Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

[quote name='majqa']Tak, teraz się bidom utnie szansa na ciągłe wojaże po podwóreczku. Łączę się w bólu Ajlii, ciężko to pozgrywać/ poogarniać.[/QUOTE]

Najtrudniej będzie Bochnarowi i właśnie Franiowi - oni najbardziej lubią samodzielne spacery po ogrodzie. Drepczą sobie za mną albo za innymi psiakami...
Obawiam się że zima będzie ostra w tym roku, psy już zmieniają sierść. Ale nic to, póki co cieszymy się jeszcze ciepłymi dniami...


[quote name='KrystynaS']
Że chłodniej to dla psów bardzo dobrze, te upały ich na pewno wykańczały tak jak nas lub jeszcze bardziej.
Franuś znaczy zadomowił się u Ciebie ajlii[/QUOTE]

Bo Franio to psiak domowy w każdym calu ;) Wie doskonale gdzie lodówka, śmietnik i spiżarnia z zapasami suchej karmy. Wszedzie musi wsadzić nos, każdy ziemniak czy marchewkę starannie obejrzeć. Robi też przegląd półek - puszek i kartonów z mlekiem. Gdyby widział, to by pewnie nawet daty ważności sprawdzał ;)

U nas upały w sumie nie były bardzo dokuczliwe. Dom mam z cegły, czyli latem przyjemnie jest nawet przy bardzo wysokich temperaturach. A w ogrodzie mamy miejsca miło zacienione, oczywiście okupowane przez większość psiaków ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak Franio sprawdza czy wszędzie jest porządek, dlatego półki też musi od czasu do czasu skontrolować.

Zazdroszczę ajlii takiego domu z cegły, w którym latem jest przyjemnie. U mnie 'w wielkiej płycie' to latem jest koszmarnie, w tym roku było znośnie ale w ubiegłym to temperatura dochodziła do +29 st. :eek2: wyobrażacie to sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']I powiem Ci Moniko, że mnie to martwi. Czyżby Franio już nie obchodził innych???? Nie, to niemożliwe.
[/QUOTE]

Ależ nie martw się, kochana Krystyno!:loveu:
Ogromna rzesza Dogomaniaków czyta wątek Franusia.:loveu:
Wiem to na 100%!!!:multi:

Franuś ma wielu cichych, ale bardzo serdecznych Przyjaciół.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']dopiero wróciłam z urlopu - wpłacę swoje deklaracje i może poirzebne są Franusiowi jakieś leki?[/QUOTE]

Oczywiście wiesz kochana, że jest zmiana konta do wpłat. :)
Bo teraz nam szefuje i "skarbnikuje" przemiła, dobra i rzetelna Magdyska25.:loveu::loveu::loveu:

P.S.
Jakby się ktoś przypadkiem pomylił i wysłał na moje konto ([COLOR=red]nie róbcie tego![/COLOR]) - natychmiast odsyłam Jego kaskę do Magdyski25!

Link to comment
Share on other sites

Krystynko- dzisiaj mam urodziny. Calutki dzień spędziłam go z moimi poczwarami na "latających psach", nawet mój spróbował szczęścia w frisbee i całkiem dobrze mu szło :)

Doszły do mnie wpłaty od:
Ranias- 10 zł.
Monika z Katowic- 50 zł
Asiaf1- 50 zł.

Pięknie dziękuje!
Zapisuje w 2 poście na samej górze będą moje rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Magdysko 100 lat, 100 lat .... wszystkiego najlepszego [/B]
[/CENTER]



[CENTER][IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgo4wYjfbzllKo9Mez9KesXiReec1FQ-Mc6rgZ7nvqP0frJF9L4w[/IMG]
[/CENTER]



Tu tort urodzinowy dla Ciebie

[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7Yg15-oppeauUpdOwMA60SXIq6VQBBbzbIcSZINXlwSgV-tkYiQ[/IMG] i coś do tortu


[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGkewkRgdDVLjrft4rLr4AjsQGM7PL08XpTiROsZYNkfdD7wjQ[/IMG]



i nie musisz nam mówić które to urodziny bo wiemy, że 20 :p

Link to comment
Share on other sites

Oj Franusiu żebyś wiedział ile ludzi chwyciłeś za serce:):):) Takiś zwyczajny, a jednak wyjątkowy:):):) Jakże bym chciała Cię poznać. Może ktoś z Warszawy się by wybrał w odwiedziny do naszego starowinki? Chętnie dorzucę na paliwo, niestety mój 20latek zaczął się sypać i obawiam się na dłuższe podróże nim.. Nasz nowy skarbniku, Magdaleno...wszelkiej pomyślności Ci życzymy:)

Link to comment
Share on other sites

Witam wieczorkiem :lol:

Franeczku miło, spokojnie minęła niedziela??? Ile kilometrów po ogródku zaliczyłeś???
Ajlii zdrowie Frania bez zmian??? Skóra już wyleczona czy nadal macie kąpiele zdrowotne???

A co to droga Ciociu Franusiowa Moniko, gdzie się podziałaś :razz:??? Ja jestem a Ty co???


Magdysko jak się czujesz o rok starsza :evil_lol:??? Ból głowy już minął???

Link to comment
Share on other sites

Franiowi weekend minął spokojnie. Wczoraj trochę mnie zaskoczył. Wyszłam na chwilę, a gdy wróciłam Franuś tak sie ucieszył że próbował stanąć na tylnich łapkach. Normalnie podrzucał przednie do góry, przy czym tylne mu się rozjeżdzały... ale starał się bardzo :)

Miał też dużą frajdę, bo dzielnie mi towarzyszył w porządkowaniu spiżarni. Próbował ukraść ziemniaka...

No i z uczestniczył w grupowym rozniesieniu wypełnienia z poduszki... Najpierw dziewczyny rozdarły poszewkę i wywlekły ocieplinę, a potem reszta bawiąc się tym, połowę domu zasłała kulkami z watoliny. Franuś dzielnie im pomagał, kręcąc się po tej usianej resztkami poduszki podłodze i roznosił na łapkach gdzie sie tylko dało... Zabawę miały wszystkie przednią, szkoda że żadno nie chciało mi pomóc w sprzątaniu ;)


[quote name='KrystynaS']
Ajlii zdrowie Frania bez zmian??? Skóra już wyleczona czy nadal macie kąpiele zdrowotne???
[/QUOTE]

Jeszcze kontynujemy kąpiele. Skóra moim zdaniem wygląda dobrze, choć utrzymuje się lekki łupież. Tej zmiany, która mnie zaniepokoiła już nie ma dawno :)

Myślę że w tym lub przyszłym tygodniu trzeba będzie jednak pokazać Frania weterynarzowi - żeby zadecydował o zaprzestaniu lub kontynuowaniu kąpieli.
Przy okazji trzeba wrócić do problemu woreczka żółciowego. Wg zaleceń z dnia 16.08. po 2-3 tygodniach Franio miał mieć zrobione badanie krwi (kreatynina i mocznik).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii'](...)Franuś tak sie ucieszył że próbował stanąć na tylnich łapkach. Normalnie podrzucał przednie do góry, przy czym tylne mu się rozjeżdzały... ale starał się bardzo :) (...) No i z uczestniczył w grupowym rozniesieniu wypełnienia z poduszki... (...) [/QUOTE]
Tak 3maj Franiu, to są b.dobre wieści. A poduszką się nie przejmuj, ciotka na pewno wybaczy... ;-) Co sobie użyłeś to Twoje. :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za życzenia :)

Oj "20"? hahahaha. Teraz to już bym chciała :)


No ale nie ma co.
Zaraz zabieram się za pracę na dogo. [I]Szefowa dzisiaj coś nie w humorze dlatego tak późno na dogo jestem...[/I]

[B]Kolejne wpłaty:
Czerda- 150 zł.
Malibo57- 50 zł.


Edit:

Kochane czy tak mogą być napisane moje rozliczenia z postu nr 2 ?

[/B][INDENT] [SIZE=5][COLOR=green][B]POST ROZLICZENIOWY OD DN. 1.09.2011r. prowadzę- Magdyska25:[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][U][COLOR=blue]WPŁATY WRZEŚNIOWE-DEKLARACJA STAŁA:[/COLOR][/U]

* Magdus84- 50 zł.
* Ranias- 10 zł.
* Monika z Katowic- 50 zł
* Asiaf1- 50 zł.
*Czerda- 150 zł.
* Malibo57- 50 zł.

[/B][COLOR=red][B][U]WYDATKI WRZEŚNIOWE:[/U][/B][/COLOR]

[B]* [/B][COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]350 zł [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red][B]- hotelik (od 01.09. do 01.10.2011)[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]STAN NA DN. 5.09.2011r. +1373 zł 38 gr


[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]czy jakoś inaczej mam zapisywać?[/SIZE][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]
[/SIZE][/FONT][/B][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Ależ nie martw się, kochana Krystyno!:loveu:
Ogromna rzesza Dogomaniaków czyta wątek Franusia.:loveu:
Wiem to na 100%!!!:multi:

Franuś ma wielu cichych, ale bardzo serdecznych Przyjaciół.:loveu:[/QUOTE]

To prawda. Zaglądam codzienne, choć nie piszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...