Jump to content
Dogomania

Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 892
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-Sonia']Jestem w szoku :placz: , ale teraz już troszeczkę przez łzy się uśmiecham, bo wiem, że już teraz będzie dobrze. Dzięki Wam - Marko i Tanitko :iloveyou: :modla: :Rose:[/quote]

Przelew puszczam w przyszlym tygodniu, Podobnie jak Ania-Sonia wierze, ze bedzie dobrze
Uratujemy go i bedzie mial domek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą kupiłam i przekazał dla Nera 3 kg karmy Ekanuba zwykła dla szczeniąt i młodych psów. Pytałam, czy nie lepsza byłaby karma na problemy skórne, ale dowiedziałam się, że jak jest leczony to nie ma potrzeby. Nie byłam u niego, bo wracałam po pracy, ale wiem, że karma miała być przekazana komuś o imieniu Maciek.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo dziękuję!

[B]Jomar[/B] - wielkie dzięki! - Pan Maciej to opiekun psów w szpitalu - on je m.in. karmi, więc bardzo dobrze Ci powiedzieli :D

My z Tanitką na początek kupiłyśmy mu paczkę chappy - więc może mu to wymieszamy, bo jak on się rozbestwi Eukanubą to potem chappy na pewno nie ruszy! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pod koniec następnego tygodnia mogę dostarczyć inną karmę gotową, bo ja z gotowaniem nie za bardzo mam po drodze. Chłopak w recepcji okazał zdziwienie "Eukanuba dla psa ze schroniska?" Zdziwienie było takie raczej miłe - w tonie rozbawienia, a nie zgrozy. Może faktycznie lepiej będzie mieszać, bo niewiadomo co go dalej czeka.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że czekają go już same dobre rzeczy.No może poza tymi kąpielami w medykamentach ;) Wrzuciłam wątek Nera na forum mojego osiedla (Zielone Zacisze). Kto wie, może tu też mieszkają jacyś dogomaniacy, ludzi z :painting: trochę tu jest.

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie i ja przylanczam sie do pomocy.Rozeslam juz i powklejalam link zprosba o pomoc,na inne fora.Mam nadziej ze znajda sie luzdie ktorzy pomoga mu,sama wpalce pieniazki na to konto.Ale dopiero w poniedzialek..jetem dobrejmysli ze uda mi sie i wspolnymi silami uratujemy go.a w lacznicy powinien miec bardzo dobrze to nagroda za cierpinie dotychczasowe.I mysle ze jak wystarczy pieniazkow beda na dalsze jego leczenie badz pokrycie kosztow zwiazanych zjego utrzymaniem.Moze znajdzie sie ktos kto go zabierze,sama nie moge mieszkam w bloku i mam juz 2 psy.ale chetnie pomoge inaczej.Az sie serce kraje jak sie go widzi biewdactwo!:placz:
jeszcze pomyslalm dlaczego nikt z opieki schroniska nie zuwazyl wczesniej w jakim stanie on jest? pzreciez tam tez sa weci!

Link to comment
Share on other sites

Im postaramy się pomóc lokalnie - w schronisku - są zarażone, ale wyglądają o niebo lepiej - bo to początek choroby. Postaramy się zapobiec jej rozwojowi. W schronisku nikt nie zdiagnowzował grzybicy - i stąd problem. Nużycą dorosły pies się tak łatwo nie zarazi. Nawet pracownik nie wiedział, że kontakt z Nerem to dla niego samego zagrożenie...
Schroniska w Polsce to naprawdę nędza - chyba tylko te w największych miastach mają weta na miejscu - gdzie indziej tak nie jest - i to nie jest ich wina, że nie mają pieniędzy na leczenie psów.
Wiadomo, że potrzebujących jest dużo i że zawsze jak się zbiera na psy, to zaraz pojawiają się głosy społeczeństwa: "a chore dzieci?", "a emeryci?", "a bezdomni?"... I schroniska klepią tą swoją biedę...
A pies się nie poskarży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Jako blądynka - :lol: jak mówi o mnie Ewkaa - choc nią nie jestem (wiem - trudno w to uwierzyć) przelałam 100 zł, ale nie potrafiłam wyliczyć żeby było za jakąś konkretna ilość dni - to znaczy że 5 zł zabrakło do tygodnia. No to pożyczcie mi na Nerusia to 5 zł :lol: :lol:
Wierzę, że wyzdrowieje i trafi na dom.[/quote]
z mojej wpłaty moge pozyczyc 10 zl

[SIZE=1]bo też zabrakło 5 zl na pełen dzień[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']w kojcu z Nero były jeszcze dwa inne psiaczki i je choroba też już zaczęła dotykać. Dzisiaj ich wspólna buda zostanie wyczyszczona i odkażona.[/quote]

Pytalyscie wetow czy mozna zabezpieczyc tamte pozostale psy przed zachorowaniem? Moze mozna im cos podac?

Link to comment
Share on other sites

Kochani - mówi się, że szczęście nie ma ceny - w przypadku tego psiaka - niestety ma i to wyliczaną na złotówki.

[B][COLOR=red]Na szczęście nasz mały Nero już zdobył wielu przyjaciół, którzy zechcieli mu podarować to co mogli, żeby tylko pomóc temu biednemu zwierzakowi.[/COLOR][/B]

I mam wrażenie, że to właśnie z powodu tego niedużego, czarnego, skrzywdzonego przez los kundelka i Waszych Wielkich Serc, pobity został swoisty rekord dogomanii w kwestii dobroczynności!!!!!

[B][SIZE=3]Niniejszym mam wielki zaszczyt przedstawić listę dobroczyńców Nera[/SIZE][/B]
(wpłaty zarejestrowane wczoraj i dzisiaj, do godz. 19-tej, w kolejności ich napływania):

[B][COLOR=blue]JOKA (150 pln) [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Bożenka Wróbel (20 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Krysia Siejka (150 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Paweł Lewandowski (30 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Dorota Wiktorska (40 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Sylwia Strysz i Goldenka Salsa (30 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Iza Grochola (50 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Hania Gawrychowska (250 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]AnkaRa (100 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]CHRUPEK (20 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Aga Bartnik (20 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Jacek Maciaszek (30 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]KOCIABANDA (200 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]WELLINGTON (50 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]AGAT21 (45 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Jola Nieckarz-Bochenek (60 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ewa Nagulewicz (20 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Joasia Szczepankowska (250 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Marysia Szczygieł (20 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ania Maciaszek (50 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Warna Strzelecka (100 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ewa Czarnecka (50 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Mateusz Łoskot (100 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Aga Niewiadomska (15 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Małgosia Seck (100 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]KINGA (50 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ada Tatar-Osiecka (150 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Zuza Czarnecka (30 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ela Wiszniewska (150 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Małgosia Majdczak (30 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]SUPERGOGA (100 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Dominika Góralczyk (100 pln)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Anitka Nawrocka (100 pln)[/COLOR][/B]


[B][U]SUMA WPŁAT: 2660 PLN [/U][/B]:mdleje: [SIZE=1](- to jest ikonka pt. "mdleje")[/SIZE]

Do tego jeszcze datek przekazany Tanitce przez [B][COLOR=blue]INDYR[/COLOR][/B] (25 pln - poszło na karmę chappy) i karma Eukanuba przekazana dla Nero przez [COLOR=blue][B]JOMAR [/B][COLOR=black]:Rose:[/COLOR][/COLOR]

[SIZE=1]:lol:[/SIZE]
Kochani - zupełnie nie wiem co napisać.... Zaraz wyślę SMSa do Tanitki, bo ona czegoś takiego też się na pewno nie spodziewała :crazyeye:

Nero z najbiedniejszego, stał się w ciągu jednego dnia, chyba najbogatszym bezdomnym psem w Polsce - i to dzięki Wam!!!!!
Jestem spokojna o jego wyzdrowienie - jeśli SGGW nie da rady - wyślemy go na leczenie za granicę! ;) :lol: :lol:

[B][COLOR=blue]WSZYSTKIM DARCZYŃCOM i tym, którzy przejmują się losem Nera i trzymają kciuki za jego pomyśność - WIELKIE, SERDECZNE, STOKROTNE DZIĘKI !!! Jesteście AIOŁAMI ![/COLOR][/B] :angel: :angel: :angel:


Szkoda, że nie mogę opowiedzieć temu psu, jak wielu ludzi pragnie jego dobra...
I że to co złe, ma już za sobą...
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

----------------------------------------------------------------
[SIZE=1][COLOR=red]PS. Jeśli ktoś chce, żeby jego nazwisko wymienić na nick lub odwrotnie - proszę o sygnał![/COLOR] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

super, ze sie udalo tyle zebrac, Wy bedziecie spokojnie spac, ze na leczenie nie zabraknie i zaczac akcje szukania mu domu jak tylko lekarze zalecza mu grzybka i te nuzyce.

Marka, spytaj prowadzacego lekarza czy nie chce na grzybice Griseofulvine, gdyby to byl dr Dembele to pewnie by ten lek polecil. moge Nero go sprezentowac

Link to comment
Share on other sites

Jestem zszokowana tym co przeczytalam i zobaczylam :placz: :placz: :placz: :placz:
To moja pierwsza wizyta na dogomanii i moj pierwszy post ale ciesze sie ,ze zaczne tu swoje `urzedowanie``od pomocy biednemu pieskowi :loveu:
W poniedzialek moja mama przeleje pieniazki dla Nera (ja mieszkam w Londynie i takim przelewem trzeba sie cackac a tak bedzie szybko i na miejscu )
Bardzo zaluje,ze nie zjezdzam do Polski w tym roku bo na 1000% wzielabym go do siebie (mam seterke w jego wieku):lol: ale nic straconego szanse bedzie mial jakis inny nieszczesnik skrzywdzony przez los :-( lub w wiekszosci przypadkow przez ``potworow``:angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: bo normalny czlowiek niesie pomoc zwierzeciu a nie je krzywdzi :-(
Wyrazy uznania i caly moj szacunek dla wspanialych dziewczyn ktore postanowily mu pomoc :multi: i dla wszystkich ktorzy wplacili tak piekna sume pieniazkow lub podarowali karme :p
pozdrawiam serdecznie milosnikow zwierzat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...