Jump to content
Dogomania

Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 892
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1]Z allegro na razie poczekajmy - ja wierzę w psiarzy (i innych zwierzo-maniaków).[/SIZE]

Co do rokowań - to poza tymi, które opisałam w pierwszym, poście na razie jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiekk powiedzieć.
Noero wczoraj został zbadany lampą wykrywającą grzybicę (wynik pozytywny - niestety), odrobaczony, pobrane zostały próbki do analizy - i czekamy na wyniki.
Wiem, że już został zamówiony przez lekarzy dla niego jakiś specjlany lek.
I że czekają go jakieś specjlane kąpiele w środkach leczniczych.

Nowe wieści - pewnie w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Wyslę dziś pare groszy i juz rozesłałam wiadomość do znajomych. Mam nadzieję, że szybciutko zbierzemy duuużo pieniędzy, żeby Nero mógł byc jak najszybciej zdrowy i żeby jedynym problemem było tylko (i aż!!) znalezienie mu domu..
Trzymaj się Neruniu!

Link to comment
Share on other sites

[B]Marka[/B] tak pięknie napisałaś o NERO, że sama się popłakałam:placz: Oczywiście, że on wyzdrowieje i będzie ślicznym psiakiem i wierzę, że nie będe go musiała wieźć z powrotem do schroniska:shake: Przecież ma dopiero 8-miesięcy- całe życie przed sobą!!!!
[B]Kora[/B]- chętnie bym odebrała od Ciebie ten lek do psikania, bo niestety w kojcu z Nero były jeszcze dwa inne psiaczki i je choroba też już zaczęła dotykać. Dzisiaj ich wspólna buda zostanie wyczyszczona i odkażona.

Link to comment
Share on other sites

marka - wysłałam co nieco, najwyzej nie zapłacę jakiegos rachunku - jego zdrowie jest ważniejsze!!!!
A teraz moze mnie zabijesz - wystawiłam aukcję charytatywną (będę wysyłać jego zdjęcia z lecznicy lub poproszę rebelię, zeby zrobiła jakis ładny rysunek psiaka i też będę rozsyłać!) - tu liczy się każda złotówka!!!! Podałam w aukcji Twoje konto - chyba, ze chcesz, zeby to było na mnie to napisz i zmienię!
Tu Nerus na allegro:
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83780820[/url]

Link to comment
Share on other sites

Supergoga - moje dane z [B]numerem konta są w pierwszym poście[/B]
- proszę nie angażujcie w tą akcję portalu allegro!
(jeśli nie będzie wyjścia - to sama to zrobię, ale na razie wolę nie!)


Mam też prośbę -jeśli rozsyłacie info dalej - na inne fora lub mailowo - [B]załączajcie proszę link do tego tematu na dogomanię[/B] - bo już jestem zasypana mailami z pytaniami "czy to prawda" i "czy to aktualne?"

[B]Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka'][B]Marka[/B] tak pięknie napisałaś o NERO, że sama się popłakałam:placz: Oczywiście, że on wyzdrowieje i będzie ślicznym psiakiem i wierzę, że nie będe go musiała wieźć z powrotem do schroniska:shake: Przecież ma dopiero 8-miesięcy- całe życie przed sobą!!!![/quote]

Marka zawsze tak pięknie pisze, że zmiękcza każdego ;) On jest śliczny, ale jeszcze nie każdy to widzi, i nie wróci do schroniska! Jest niewielie młodszy od Pokerka, a ja nie pozwolę, żeby kolejny młody psiak spędzał swoje najlepsze lata w boksie!

Jeśli chodzi o odwiedziny, to może wpadnę do niego w przyszły piątek z ciasteczkami :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Marka - Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem!!!![/quote]
oh! :lol: :calus:

[quote name='Bodziulka']Jeśli chodzi o odwiedziny, to może wpadnę do niego w przyszły piątek z ciasteczkami :razz:[/quote]
Bodziulka - umawiamy się! Za długo się nie widziałyśmy! :nono: :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka'][B]Marka[/B] tak pięknie napisałaś o NERO, że sama się popłakałam:placz: Oczywiście, że on wyzdrowieje i będzie ślicznym psiakiem i wierzę, że nie będe go musiała wieźć z powrotem do schroniska:shake: Przecież ma dopiero 8-miesięcy- całe życie przed sobą!!!![/quote]

Tanitka, NIE BĘDZIESZ MUSIAŁA GO Z POWROTEM DO ŻADNEGO SCHRONISKA WIEŹĆ !!! Nie pozwolimy na to - już przelewamy pieniążki na psiuleczka :shake:

Link to comment
Share on other sites

Czemu los tak go doświadcza???:shake: Nie dość, że nie ma kochających właścicieli to jeszcze ta choroba. :shake:
We wtorek przeleję pieniążki na tydzień pobytu Nera w klinice (105zł). Mam nadzieję, że chociaż trochę to pomoże i piesek wyzdrowieje i znajdzie kochający domek.

Link to comment
Share on other sites

Jako blądynka - :lol: jak mówi o mnie Ewkaa - choc nią nie jestem (wiem - trudno w to uwierzyć) przelałam 100 zł, ale nie potrafiłam wyliczyć żeby było za jakąś konkretna ilość dni - to znaczy że 5 zł zabrakło do tygodnia. No to pożyczcie mi na Nerusia to 5 zł :lol: :lol:
Wierzę, że wyzdrowieje i trafi na dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aggie']juz wysyłam pieniadze - to ode mnie tez tydzien pobytu w takim razie
i że nikt wcześniej się tym nie zajął :mad: :mad:
co to za schronisko????:angryy: :angryy: :angryy:
dziękuję dziewczyny...[/quote]

Pies z tego co wiem już taki do schroniska trafił - tam próbowano go leczyć - ale w warunkach biednego schroniska to po prostu niemożliwe. :shake:
A jak przyszły te mrozy - no to już nie ma fizycznej możliwości smarowania psa czymkolwiek - przecież można mu tylko odmrożeń narobić!

Dlatego tak ważne było umieszczenie go w klinice - i tutaj wielkie podziękowania dla [B]Kliniki Małych Zwierząt przy SGGW i samej Pani Kierownik[/B] :Rose: - oni mają serce dla bezdomnych psiaków.

Dla nas decyzja o tym, żeby go ratować też była trudna - bo wiadomo, że bez Waszej pomocy by się nie udało...
ale są już pierwsze wpłaty i wygląda na to, że Nero już pierwszego dnia zdobył serca wielu ludzi! Serdecznie dziękujemy!

Wieczorem zamieszczę tu na forum listę darczyńców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...