Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam przez telefon, nie wytrzymałam. YBOT-y sa na miejscu, zadupie totalne, ujęcie wody i żadnego człowieka. Tem który karmił Bordusię, przychodzi rano - pracuje tam pewnie. Więc chodza i wołaja, próbując poszukać. Proponowałam nasza pomoc, ale chyba nie ma sensu, bo na obce głosy sunia sie spłoszy. Jeśli nie znajdż jej po ciemku teraz, jutro rano będą próbowac - mam nadzieje, że przyjdzie jeść.
Bordi - posłuchaj - Tata przyjechał po ciebie, wyjdx, podejdź, już dziś będzie ci ciepło i bezpiecznie.
:-( Nie bój się suniu.
Ja już nie wiem do kogo sie modlić w tym wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

:thumbs: :thumbs: :thumbs: gdzie Bordie ?????
kurdeeee ja tam dzisiaj byłam !! co by się wcześniej wyjajczył jeden z drugim z takim info to już bym tam od 13 stała i wołała!!


a tak to patrzyłam się na pobocza i byłam w schonisku :( a mogłm jej szukać !!!!

:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs::thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

YBOTy sa w Poznaniu...
Newsy takie ze suni nie ma, Drabster pisal ze przychodzi na jakies gospodarstwo sie najesc, YBOTow zaprowadzil na ul Lubczykowa nad Warta pod oczyszczalnia sciekow.
Suni tam nie bylo...
Jutro poszukiwania ciag dalszy.
Ale cos tu zaczyna ostrym kantem pachnac...
YBOTy byli u Drabstera ale nia mial czasu z nimi szukac bo musial z suka na USG i aborcje jechac :roll: czy cos takiego...
Na razie nie bede wiecej pisac, mysle ze jutrzejszy dzien pokaze jakies nowe fakty i moze ciut ciut prawdy...

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...