Jump to content
Dogomania

agiza

Members
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About agiza

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1429502

Converted

 • Location
  SZCZECIN
 • Interests
  PSIAKI
 1. Moje wcinają lighta od pierwszego podania. Nie było żadnych sensacji żołądkowo-jelitowych. Kupki robią mniejsze. Jestem bardzo zadowolona z tej karmy.
 2. Na żywo są jeszcze piękniejsze. Amiśka ucałuj je ode mnie a najmocniej sisiorka. Narcyz to sama słodycz a jaki kontaktowy i miziasty.
 3. Przepraszam za opóźnienie, pieniążki wczoraj wysłałam. Proszę mnie wykreślić z listy zalegających. Czy jest osoba chętna do zrobienia Burajowi bazarku?
 4. Nasza koleżanka leczyła swojego owczarka niemieckiego na Łukasińskiego i była bardzo zadowolona. Były nawet wizyty domowe w dni wolne od pracy , ponieważ Grot wymagał ciągłego leczenia. Bardzo chwaliła ten gabinet.
 5. Tycia jest młodziutka więc pewnie za jakiś czas jej przejdą te lęki. Jedne pieski potrzebują więcej czasu inne mniej . Proszę pomiziać ślicznotę w naszym imieniu.
 6. [quote name='magdola']Greven???...[/QUOTE] Tak , niestety Greven. Piszę niestety bo skoro fundacja pe ma go gdzieś to raczej nie jest to plus dla Miecia.
 7. Katlis,ja wiem że Ty zajmujesz się Mieciem tak jak to ujęłaś technicznie- i dzięki Ci za to. Ale mi chodziło o to kto jest opiekunem na papierze.
 8. Bardzo mnie cieszy ,że Mieciowi szykuje się domek. Ale do tego czasu ktoś powinien mieć pieczę nad jego finansami. Do tej pory zajmowała się tym Fergilka, finansami i ogłoszeniami. Skoro są osoby , które chciały wesprzeć M. finansowo to Ktoś powinien jasno i klarownie napisać np. od dnia opiekę nad M. przejmuje ta osoba lub ta fundacja. Greven, jeżeli oprócz udzielonej pomocy przy wyciągnięciu M. ze schronu nie angażujesz się dalej to dlaczego nie zrzekniesz się praw do M. na Fergilkę? Przecież dziewczyna stara się jak może. Mam nadzieję ,że doczekam się odpowiedzi. Pewnie ten temat nie tylko mnie interesuje. Pozdrawiam
 9. Myślałam, że pani A.N. napisze bardziej obszerny artykuł o widzących sercem. Ale lepsze to niż nic.
 10. [quote name='magdola']trzeba sie zapisac, bo obowiązują wizyty na godzine, bedzie dr Garncarz-okulista, i jego zona-kardiolog. Badania z certyfikatem lub bez, ale jesli psiak niewystawowy to radze bez bo taniej ;)[/QUOTE] Niestety wizyta Państwa Garncarz została odwołana z powodu zbyt małej liczby chętnych na te badania...
 11. Pani Małgosia to osoba o złotym sercu, adoptowała od nas Pepsi . Teraz też ma dogomaniacką suczkę.
 12. Państwo Garncarz będą w Szczecinie 8 maja 2010 w Przychodni Weterynaryjnej Parkowa ul. Parkowa 23
×
×
 • Create New...