Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze ale się porobiło:shake: Słuchajcie a czy nie uważacie,że skoro jest prawdopodobieństwo,że prawda nie jest taka jak się na początku wydawało,to nie powinno się poruszać tego tematu dopóki Bordi się nie znajdzie,przynajmniej tutaj na forum publicznym..to może jej tylko zaszkodzić a nie pomóc..wiecie chyba o co mi chodzi...
Bardzo dobrze że sprawa poszukiwań Bordi jest nagłośniona i myślę,że przez to są ogromne szanse na odnalezienie jej.Bo Bordi musi się odnaleść!

Link to comment
Share on other sites

czytam i czytam:crazyeye: tu naprawde cos smierdzi:mad:
kolo poznania jest takie pseudo schronisko w Mosinie tam psiaki zamykane sa w klatkach po krolikach ,a psy wydawane przez jakiegos goscia komu popadnie facet nawet nie spisuje danych
tak po prostu przychodzisz i bierzesz .....moze tam jest...
a moze w Swarzedzu.....
a moze..................................
psiutko:-(

Link to comment
Share on other sites

Ale to ja bylam potworem bo sie drabstera wypytywalam o warunki w jakich bedzie mieszkac Bordie. Nie wazne jednak teraz, niech sie znajdzie, ona moze byc wszedzie, jest tak plochliwa, ze nawet gdzies na jakims zlomowisku moze siedziec w jakims starym kole.
Kurde takiego wyploszka sie powinno miec caly czas na smyczy i na oku na spacerach, przeciez ja sie go pytalam, wiem jak to jest z takimi plochliwymi psiakami, moj Gras tez pokazywal jak potrafi sie wystraszyc ehhhhh....

Bordi, ludzie z dobrymi sercami Cie szukaja, pokaz sie, daj sie Toba zaopiekowac mala !!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilż z Piotrem. YBOT-y nadal tam są. Rozglądają się, ale nic z tego nie wynika. Mieli karme, kocyk Bordusi - tylko suni ani śladu.
Gdzie ona jest - maleńka.
Oni też sa już zmęczeni i zmarznięci, ale maja jeszcze trochę czasu więc nie ustają.
Wspierajmy ich jakmożemy.
Dostałam odpowiedź od pani Justyny Siepietowskiej, radio 884 - Złote Przeboje, że wczoraj dała apel na antenie i dziś teżda. Mam nadzieję, że inne radia, z ktorymi nawiązałam kontakt - tez dadza.
Nie czytam tylko tych gazet i nie wiem, czy był apel.
Sylka - to nie ta oczyszczalnia Koziegłowy, to jakaś mała oczyszczalenka - rejon Zawarcia, Lubczykowej - mieszkam w Poznaniu i nie wiem gdzie.
Jutro może spróbuję też się w tamte rejony przejechać - i porozwieszać plakaty - YBOT-y wzięli 2.

Trzymajmy paluchy - Bordusia tyle przeszła - musi być w końcu dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze wlasnie przeczytalam, ze moj ulubiony Maks z Wroclawia znalazl nowy domek (o ile ulozy sie z kotami, ale juz tam jest!)

Zeby jeszcze Brdunia sie znalazla, wczoraj ryczalam ze szczescie, a dzis taki dol? Prosze niech sie znajdzie!!!
Tyle osob w to wierzy! Mamy nadzieje!

Link to comment
Share on other sites

Bordunia napewno się znajdzie,tylko na to potrzeba czasu bo na tak wielkim terenie można się mijać.Miałam podobną sytuację:kilkanaście lat temu przygarnęłam bezdomną suczkę którą wcześniej przez kilka tygodni dokarmiałam,gdy nadeszły mrozy wbrew woli rodziny wzięłam ją do domu,no i musiałam szybko znaleść jej domek.Domek znalazłam,ale sunia już się przywiązała,uciekła nowym właścicielom już pierwszego dnia gdy wysiadali z nią z samochodu.Wyrwała się ze smyczą,byłam zrozpaczona.Były wielkie mrozy,a ja przez tydzień tam chodziłam i szukałam jej po osiedlach,zaczepiałam ludzi,dawałam ogłoszenia i nic.Znalazłam ją 7 dnia gdy już staciłam nadzieję,sunia była brudna i głodna ale cała i zdrowa i Wszystko Dobrze Się Skończyło:multi:
Z Bordi napewno też się uda!!!!!tylko trzeba szukać aż do skutku,mam tylko nadzieję,że np.ktoś jej nie przetrzymuje....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewana']Ale Yboty musza dzis wrocic do domu, przeciez nie moga tam siedziec tylel dni! Maja prace![/quote]

No tak i to jest problem,ale myslę,że jak dogomaniacy z Poznania będą uparcie szukać to ona też się znajdzie,jak będzie głodna to zacznie wychodzić do ludzi.
Jeżeli nie jest gdzieś przetrzymywana,lub ktoś już jej nie przygarnął i nie wie o poszukiwaniach to musi się znaleść:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...