Jump to content
Dogomania

Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 892
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Starzy" dogomaniacy, mogli zapomniec, a nowi nie znaja tematu.
Ale ja te Ksiezniczke pamietam i nigdy o niej nie zapomne, a ten lin wklejam jako dowod ze chciec to moc, a wiara to potega :cool3:!
[URL="http://www.extraversion.pl/default.asp?ID=35"]http://www.extraversion.pl/default.asp?ID=35[/URL]

Link to comment
Share on other sites

bzuma - witaj w gronie dogomaniaków! :bye:

Kochani - ja mam zdjęcia Nero jeszcze ze schroniska - ale zdecydowałam się opublikować jedno (najmniej drastyczne) - na pewno zrozumiecie dlaczego... Jego stan to tragedia tego psiaka i chcę to uszanować.

Obiecuję, że zamieszczę jeszcze jakieś zdjęcie Nera z kliniki.

A potem - kiedy psiak wypięknieje - to zasypię Was jego zdjęciami, że będziecie mnie prosić, żebym przestała! ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Ani Radwanskiej dowiedzialam sie o tej tragedii,nie umiem wyrazic jak bardzo jest mi przykro,ze takie nieszczecia dotykaja psiuli.Dziewczyny jestescie WIELKIE!!!!!Z Moskwy za daleko na inna pomoc niz pieniadze - jutro moja mama puszcza przelew dla Nera.POWODZENIA CHLOPAKU!!!

samanta & milka & max & norris

Link to comment
Share on other sites

WITAM WSZYSTKICH! Tragedia :placz: łezki same popłynęły z oczu,ale pieniążki już wczoraj wysłane zostały, a wiadomość znalazłam na FORUM na Little Star.pl. Trzymam kciuki za Nero! Dobrze, że wsród nas jest tyle ludzi o dobrych sercach:)

Link to comment
Share on other sites

Mi tez opadła szczęka na widok sumy, jaką udało sę ubierać zaledwie przez 2 dni :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Ale to tylko świadectwo tego, ilu jest wspaniałych Ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt.
Nerusiu! oprócz całej tej kasy płynie do Ciebie tyle pozytywnej energii, że musi wszystko być dobrze!!!:happy1:

Link to comment
Share on other sites

Jezu - LUDZIE JESTESCIE WIELCY!!!!!
Nerus bedziesz leczony!!!! Ciotka tez w poniedzialek dokona przelewu...a co... jak bedzie trzeba to psina do sanatorium za granice pojedzie:lol:

Trzymaj sie Kochany!:loveu:

A my za Ciebie kciuki i jeszcze raz dziekujemy Ciotuchnom, ktore postanowily odmienic Twoj los.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. A Nero - nie tylko już bogaty ale i - znany od Londynu po Moskwę :siara:
Pozdrowienia dla dogomaniaków krajowych i tych na obczyźnie :lol:[/quote]

Od Londynu po Moskwe przez Belgie :lol: . Ja rowniez dzieki Ani Radwanskiej trafilam na to forum. To fantastyczne, ze jest wciaz tyle ludzi o wielkich sercach. Historia Nero jest wzruszajaca, ale bardziej chyba jeszcze Wasza reakcja na jego biede. W to ,ze wyzdrowieje nie watpie, a za znalezienie mu CZLOWIEKA i cieplego domu bede trzymac kciuki. Po weekendzie zrobie przelew.Jesli Nero uzna, ze ma juz dosc na swoje leczenie, to z pewnoscia podzieli sie z innymi biedakami w potrzebie.Pozdrawiam wszystkich Dogomaniakow.

Link to comment
Share on other sites

Karma od Grażyny już zaniesiona dla Nera.
W tygodniu jeszcze mu coś podrzucę, jakąś psią słodyczkę.
Z karmą mam blisko. Wydaje mi się, że powinien jeść cały czas jeden rodzaj karmy, żeby mu w brzuszku nie robić mętliku. Jak ustalicie jaką, będę mu kupować i dostarczać. Poza tym zostało mi trochę Zinkas forte, który dr. Dembele zapisał mojej suczce na sierść, jeżeli się przyda to jak będę następnym razem to przekażę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']Od Londynu po Moskwe przez Belgie :lol: . Ja rowniez dzieki Ani Radwanskiej trafilam na to forum. To fantastyczne, ze jest wciaz tyle ludzi o wielkich sercach. Historia Nero jest wzruszajaca, ale bardziej chyba jeszcze Wasza reakcja na jego biede. W to ,ze wyzdrowieje nie watpie, a za znalezienie mu CZLOWIEKA i cieplego domu bede trzymac kciuki. Po weekendzie zrobie przelew.Jesli Nero uzna, ze ma juz dosc na swoje leczenie, to z pewnoscia podzieli sie z innymi biedakami w potrzebie.Pozdrawiam wszystkich Dogomaniakow.[/quote]

[I]Aszita - witamy serdecznie![/I]

[B]Kochani dogomaniacy - jak sami widzicie, środków na leczenie dla Nero uzbieraliśmy już tyle, że to z całą pewnością wystarczy![/B]
Z nich postaramy się też pomóc dwóm psiakom, które się od niego zaraziły (im wystarczy pomoc na miejscu w schronisku, bo to dopiero początek infekcji).
[B]A jeśli po wyzdrowieniu Nera okaże się, że pieniędzy zostało - skonsultuję tu z Wami na jakie psy i ich potrzeby je dalej przekażemy![/B]
[B][I]Serdecznie dziękujemy![/I][/B]


PS. Jutro odwiedzamy z Tanitką Nera w klinice - wieczorem na pewno będę tu więc nowe wieści od niego! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka'][B]Kochani dogomaniacy - jak sami widzicie, środków na leczenie dla Nero uzbieraliśmy już tyle, że to z całą pewnością wystarczy![/B]
Z nich postaramy się też pomóc dwóm psiakom, które się od niego zaraziły (im wystarczy pomoc na miejscu w schronisku, bo to dopiero początek infekcji).[/quote]
Marka, zróbcie z tych pieniędzy uzytek. Jeśli uda się pomóc większej ilości psiaków, tym lepiej. A z mojej strony chce powiedzieć, że w tym momencie to już nie są moje pieniądze, tylko Nera i Wasze i zróbcie z nimi co uważacie za najlepsze.
A tak w ogóle, tak bardoz poruszyła mnie historia Nera, że postanowiłam co miesiac wysyłać jakąś niewielką sumkę dla potrzebujacych zwierząt. Mi nie ubędzie a im może pomóc.
Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']Marka, zróbcie z tych pieniędzy uzytek. Jeśli uda się pomóc większej ilości psiaków, tym lepiej. A z mojej strony chce powiedzieć, że w tym momencie to już nie są moje pieniądze, tylko Nera i Wasze i zróbcie z nimi co uważacie za najlepsze. [/quote]

anabelka - bardzo dziękujemy za zaufanie, ale takich rzeczy absolutnie nie wolno pisać na forum! [SIZE=1](żeby nie skłaniać różnych mało-uczciwych do szukania źródeł dodatkowego dochodu w dobroczynności :mad: )[/SIZE] - my tu publicznie rozliczymy się z każdej otrzymanej złotówki, bo [B]uważam, że tylko akcje z takim założeniem warto popierać! [/B]:multi:


Suprgoga - ja też już zaczynam wierzyć, że jest gdzieś ten dom dla Nero - aż nie mogę się doczekać na jego wyzdrowienie! :D
A to jeszcze tyle dni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']anabelka - bardzo dziękujemy za zaufanie, ale takich rzeczy absolutnie nie wolno pisać na forum! [SIZE=1](żeby nie skłaniać różnych mało-uczciwych do szukania źródeł dodatkowego dochodu w dobroczynności :mad: )[/SIZE] - my tu publicznie rozliczymy się z każdej otrzymanej złotówki, bo [B]uważam, że tylko akcje z takim założeniem warto popierać! [/B]:multi: [/quote]
MArka, nie kazdemu bym pieniadze dala (szczerze mowiac rzadko to robie) ale widze ile dobrych rzeczy robisz na forum i jakos tak czuje ze mozna Ci zaufac.
No, ale dobrze, czekam w takim razie na rozliczenie tych wszystkich zlotowek:lol: .
Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']MArka, nie kazdemu bym pieniadze dala (szczerze mowiac rzadko to robie) ale widze ile dobrych rzeczy robisz na forum i jakos tak czuje ze mozna Ci zaufac.
No, ale dobrze, czekam w takim razie na rozliczenie tych wszystkich zlotowek:lol: .
Pozdrowienia.[/quote]

Ja mam podobne odczucia dla Twojej pracy,ale byc moze masz racje,tak wiec ratujmy Nero,a jak sie uda to pomozmy jeszcze innym biedakom:multi:

samanta & milka & max & norris

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...