Jump to content
Dogomania

Interwencja i ratowanie życia ponad rok temu-teraz zapomnienie.MOZART z Kielc.POMOCY!


divia_gg

Recommended Posts

[quote name='majqa']Fakt, wspomniany balsam jest max ale w tym przypadku odradzam. Takie rany częstokroć dobrze goją się odsłonięte, zasłonięcie ran na pupie jest trudne, a balsam tego by wymagał, bo... Klei się jak skurczybyk, łapie tym samym wszelkie zabrudzenia. Gdzie psiak by nie przysiadł miałby maks ozdóbek na tych rankach.

Czy Isadora dostała dane kontaktowe do aukcji?[/QUOTE]

[B] [SIZE=4]Nie dostała[/SIZE] :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie , bo zupełnie nie wiem, czy trzeba cos więcej do tej aukcji cegiełkowej niż te dane podane w pierwszym poście?:roll:

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Konto do wpłat na Mozarta:[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]ul. Św. Leonarda 1/4[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]25-311 Kielce[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][SIZE=2][COLOR=black]Wybaczcie ewab, ale ona terez zupełnie nie ma czasu,żeby tu zajrzec na dogo,[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]jak jeszcze coś więcej potrzeba, to sie dowiem.[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]A Mozart miewa się w miare dobrze, jak na ten stan, apetyt dalej ogromny. Ewab ma kupić ozononellę na te odleżyny.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Czy mogę prosić dane kontaktowe do "cegiełki" ?[/B][/SIZE][/QUOTE]


Isadorko - nie wiem czy o takie dane ci chodzi - ale podaję:

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Konto do wpłat na Mozarta:

68 1240 1372 1111 0010 2812 7861


Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”
ul. Św. Leonarda 1/4
25-311 Kielce
z dopiskiem NICK + "darowizna dla Mozarta"

dane kontaktowe :

[/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Verdana][B]Kontakt:[/B] 600 047392 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Z Mozartem wszystko w porządku :) Apetyt bez zmian, już nawet delikatnie macha ogonkiem na widok człowieka :D

Wczoraj byliśmy na kolejnej akcji....zabraliśmy suke z 6 małymi. Suka oszczeniła się w rurze betonowej....jakies 20 cm w odległości od ulicy.....podejrzewam, że za kilka dni maluchy zostałyby porozjeżdzane przez samochody.
Byliśmy odrazu w lecznicy, psiaki odrobaczone, odpchlone, niestety jeden maluszek wygląda kiepsko....waży o połowie mniej od reszty i ma poważną ranę na główce ............:(

Link to comment
Share on other sites

Aż mi serce staje jak czytam o Mozarcie, jest prawie taki jak mój Argo, dziewczyny wpłacę coś na pewno ale dopiero po niedzieli! wpłata ode mnie na pewno będzie.
Jak pomyślę, że mój Argo tez tak mógł skończyć jak biedny Mozart, to aż mi ciarki po plecach chodzą. A tego dewianta, który śmiał czuć się właścicielem tego biednego psa po prostu bym grrrrrrrrr !!!!

Całe szczęście w nieszczęściu, że pies dostał drugą szansę i trafił do Was.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ozon tłucze bakterie a tym samym wspomaga gojenie ran, u ludzi stosowany na odleżyny ... [B][U]jeśli potrzebna ozonella dla niuńka podajcie na PW adres gdzie mam wysłać[/U][/B] ... moja Fionka dostała w prezencie od dobrego duszka ozonellę to się podzielimy (100ml w aptece koszt ok 34 zł)[/QUOTE]

Ewa- tutaj ciotka proponowała że podeśle ozonelle!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chciałam przeprosić wszystkie ciotki kibicujące Mozartowi za opóźnienia w przekazywaniu informacji:oops:. Wynika to nie złej woli, ale ze spiętrzenia spraw do załatwienia:mad:.
Bardzo dziękuję p. Teresie za propozycję tymczasu:loveu:. Będziemy o niej pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Rzomawiałam z ciotką w tym temacie:). Będzie szybciej jak kupię ją tutaj. Ciotka z potrzby serca chciała się podzielić (za co serdecznie dziękujemy), ale jej sunia też bardzo potrzebuje tego specyfiku.[/QUOTE]

ale ja dziś wysłałam paczkę ... powinna być w sobotę

Link to comment
Share on other sites

Malibo sorry, nie gniewaj się:p.

Fioneczka jest niepoprawna:mad:. Andzia69 natrze mi uszu.

Mozart ma mało salonowe maniery. Siusia na dywanie, pod choinką zostawił grubszy "prezent":mad:.
Doopcia wygląda lepiej. No i apetyt też mu dopisuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Malibo sorry, nie gniewaj się:p.

Fioneczka jest niepoprawna:mad:. Andzia69 natrze mi uszu.

Mozart ma mało salonowe maniery. [B]Siusia na dywanie, pod choinką zostawił grubszy "prezent"[/B]:mad:.
Doopcia wygląda lepiej. No i apetyt też mu dopisuje.[/QUOTE]

no a jak cioteczka myślała ... siku robi się na miękkim bo wtedy wsiąka
a choinki są po to żeby zostawiać pod nimi prezenty ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...