Jump to content
Dogomania

Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)


Cudak

Recommended Posts

Biedna Hienka musiało ją bardzo boleć w tej nocy.Malutka Kruszynka aż przerażliwie piszczała. Mam nadzieję że się w miarę szybko zagoi. Dobrze że ma kołnierz. Teraz musi być już tylko lepiej. Wszystko się ułoży nie ma innej opcji.
Tymczas u mnie nadal aktualny dla Księżniczki.;)

Link to comment
Share on other sites

Antybiotyk przez ok tydzień. Jak się ładnie goi, to można odstawić po 5 dniach, jak nie to podawać do 10 dni.

Może czegoś nie doczytałam, ale chyba magdola nie oferowała DT? Tylko zna kogoś, kto być może mógłby, ale ma z nim rozmawiać. Chyba, że coś przegapiłam. Nie wiem, czy to nie za duży stres dla takiego nieśmiałego psa - jeden tymczas, potem wyjazd do Igiełki, jeśli w międzyczasie dom się nie znajdzie... Wiem, że Hiena nie może długo zostać u Justyny, ale może po prostu szybko znajdziemy kogoś, kto odwiedzi Igiełkę a potem zorganizujemy transport i suńka pojedzie do Igiełki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Może czegoś nie doczytałam, ale chyba magdola nie oferowała DT? Tylko zna kogoś, kto być może mógłby, ale ma z nim rozmawiać. Chyba, że coś przegapiłam.[/QUOTE]

Magdola oddała do adopcji swoją tymczasowiczkę i zrozumiałam, że chce dać DT nowemu psu. Wcześniej pisała o kimś, teraz chyba o sobie.


Wczoraj wieczorem miałam o Hienkę telefon. Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Witam. Z tego co się orientuję to jest jedna Pani , która chce adoptować Hienkę. Pani Małgosia mieszka w Białogardzie . Adoptowała 2 lata temu pseudogoldenkę Pepsi, którą wyciągnęłam razem z TZ ze szczecińskiego schroniska . Niestety Pepsi mała wadę genetyczną nerek, tzn. miała tylko pół nerki , która przestała pracować. Pepsi odeszła za TM. Pani Małgosia jest bardzo sympatyczną i dobrą Osobą. Do dzisiaj mamy ze sobą kontakt. Mam nadzieję, że uda Jej się adoptować Hienkę , która już zawojowała serducho p.Małgosi.
P.S. Śliczna jest Hienka.

Link to comment
Share on other sites

[B]agiza[/B], właśnie o panią Małgosię chodzi ;)
Też mam nadzieję, że się uda, bo to byłby dla Hienki idealny domek. Ona bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, chodzi za mną po domu krok w krok, a w nowym domku nie zostawałaby sama, bo pani Małgosia brałaby ją ze sobą do biura.

Link to comment
Share on other sites

Hienka spała wczoraj wieczorem Z KOTEM! :diabloti:

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7248/photo1517.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/947/photo1518.jpg[/IMG]

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5696/photo1520.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8840/photo1521.jpg[/IMG]

[IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7238/photo1516.jpg[/IMG]
[SIZE=1]
(zdjęcia niestety robione telefonem...)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich ponownie.
Wszystko wskazuje na to, ze sunia w sobotę będzie już u mnie. I zostanie na zawsze. Mam nadzieję, że pogoda się choć troszkę poprawi i będę mogła po nią pojechać.
Mam swoją firmę. Spędzam w biurze prawie cały dzień. Sunia byłaby praktycznie ze mną cały czas. Jeśli będę musiała wyjechać, to zostanie z moimi rodzicami, którzy są na emeryturze i mają dużo wolnego czasu.
Umówiłam się na telefon w piątek popołudniu. Wtedy zapadną ostateczne decyzje.
Małgorzata Słonawska.

Link to comment
Share on other sites

Oooo, chwilę mnie nie było a tu takie dobre wieści! Trzymam kciuki za domek dla Hieny ;)

Justyna, zdjęcia z kotem fajne, wielkie z niego kocisko i to chyba była jego decyzja o wspólnym spaniu, a nie Hieny. Tak mi się w każdym razie wydaje, gdy patrzę na jej mało szczęśliwy wyraz pyszczka.

[quote name='mysza 1'] Szkoda, że nie dali Wam ubranka dla Hienki.[/QUOTE]
Hienka jest skubaczem, od razu w poczekalni zabrała się za venflon i go odkorkowała. Wg mnie z kubraka by się rozpakowała. Kołnierz na pewno mniej wygodny, ale za to pewny. Ona ma bardzo długie cięcie i mogłoby być naprawdę kiepsko, gdyby je rozlizała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'] Czy osoby, które wpłaciły pieniądze na Hienkę (+ mysza1, która zrobiła bazarek) zgadzają się, aby te pieniądze, które zostały przekazać Greven na siano dla koni lub na karmę dla psów (m.in Weron) i kotów będących u Niej na tymczasie?[/QUOTE]


[quote name='mysza 1']Juatynka, to ja od razu wpłacę Sandrze, ok? Z bazarku było 70 zł.[/QUOTE]
Dopiero przeczytałam i bardzo Wam dziękuję, dziewczyny. Sytuacja finansowa jest krytyczna. Każdy grosik się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Justyna, zdjęcia z kotem fajne, wielkie z niego kocisko i to chyba była jego decyzja o wspólnym spaniu, a nie Hieny. Tak mi się w każdym razie wydaje, gdy patrzę na jej mało szczęśliwy wyraz pyszczka.[/quote]

Decyzja była Mruka (kota), bo to on był u siebie. Nie bał się jej wcale, więc nie miała odwagi nawet na niego warknąć ;)

Za domek trzymaj kciuki, bo dla Hienki byłoby najlepiej, gdyby ode mnie pojechała prosto do nowego domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia141']Witam wszystkich ponownie.
Wszystko wskazuje na to, ze sunia w sobotę będzie już u mnie. I zostanie na zawsze. Mam nadzieję, że pogoda się choć troszkę poprawi i będę mogła po nią pojechać.
Mam swoją firmę. Spędzam w biurze prawie cały dzień. Sunia byłaby praktycznie ze mną cały czas. Jeśli będę musiała wyjechać, to zostanie z moimi rodzicami, którzy są na emeryturze i mają dużo wolnego czasu.
Umówiłam się na telefon w piątek popołudniu. Wtedy zapadną ostateczne decyzje.
Małgorzata Słonawska.[/QUOTE]
Wspaniałe wieści, mam nadzieję, ze wszystko się ułoży.

[quote name='Greven']Dopiero przeczytałam i bardzo Wam dziękuję, dziewczyny. Sytuacja finansowa jest krytyczna. Każdy grosik się przyda.[/QUOTE]
Przepraszam Cię, nie zdążyłam z bazarkami wczoraj. Śnieg, korki, zniszczony troszkę pokoik ;)

Kochani, macie jakieś fanty na bazarki? Musimy wspomóc naszą Greven ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...