Jump to content
Dogomania

Gwarek

Members
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Gwarek

 • Rank
  Advanced Member
 1. Ostatnia szansa na zakupy u Plaskatych-wzorzyste gacie i kolorowe nastoperki;)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/229204-KOLOROWY-MAJTEX-I-SKARPETKI-NA-PLASKATE-BIDY-KASI-STRZELECKIEJ-Do-24-07-ZAPRASZAMY

  ZAPRASZAMY!prosimy o hopsanie:)

 2. Poproszę też nr konta. Stałej deklaracji nie mogę złożyć, ale mogę wesprzeć staruszkę jednorazowo.
 3. Tyle rozumiem, ale uwierz mi.... czasami muszę rozwiązywać tak "trudne" przypadki, że czasami kilka minut zajmuje mi zrozumienie na czym polega problem. Oczami wyobraźni już widzę scenkę, gdy dzwoni telefon: " O co tu chodzi?" ;) "Co to jest?" . Uwierzysz mi, że jeszcze niedawno za kogoś wypełniałam internetowo formularz zgłoszeniowy, bo... to za trudne?
 4. Możliwe, że to jest z duchem czasu. Ale osobiście znam kilka osób, które nie robią żadnych płatności przez internet. Wszystko robią w banku. Sądzę, że dla nich to będzie spore utrudnienie. Dla niektórych to może dziwne, ale są na tym świecie jeszcze osoby, dla których internet to czarna magia! Chyba lepiej byłoby gdyby to była jedna z możliwości - wtedy brawo.
 5. Gwarek

  Hodowla Enonae

  Stwierdziłabym, że to dobra hodowla :) I to nie tylko na podstawie strony :)
 6. Dziwne to. Za rok to może narzucą mi, z którego banku mogę wpłacać?
 7. [quote name='Agnes']A mnie troche tak, bo to oznacza, ze im zalezy. Inaczej nic z tym by nie robili. Sprobuje cos zamowic nastepnym razem[/QUOTE] Super! Daj od razu znak jak poszło :) Sądzę, że bardziej cenie opinię klientów niż deklaracje sklepu :)
 8. :):):) Dlatego ich deklaracje nie przekonały mnie do korzystania ponownie z ich usług :D
 9. Taż dostałam :) Ale nie widzę zwrotu pieniędzy za niedostarczony towar :P
 10. Luna urodzona na początku 2010 roku ma wyglad bordera, charakter bordera, predyspozycje bordera i zdecydowanie powinna być psem pracującym, bo rozpiera ją energia. Ma komplet szczepień. Jest zdecydowanie inteligentna. Wydaje mi się, że z jej charakterem najleszy byłby dom aktywny (psie sporty, pasterstwo) Dobrze dogaduje się z innymi psami (mieszka z rottwailerem) ładnie reaguje na podstawowe komendy. Jest łagodna do ludzi i innych zwierząt. Lubi dzieci. Luna na smyczy chodzi bez problemu, z przywołaniem jest różnie - nie szkolili jej - dotychczasowa właścicielka określa ją mianem "posłuszna". Potrzeby kontroluje i załatwia na zewnątrz. Luna ma około 50 cm w kłębie i raczej już nie urośnie, jest zczupłej budowy ciała, zdecydowanie nie masywna. Charakterystyczna dla Luny jest łagodność. ten pies nie ma w sobie ani grama agresji. Jest ciekawość świata, aktywność, chęć zabawy, ale nie ma złości i agresywnych zachowań. [B]Kontakt mailowy: [email][email protected][/email] i telefon 693-408-891 [IMG]http://desmond.yfrog.com/Himg844/scaled.php?tn=0&server=844&filename=pict0666.jpg&xsize=640&ysize=640[/IMG] [/B]
 11. Jagoodka jeżeli dostaniesz się do Tarnowskich Gór to w jedną stronę mogę Cię zabrać :) Tylko, potem ja zostaję tam trochę na wakacje, więc powrót musiałabyś sobie jakoś zorganizować :)
 12. Na stronie oddziału jest już spis wystawców :)
 13. Strona oddziału nie należy do czytelnych ;P Tutaj jest plan: [url]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy2010/sedziowanie/niedziela.pdf[/url] A tutaj spis wystawców: [url]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy2010/dokumenty/niedziela.pdf[/url]
 14. Ja w Krakvecie zamawiałam 2 razy. Raz czegoś nie mieli - ale w końcu dosłali. Drugi raz obiecali zwrot pieniędzy - nie doczekałam się. I tym sposobem podziękowałam im za współpracę.
×
×
 • Create New...