Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sylka']Złotniki troche na lewo od Czerwonaka i Owińska w kierunku polnocnym za Czerwonakiem.

W dalszym ciagu obstawiam brzeg Warty z mapy widac ze jest tam duzo terenow zielonych i prawie zadnych zabudowan. Nie wiem gdzie tam sa mosty zeby przejsc przez Warte.[/quote]

hmm jutro mam wolne może obdzwonię te schroniska, co ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Z tego co wyczytałam, wyciągam wnioski, że husky zagryzły sunię, a ten facet ściemniał, że uciekła???:crazyeye:[/quote]

Powiedziałaś to o czym ja już myślę od dawna. Córka mnie wprawdzie uspakajała twierdząc, że Haskie nie są agresywne , ale mnie to cały czas krąży po głowie.

Link to comment
Share on other sites

czesc Kochani.....nie wiemy w sumie jak to wszystko skomentowac....ja juz skomentowalam to chyba w oczyszczalni sciekow kiedy pan powiedzial ze nie bylo tam NIGDY zadnego psa, ze zaden pies nie byl wpuszczany na teren oczyszczalni i nie bylo zadnych misek z karma dla psa....- RYKNELAM SZLOCHEM i to moj jedyny komentarz po 730 kilometrach trasy !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja rozmawiałam z dwoma panami z tej oczyszczalni, dzwonili do mnie juz po wyjeździe YBOT-ów. Potwierdzili to zdanie wyżej, nie było tam żadnego psa, gdyby był, tam jest takie pustkowie, że nie ma możliwości nie zobaczyć psa. Jutro mam sie tez jeszcze z nim spotkać i pogadać, ale YBOT-y juz gadały i taka jest prawda. Tam nie było Bordi.

Jutro zadzownię do 2 znajomych myśliwych z Czerwonaka, nie jest to moja ulubiona nacja, ale maja psy, duzo z nimi łażą po tych terenach, wbrew zajęciu lubią zwierzaki (:shake: ) a do tego jeden ma firme ochroniarska i pilnuje wielu obiektów w rejonie. Wyśle im foty emailem, a jakby nie mieli to pojadę i zawiozę plakat.
Poprosze o wywieszenie w swoich zakładach pracy - tam sporo ludzi pracuje z okolic, może ktoś widział.

Link to comment
Share on other sites

3 To ja dzwoniłem do Ybota jak tylko JA dostałem tel że widziano sunie

YBOT
To zdanie wyżej to cytat z Drabstera. Mam pytanie:czy mieliście mozliwość porozmawiania z tą osobą która dzwoniła do Drabstera, czy on wogóle dał Wam jakiś namiar na tego kogoś?
Z tego co do tej pory do nas dotarło to wygląda że niestety nie .

Link to comment
Share on other sites

Wiecie ze ktos nie widzial to nie znaczy ze nie bylo. Nie znam tego psa i nie wiem, ale mam duze watpliwosci zeby uciekal z kierunka wielkich blokow. Raczej w tereny zielone. Tam jest tego od groma i troche. Niedaleko przeciez jest wielka fabryka Primy na ulicy Rubiez. A tu mi kolezanka mowi ze tereny pustkowia sa wrecz rozlegle tam.
Zeby doszla do Czerwonaka tak musi znalezc most zeby przejsc.
Trzeba znalezc psiarzy z tamtych terenow, bo inaczej to szukanie igly w stogu siana.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale sunięwidziano ponoć w niedzielę, a ja wiadomość dostałem w poniedziałek. Z osobą, która dzwoniła do Drabstera, nie rozmawialiśmy, bo Drabster nie ma do niej telefonu (sic!).

[quote name='Beata J.']3 To ja dzwoniłem do Ybota jak tylko JA dostałem tel że widziano sunie

YBOT
To zdanie wyżej to cytat z Drabstera. Mam pytanie:czy mieliście mozliwość porozmawiania z tą osobą która dzwoniła do Drabstera, czy on wogóle dał Wam jakiś namiar na tego kogoś?
Z tego co do tej pory do nas dotarło to wygląda że niestety nie .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że nie ma co wnikać, analizować i doszukiwać się wewnętrznej logiki w przekazywanych nam informacjach.Skupmy się na dalszych poszukiwaniach, choć oczywiście jest to apel do dogomaniaków z Poznania.

[quote name='Beata J.']To wszystko nie trzyma się (za przeproszeniem) KUPY![/quote]

Link to comment
Share on other sites

Śledzę ten wątek od początku, więc emocje i mnie się udzieliły. Ybot i Tata-Ybot - jesteście wspaniali, podobnie, jak wszyscy, którzy pomagają Wam odaleźć sunię. Szkoda, że nie mogę Wam pomóc osobiście, ale trzymam kciuki. Trzeba mieć nadzieję do końca!!!:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

wersja 1 Drabstera: gospodarstwo, gospodarz z psem na rekach, ktory mu zwial a on dzwonil do Drabstera
wersja 2: i faktyczna: nasza: oczyszczalnia sciekow i panowie ktorzy nie mieli psa na rekach i nie wiedza nic o karmieniu tam psa POD ICH OKNEM
wersja 3 Drabstera: pan z Tico ktory tam jezdzi z pania na spacery mial ja na rekach i dzwonil do Drabstera....

?????????????

tam mieszka mysliwy ktory nie lubi psow....strzela do nich bo plosza zwierzyne...pan jest uroczy ma 70 lat i ma strzelbe!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze wersja 4 Drabstera:
Facet z pobliskiego gospodarstwa ktory ja mial na rekach, zabral na gospodarstwo i stamtad uciekla...To ja dzis przez tel uslyszalam...
Dwonil do Drabstera i Drabster do niego ale nie ma numeru do tego faceta...:shake: ...bo i po co zapisywac nr tel w tak blachej sprawie, prawda???

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*]5 wersja: sunia byla na terenie oczyszczalni sciekow i uciekla stamtad
[*]wersja 2 panow majacych jako jedyni klucze od oczyszczalni: nie bylo tam nikogo i nie mozna stamtad uciec - podmorowka i nowa idealna siatka....moze Mysz przejdzie ale nie pies....[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem w szoku :crazyeye:
[COLOR="Red"]Ale w dalszym ciagu wierzę, że Bordi się znajdzie[/COLOR]

Ja wstawiłam na forum Poznania, zaraz to odszukam.
Spróbuje jeszcze raz poszukać maili na stronie Ak.Rolniczej,
chciałam im rozesłac do katedr zwierzęcych ale nie podaja maili, tylko same telefony :shake:
[U][B]Może ktos jest na forum z AR i może powiesić tam plakat, tam na pewno jest też dużo psiarzy, na wydziałach zwierzęcych.[/B][/U]

Aha- wysyłałam tez maile do rozgłośni radiowych lokalnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...