR][/SIZE] absolutnie musi być podpięte konto jakiejś fundacji/organizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']To jak? Można coś deklarować na hotelik czy raczej wpłacić jednorazowo na leczenie?[/QUOTE]

i jedno i drugie - jak kto moze i ile moze:) Jeśli ktos chce pomóc jednorazowo -pięknie podziękujemy!:) jak co miesiac jakąś skromną kwotą - też bedziemy wdzięczni!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...