Jump to content
Dogomania

agiza

Members
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

About agiza

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1429502

Converted

 • Location
  SZCZECIN
 • Interests
  PSIAKI
 1. Przepraszam za opóźnienie, pieniążki wczoraj wysłałam. Proszę mnie wykreślić z listy zalegających. Czy jest osoba chętna do zrobienia Burajowi bazarku?
 2. Piękny i szczęśliwy piesio z niego.
 3. Tycia jest młodziutka więc pewnie za jakiś czas jej przejdą te lęki. Jedne pieski potrzebują więcej czasu inne mniej . Proszę pomiziać ślicznotę w naszym imieniu.
 4. Bardzo mnie cieszy ,że Mieciowi szykuje się domek. Ale do tego czasu ktoś powinien mieć pieczę nad jego finansami. Do tej pory zajmowała się tym Fergilka, finansami i ogłoszeniami. Skoro są osoby , które chciały wesprzeć M. finansowo to Ktoś powinien jasno i klarownie napisać np. od dnia opiekę nad M. przejmuje ta osoba lub ta fundacja. Greven, jeżeli oprócz udzielonej pomocy przy wyciągnięciu M. ze schronu nie angażujesz się dalej to dlaczego nie zrzekniesz się praw do M. na Fergilkę? Przecież dziewczyna stara się jak może. Mam nadzieję ,że doczekam się odpowiedzi. Pewnie ten temat nie tylko mnie interesuje. Pozdrawiam
 5. Myślałam, że pani A.N. napisze bardziej obszerny artykuł o widzących sercem. Ale lepsze to niż nic.
 6. agiza

  Pomóżcie dobry Weterynarz W Szczecinie

  [quote name='magdola']trzeba sie zapisac, bo obowiązują wizyty na godzine, bedzie dr Garncarz-okulista, i jego zona-kardiolog. Badania z certyfikatem lub bez, ale jesli psiak niewystawowy to radze bez bo taniej ;)[/QUOTE] Niestety wizyta Państwa Garncarz została odwołana z powodu zbyt małej liczby chętnych na te badania...
 7. Pani Małgosia to osoba o złotym sercu, adoptowała od nas Pepsi . Teraz też ma dogomaniacką suczkę.
 8. agiza

  Pomóżcie dobry Weterynarz W Szczecinie

  Państwo Garncarz będą w Szczecinie 8 maja 2010 w Przychodni Weterynaryjnej Parkowa ul. Parkowa 23
 9. W parku to jest tylko basen ppoż. przy Noakowskiego. Będę tam krążyć.
 10. Magdola , widziałam kartkę z Lizi w gabinecie, ale masz talent dziewczyno. Piękna. Mizianka dla dziewczynek.
 11. Napiszę tak - miód na serducho ...
 12. Ja w czwartek akurat będę w związku dlatego napisałam o tym terminie. Na jakiej ulicy pracujesz i od której- ja do 16 .
 13. Mam parę drobiazgów na bazarek dla Miecia. Kto z organizujących bazarek mógłby wpaść do związku kynologicznego w czwartek między 18.30 a 20 i odebrać? Al. Jana Pawła II 44.
 14. No to się wyjaśniło...uff
 15. Na stronie dr Jacka Garncarza jest podany termin badań w Szczecinie- 8 maja.
×