Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

Twoja Mama i Franio to jak by tu powiedzieć - to to samo pokolenie, oni się doskonale rozumieją, wiedzą co i jak i wcale tu nikt nikogo nie rozpuszcza. Ty ajli za młoda jesteś i trochę tego nie rozumiesz


Ja u koleżanki jadłam/ piłam takie coś - herbata i dołożona łyżeczka przetworu z pigwy (owoce pigwy pokrojone w plasterki i zasypane dużą ilością cukru, odstawione na jakiś czas aż zrobi się z tego bardzo gęsta konfitura). Pycha, taki lekko cytrynowy smak ale nie kwaśny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajlii']Kroję w plastry, suszę - a potem zimą do gorącej herbaty :) Pyszna i zdrowa alternatywa do herbat aromatyzowanych.


A Frania rozpuszcza obecnie dodatkowo moja mama... Nie wiem co z Frania wyrośnie jak tak dalej będzie ;)[/QUOTE]

I z pestkami ją suszysz, czy jak kroisz to środki wycinasz?

Link to comment
Share on other sites

Mam wyniki Franusia.... i bardzo dobre wieści :)))

Skan wrzucę później. Ale mamy praktycznie wszystko w normie!
Alat - 74 (przy tolerancji u starszych psów do 100).

Ponieważ kończą nam się aminokwasy i l-glutamina, zapytałam pana doktora o kontynuację tych suplementów. Zalecił ich dalsze stosowanie. Trzeba na dniach dokupić.
HMB jeszcze mamy. Theovent dokupiłam wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

[B]DOSZŁA WPŁATA:

AVII - deklaracja stała dla Franusia za sierpień i wrzesień- 40 zł.[/B]


Rozliczenie:

wizyta w lecznicy, badania krwi - [B]85 zł [/B](paragon)
dojazd do lecznicy - [B]15 zł [/B](dzielony pół na pół z innym psem, po kosztach paliwa)
theovent -[B] 7,78 zł[/B] (paragon)

Czyli przelałam Ajlii: [B]107, 78 zł[/B]

Kończą się aminokwasy BCCA i L-glutamina. Trzeba by zamówić... - Ajli zamówisz? Wiesz gdzie itp? Napisz jaki będzie to koszt- pieniądze prześlę.


EDIT:

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]STAN NA DN. 22.09.2011r. +1551 zł 03 gr


[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']A czy one nie wchodzą na razie na Dogo ??? PW to najlepsza droga do takich powiadomień.[/QUOTE]

Właśnie na pw Magdyska25 wszystkim wysyłała nowy numer konta. Wczoraj wysłałam powtórne pw z nowym kontem.
Wiem! Wiem, co zrobię - napiszę do Dziewczyn krótkie liściki i jutro wyślę za pośrednictwem tradycyjnej poczty. :)
Buziaki dla Franusia!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Przypomnę, bo widzę, że wszystkim to umknęło - na dniach trzeba zamówić i kupić Franusiowi nową karmę.
O ile mnie pamięć nie myli - obecna karma miała starczyć do początku października (była zakupiona początkiem sierpnia).[/QUOTE]

Co do karmy- Franek ją jeszcze ma bo umówiłyśmy się z Ajlii, że jeżeli będzie się coś kończyć, da mi znać a skoro nie daje- karma jeszcze jest, poza tym teraz będzie to konsultowane z lekarzem, która byłaby najlepsza dla Frania (oczywiście bez sugerowania marki a tylko składu karmy).

Link to comment
Share on other sites

przyszłam w odwiedziny do Franusia :)


a przy okazji chciałam zaprosić na bazarek z różnościami dzierganymi na szydełku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215099-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dziergane-na-szyde%C5%82ku-na-4-sunie-do-09.10.-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/threads/215099-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dziergane-na-szyde%C5%82ku-na-4-sunie-do-09.10.-do-21-00[/URL]

oraz do naszej Samby, która jest od soboty w hoteliku, deklaracji 0 zł :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Brak-deklaracji-a-hotelik-czeka-prosimy-o-pomoc%21%21%21-Samba-tak-bardzo-na-nas-liczy%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/214887-Brak-deklaracji-a-hotelik-czeka-prosimy-o-pomoc!!!-Samba-tak-bardzo-na-nas-liczy!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Z I części bazarku na konto Frania trafiło w sumie
[SIZE=5][B]+ 235,30 zł.[/B][/SIZE] [SIZE=5][B][SIZE=4](policzyłam już razem z dopłatą Bea 40 zł.)[/SIZE].

[/B][/SIZE][B][COLOR=red]WYDATKI PAŹDZIERNIK:

[/COLOR][/B][B][COLOR=red]*[/COLOR] [/B][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]350 zł [/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red]- hotelik (od 01.10. do 01.11.2011)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B]-[/B] [B]przelane dn. 29.09.2011[/B]




[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]STAN NA DN. 29.09.2011r. +1471 zł 33 gr[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=5][B]

[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...