Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

Guest Mrzewinska

Czy w programie lokalnym TV poznanskiej jest cos takiego jak krakowski program Kundel bury i kocury?
Tam sa podawane informacje o zaginionych i znalezionych zwierzetach, i czesto nieprawdopodobnie szczesliwe przypadki - najlepiej jak TV moze pokazac fotke zaginionego zwierzaka. A niektore znajdki sa tez pokazywane.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W w-wskiej regionalnej TV (WOT) jest program "Mój pies i inne zwierzaki", ale pokazują tylko nagrane na żywo znalezione psy - zdjęć zagubionych nie pokazują (takie warszawkowe kuriozum - a pamiętam że lata temu pokazywali...) - widać w Poznaniu podobnie - pewnie jakiś odgórny (głupi) prikaz :cool3:

A może w jakimś poznańskim radiu zechcą przeczytać na antenie apel o zaginięciu suni? Jakby opowiedzieć im jej historię i to, że szukał jej cały hufiec harcerski - to można medialny news z tego zrobić! ;)

Link to comment
Share on other sites

1 Asiu plakaty są porozwieszane tam gdzie ją widziano (Radojewo i umultowo)
2 Mi psy sie ścieły 2 dni później
3 To ja dzwoniłem do Ybota jak tylko JA dostałem tel że widziano sunie
4 Sunie puszczałem tylko z ŁATKĄ I WIDOCZNIE NIE JESTEM NORMALNY
5 z Ybotami było powiedziane że jeżeli coś będzie nie tak to wraca do nich
6 A to że miałem suke dzisiaj operowana to Każdy ma w D---e
I to jest wszystko co chciałem wam powiedzieć
W chisterie można wpaść w każdym momencie
I wiezcie mi nie interesuje mnie wogóle co myślicie i znajde ją sam tylko jak zawsze potrzeba na wszystko czasu

Link to comment
Share on other sites

Super Drabster. Tak trzeba odrazu.

Czyli poszukiwan ciag dalszy. Przynajmniej na czyms stoimy.

Powiedz nam jakie masz przeczucia. Gdzie mozna byloby jeszcze szukac?

Mieszkam prawie przed Luboniem, wiec tamte tereny sa w ogole mi nie znane.

Sprawa jest zgloszona do roznych radyjek w Poznaniu. Radio Merkury wiem ze na 100% dawalo apele o Bordi. Supergogoa mowila o SuperPrzebojach.

Link to comment
Share on other sites

Plakacik juz sie drukuje jutro bedę go rozwieszac. Na poczatek moje okolice czyli Malta potem Śródka. (tochę daleko ale może...- tak wiele się dzieje z przypadku)
NNL-BC troszke skróciłam i opowiedziałam niedokładnie o uciceczce Bordusi. (moja wina)
Drabster ma w domu 8 psów i zostawić ich pewnie itez nie moze ich w kazdej chwili.
Dla Drabstera psy są wszyskim i umyślne nie zrobił by im krzywdy tego jestem pewna na 100%
Wiedz Drabster moze pechowo nie natrafiłam na plakaty. To ze pojechałam na NAramowice było moim jakimś bezsensownym zrywem (no bo jakl tu trafic na małego psiaka na tak duzym terenie), ale musiałam to zrobic (dlaczego... sama nie wiem)

Link to comment
Share on other sites

Psy z Lubonia nie trafiaja do Puszczykowa tylko do Swarzedza.

Mam info z listopada od naczelnika Strazy Miejskiej w Luboniu.

Chyba ze od nowego roku 2006 podpisali umowe z Puszczykowem. Ale ja nie dostalam zadnej takiej informacji.

Lubon jest na poludniu Poznania, Naramowice na polnocy. Wiec watpie zeby sunia az doszla do nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drabster']1 Asiu plakaty są porozwieszane tam gdzie ją widziano (Radojewo i umultowo)
2 Mi psy sie ścieły 2 dni później
3 To ja dzwoniłem do Ybota jak tylko JA dostałem tel że widziano sunie
4 Sunie puszczałem tylko z ŁATKĄ I WIDOCZNIE NIE JESTEM NORMALNY
5 z Ybotami było powiedziane że jeżeli coś będzie nie tak to wraca do nich
6 A to że miałem suke dzisiaj operowana to Każdy ma w D---e
I to jest wszystko co chciałem wam powiedzieć
W chisterie można wpaść w każdym momencie
I wiezcie mi nie interesuje mnie wogóle co myślicie i znajde ją sam tylko jak zawsze potrzeba na wszystko czasu[/quote]Drabster-dzieki ze sie odezwales.ufff.naprawde lepiej czasem cos powiedziec nawet jak nie masz ochoty z nami rozmawiac:oops: .bo wyobraznia pracuje:diabloti: .zdrowia dla twojej suni.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Dopiero wrocilam z pracy, a jej nadal nie ma :(

Tylko niepokoja mnei te pomysly z zagryzieniem malej prze psy tego chlopaka? No co Wy? Moze jeszcze ja zjadl??? Dajcie spokoj...
Ja co prawda nie znam Waszych wzajemnych kontaktow, ale tak nei mozna.... Pamietajcie, ze to jest facet on inaczej to odbiera niz my baby!

Przypominam, ze odpisala do mnie babka z gazety Metro i propouje duzy upst na ogloszenie o Bordi (ze zdjeciem).

Jesli sie zdecydujemy i zrzucimy to moze warto? To chyba ok 300-400 zl by wyszlo?

To ten tekst
Witam,
bardzo wspolczuje Panstwu z powodu zaginiecia psa, mam szczera
nadzieje, ze uda sie go szybko odnalezc.
Ze swojej strony moge zaproponowac Panstwu ogloszenie, niestety platne,
ale zaproponuje Panstwu szczegolnie atrakcyjne warunki.
Mysle ze powierzchnia 4 modulow (97,6 x 118,5 mm) bedzie
wystarczajaca.
Proponuje nastepujace warunki:
wybrany dzien od poniedzialku do piatku - 200 zl +Vat (naklad 30 000
egz)
piatek - 360 zl +Vat (60 000 egz)

Prosze tez zadzwonic do Gazety Wyborczej - tam mozna zamiescic darmowa
nformacje (ze zdjeciem) tel 061 852 51 12 w godz. 11-16
Pozdrawiam


Urszula Cabanska
METRO Poznan
specjalista ds. reklamy
ul. Kosciuszki 57

tel. (061) 85 89 270
kom.0 507 095 946
fax (061) 85 36 779
(061) 85 89 256

Link to comment
Share on other sites

Ja już pisałam, że luboń jest z drugiej strony.
Mam te plakaty - ale nie umiem wstawić na priv. Jeśli mam przesłać, poproszę na priv numer emaila, to prześlę.
Tak jak pisałam, prosze bardzo o pomoc w rozlepianiu ulotek. Jutro porozklejam - mam nadzieje, że uda mi się z pracy wyrwać trochę.
Jeśli ktoś mieszka w tamtych rejonach - bo ja na Ratajach - to pomóżcie rozlepiać. Piatkowo, Naramowice itp. i dalej za miasto trochę.
czekam na meile - plakaty przygotowane do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że zrzutę można zrobić na Metro. A co do tej drugiej gazety - ktos pisał, że juz dawał. Czy dobrze zrozumiałam.
Proponuję, zbierzmy co mamy:
Ja dałam ogłoszenie do emisji na antenie:
884 Złote Przeboje, (z eski mi wycofało - nie przyjęło), jeszcze jedno radio - pisałam wyżej - teraz nie moge tam wejść.
-radio taxi: 3 firmy: ACI, Express Taxi i jeszcze 1 numer - znów amnezja
- poznań.net
- Komendant Straży Miejskiej - wysłałam plakat - zobowiązano sie przekazać do referatów

Postaram sie tez skoczyc na sielankę, chyba że ktoś ma bliżej.
Jutro jak wrócę z objazdu terenu - napiszę.

Link to comment
Share on other sites

przeciez ja go podaje chyba ze trzeci raz, jest juz na serwerze.
[B]PLAKAT[/B]

[URL="http://zwierzaki.org.pl/bord.doc"]http://zwierzaki.org.pl/bord.doc[/URL]

Pierwszy telefon jest supergogi drugi i trzeci Ybotow, teraz juz nie wiem w koncu jakie maja byc telefony. Kto przejmuje stanowisko glownego poszukiwacza.

Sielanka dziala tylko w niedziele.

Juz zmienilam telefon zeby byl do Gosi.

Link to comment
Share on other sites

To już ja sie podejme bo w zasadzie taka trochę mobilna z TZ-em jestem. Na 2 łapy.
Czyli na moim plakacie jest mój telefon. Przecież YBOT-y juz trzeci raz nie przyjada, chyba że sprawa będzie bardziej konkretna - czyli po sunię. A może gdy się znajdzie to my się przejedziemy z sunią. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylka']przeciez ja go podaje chyba ze trzeci raz, jest juz na serwerze.

[URL="http://zwierzaki.org.pl/bord.doc"]http://zwierzaki.org.pl/bord.doc[/URL]

Pierwszy telefon jest supergogi drugi i trzeci Ybotow, teraz juz nie wiem w koncu jakie maja byc telefony. Kto przejmuje stanowisko glownego poszukiwacza.

Sielanka dziala tylko w niedziele.[/quote]
A to przepraszam...
Myślałam, że plakacik też tylko mailem rozsyłasz...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny sunia przesuwa sie prawdopodobnie wzdluz Warty w kierunku polnocnym. Warto byloby sie skupic na gminie Czerwonak, bo sasiaduje z miejscowa oczyszczalnia.

Juz kontaktowala sie tamtejsza policja, psa nikt nie zglaszal. Gdyby zostal znaleziony laduje w Swarzedzu.

Link to comment
Share on other sites

Złotniki troche na lewo od Czerwonaka i Owińska w kierunku polnocnym za Czerwonakiem.

W dalszym ciagu obstawiam brzeg Warty z mapy widac ze jest tam duzo terenow zielonych i prawie zadnych zabudowan. Nie wiem gdzie tam sa mosty zeby przejsc przez Warte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...