Jump to content
Dogomania

agiza

Members
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by agiza

 1. Moje wcinają lighta od pierwszego podania. Nie było żadnych sensacji żołądkowo-jelitowych. Kupki robią mniejsze. Jestem bardzo zadowolona z tej karmy.
 2. Na żywo są jeszcze piękniejsze. Amiśka ucałuj je ode mnie a najmocniej sisiorka. Narcyz to sama słodycz a jaki kontaktowy i miziasty.
 3. Przepraszam za opóźnienie, pieniążki wczoraj wysłałam. Proszę mnie wykreślić z listy zalegających. Czy jest osoba chętna do zrobienia Burajowi bazarku?
 4. Nasza koleżanka leczyła swojego owczarka niemieckiego na Łukasińskiego i była bardzo zadowolona. Były nawet wizyty domowe w dni wolne od pracy , ponieważ Grot wymagał ciągłego leczenia. Bardzo chwaliła ten gabinet.
 5. Tycia jest młodziutka więc pewnie za jakiś czas jej przejdą te lęki. Jedne pieski potrzebują więcej czasu inne mniej . Proszę pomiziać ślicznotę w naszym imieniu.
 6. [quote name='magdola']Greven???...[/QUOTE] Tak , niestety Greven. Piszę niestety bo skoro fundacja pe ma go gdzieś to raczej nie jest to plus dla Miecia.
 7. Katlis,ja wiem że Ty zajmujesz się Mieciem tak jak to ujęłaś technicznie- i dzięki Ci za to. Ale mi chodziło o to kto jest opiekunem na papierze.
 8. Bardzo mnie cieszy ,że Mieciowi szykuje się domek. Ale do tego czasu ktoś powinien mieć pieczę nad jego finansami. Do tej pory zajmowała się tym Fergilka, finansami i ogłoszeniami. Skoro są osoby , które chciały wesprzeć M. finansowo to Ktoś powinien jasno i klarownie napisać np. od dnia opiekę nad M. przejmuje ta osoba lub ta fundacja. Greven, jeżeli oprócz udzielonej pomocy przy wyciągnięciu M. ze schronu nie angażujesz się dalej to dlaczego nie zrzekniesz się praw do M. na Fergilkę? Przecież dziewczyna stara się jak może. Mam nadzieję ,że doczekam się odpowiedzi. Pewnie ten temat nie tylko mnie interesuje. Pozdrawiam
 9. Myślałam, że pani A.N. napisze bardziej obszerny artykuł o widzących sercem. Ale lepsze to niż nic.
 10. [quote name='magdola']trzeba sie zapisac, bo obowiązują wizyty na godzine, bedzie dr Garncarz-okulista, i jego zona-kardiolog. Badania z certyfikatem lub bez, ale jesli psiak niewystawowy to radze bez bo taniej ;)[/QUOTE] Niestety wizyta Państwa Garncarz została odwołana z powodu zbyt małej liczby chętnych na te badania...
 11. Pani Małgosia to osoba o złotym sercu, adoptowała od nas Pepsi . Teraz też ma dogomaniacką suczkę.
 12. Państwo Garncarz będą w Szczecinie 8 maja 2010 w Przychodni Weterynaryjnej Parkowa ul. Parkowa 23
 13. Poproszę o przesłanie mi nr konta i danych do przelewu , mam jedną osobę która chce na Miecia wpłacić jakieś pieniążki. Najlepiej na mój e-mail.
 14. Mieciu wygląda rewelacyjnie , w życiu nie powiedziałabym że jest niewidomy. E-maile rozesłane, mam nadzieję że pójdą dalej.
 15. Dziewczyny ,proszę przesłać mi emailem ogłoszenie Miecia - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Nie mam drukarki ale prześlę znajomym z prośbą o rozsyłanie dalej.
 16. W parku to jest tylko basen ppoż. przy Noakowskiego. Będę tam krążyć.
 17. Park Noakowskiego jest między Mickiewicza, Noakowskiego i Jagiellońską przy szpitalu , szlaban jest za szpitalem. Będę z dwoma psiutami , jeden to kupa włosa a druga to goldenka. Powinnaś mnie poznać z daleka nawet.
 18. Magdola , widziałam kartkę z Lizi w gabinecie, ale masz talent dziewczyno. Piękna. Mizianka dla dziewczynek.
 19. Ja mieszkam na Jagiellońskiej przy górce a około 7 jestem z psiutami na spacerku w parku noakowskiego. Dzisiaj odbiorę od Wujka jakieś drobiazgi z biżuterii Cioci to może jutro rano w parku? Na Jagiellońskiej są teraz takie korki że szok, na noakowskiego jest trochę lepiej. Na dogo będę wieczorkiem to daj znać co bardziej Tobie pasuje. Mizianka dla Miecia.
 20. Ja w czwartek akurat będę w związku dlatego napisałam o tym terminie. Na jakiej ulicy pracujesz i od której- ja do 16 .
×
×
 • Create New...