Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niby tylko miesiąc bez Frania, a wydaje się że cała wieczność... Niedawno rozebrałam choinkę, tą którą tak Franio się interesował i pod którą miał ostatnie zdjecia...

Dokładnie w miesiąc po odejściu Frania, 21 stycznia, odeszła moja Ciocia. Przegrała też walkę z nowotworem. Lubiła zwierzęta, pewnie spotka tam Frania, Jasia...

Link to comment
Share on other sites

[*]
[*]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_BRKUHZN5hY/Tuu9_Sw5fgI/AAAAAAAAAJQ/a0nisWcp4kg/s512/DSC00555.JPG[/IMG]

Mój pies Jim, który umarł 30 lat temu (tak, tak) uwielbiał choinkę, a raczej lampki na choince. Gdy je zapaliłam leżał nieruchomo na kanapie i patrzył na te światełka i nawet nie drgały mu powieki. Wpatrywał się w nie tak 2-3 godz. a jak gasiłam to się złościł.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Skarpety im. Talcott składam serdeczne podziękowania za zasilenie naszej skarpety kwotą 271,38 zł ze spadku po Franiu. Dziękuję w imieniu własnym, wszystkich Skarpetowiczów i psich staruszków, którym pomagamy. Pieniązki dotarły do nas 12 stycznia, ale w nawale obowiązków zapomniałam na śmierć, żeby od razu Wam podziękować. :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Franiu...witam Cię choć nigdy nie pomyślałam, że przyjdzie mi pisać u Ciebie po rocznym urlopie w takich okolicznościach:(:(:(
Byłam u Ciebie każdego dnia...czytałam wszystkie wiadomości...
Cieszyłam się potem płakałam ze wszystkimi po Twoim odejsciu..do dziś się pogodzić nie moge:(:(
Pamiętam o Tobie i zawsze bedę pamiętała...to nie odeszłam do Ciebie ale zmuszono mnie do odejścia...dziś role się odwracają, bo zło zawsze powraca ze zdwojona siłą:(
Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś jest Ci dobrze i czekasz na nas...i wierzę, że jeszcze Cię kiedyś przytulę...

śpij spokojnie...
[*]
[*]
[*] :(:(:(

MAm (o ile dobrze pamietam) 30 zł od KarolinyB. Nie wiem jak się z nia skontaktować, nigdy nie wiedziałam, i chyba nikomu się to nie udało, nawet, jak Monisia z Katowic próbowała..Nie wiem więc jak dlugo mi będzie te pieniązki przesyłała ale te co mam chciałabym ofiarować dla jakiegoś psiaka w potrzebie na CITO...jeśli macie takie na już, to prosze dajcie znać..

Link to comment
Share on other sites

Franulku, śpij spokojnie Kochany Piesku.Nie mogłam odwiedzać się ostatnio w ogóle,ale myślami byłam przy Tobie.Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się,że Twój ostatni czas upłynął w domku przy kochających ludziach.Wiem,że Ty wiesz,że Cie kochali i tym samym odeszłeś w poczucie miłości i spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma ządnych sugestii wydatkowania tych pieniązków, więc chciałabym je w takim razie podzielić "po równo" na dwa psiaki...jeden z Konina- Oskarek u Renatki5 a drugi to niewidomy Tymonek...Pieniązki prześlę w dniu dzisiejszym a gdyby KarolinaB dalej wysyłała, bedę pisała u Franulka naszego który psiak je dostaje...
Nie mam żadnej możliwości kontaktu...miałam nadzieję, że Karolina czyta wątek Franusia...ale na pewno się nie obrazi, jesli te pieniazki beda pomagały za pośrednictwem Frania , inne psiaki w potrzebie...:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Franusiu
[*] tyle osób o Tobie pamięta. Byłeś szczególnym psem.[/QUOTE] Franuś był psem 'szczególnej troski'. Starszy schorowany PAN, który wszystkim zapadł w serce. Te psiaki mogą nas uczyć jak bardzo należy cenić życie i jak godnie odchodzić. Nie byłam wstanie wcześnie tego napisać ponieważ za dużo 'śmierci' ostatnio wpisało się w moje życie.
Franiu [*] .. tak jak wiele psiaków z dogomanii zapadłeś gdzieś tam w czeluściach mojego serca i umysłu i będziesz trwał po wsze czasy. Dzisiaj patrzę na kartkę z twoim uradowanym pyszczkiem (która cały czas stoi przy moim komputerze) i trudno mi się pogodzić, że nie ma cie juz nami.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...