Jump to content
Dogomania

Mógł umrzeć... ale został uratowany :) i ma już dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Milady

Recommended Posts

To ja krótko, a potem Gamoń w dwóch osobach dłużej się wypowie.
Tak, ktoś strzelał do Moreska vel Siurka, ma śrut, który utkwił mu m.in. w kregosłupie. Stąd zaniki mięśni i problemy z tylnymi łapkami. Mimo to Moresek jest bardzo dzielny, jakoś sobie radzi. Śrutu teraz wydłubywać oczywiście nie ma sensu. Miał też kiedyś inny wypadek, podczas którego uszkodzona była miednica. Jakoś się chłopak i z tego wylizał.
Wszystko to było widać na zdjęciu RTG zrobionym w przychodni.

Z prostatą lepiej, stanu zapalnego już nie ma, ale gdyby został na mrozie, nie wiadomo, jak by się to skończyło.
Pies był dzielny niezwykle, zniósł badania spokojnie. Aż ciotka Aga dumna była.
Jest też towarzyski, przychodził po głaski do osób czekających ze swoimi zwierzakami. Pewnych państwa zauroczył od razu, i gdyby nie mieli własnego sześcioosobowego stada, to kto wie...

Co jeszcze? Wymaga ciepła, pielęgnacji, miłości. On z pewnościa potrafi się odwdzięczyć za miłość. I chwycić za serce. To dziadunio, ale jakże radosnyi ufny! Ogon się kręci że hej!

Ten, kto dam mu domek na stałe, kawałek ciepłego kąta, nie będzie żałował. To jest piesek samodzielny, niekłopotliwy, przymilny. A przy tym spokojny i bardzo bardzo grzeczny.
[COLOR=red][B]Szukamy ciepłego domu dla naszego kochanego Siurka - seniorka ![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]tytuł tematu sugerował przypadek naprawdę beznadziejny i straszne cierpienie [/QUOTE]

No qrde XWegaX wkurzasz mnie A nie cierpiał w tej ...... zadzumionej Ostrowii :shake: Co ____ w raju może był :angryy: Temat był adekwatny do tego jak ten pies wygladał i jak się czuł .I przypadek był pilny , inaczej na tym mrozie byłoby już po psie .

Fela dzięki za wieści :p

Link to comment
Share on other sites

To ja prosze autora watku o zmiane tematu na mniej dramatyczny bo psiak juz jest w ciepelku i nie umrze, o nie! w kazdym razie nie jutro :multi:

Sluchajcie zawsze za serce lapia mnie takie obrazki jak staruszke lub babunia idaca na spacer ze swoim psiakiem staruszkiem. Ida tak samo powolutku, maja czas, oboje sa cierpliwi i szczesliwi. Rozumieja co to starosc i kochaja sie, to piekna milosc psio-ludzka :loveu:

Hop do gory Moresku! szukaj swojego domku!

Link to comment
Share on other sites

NIe naskakujcie proszę na osoby, które wspomniały o usypianiu. Pies wyglądał tragicznie. I pisałyście, że bardzo cierpi. Również jestem bardzo szczęśliwa, że udało się go stamtąd wyrwać, ale każdy dobrze wie, że jeśli przypadek jest beznadziejny i pies cierpi to nie ma sensu przedłużać jego męki.
Na szczęście nikt nie musiał decydować na odległość o jego losie, zresztą tego nie wolno robić. Taką decyzję można podjąć w ostateczności po dokładnej diagnozie, ale nie przez internet.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To ja prosze autora watku o zmiane tematu na mniej dramatyczny bo psiak juz jest w ciepelku i nie umrze, o nie! w kazdym razie nie jutro [/QUOTE]

Milady >> jak będziesz mogła to zmień tytuł topiku , :razz:

Tylko Dorotka >> to ta dobra duszyczka co go przywiozła>> (czemu ty się nie zalogujesz hę :cool3: ) pisze żeby był rozpoznawalny i żeby nie ...Siurek :lol: :evil_lol:
Dorotko >> ale od tego siurka się wszystko zaczęło :lol:

:bye: :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Moresik jest super grzeczny i spokojny.o 13.00 jade do niego i idziemy na spacerek.:multi: :multi: :multi:
Chyba w sobote pojedziemy do hoteliku.
Czekam na kontakt z ciotka Fela.:lol:
Pisze krótko ,bo jestem zagoniona.
Jeszcze raz dziekujemy w imieniu staruszka za pomoc Wszystkim Ciociom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Jak dobrze, że jest bezpieczny. Być może 10-tego lutego będę w Warszawie z córką, jak załatwię nocleg do soboty - to mogłabym się z kims spotkac z dogomanii i wesprzec hotelik Moreska a i może cos smacznego podarować?[/quote]

Serdecznie zapraszamy na kawkę/herbatke itp... :)

Link to comment
Share on other sites

W naszym staruszku zakochał sie mój młodszy syn Kamil.OTóz pojechał do Moreska ,wyszedł z nim na spacerek ,poprzytulał i teraz opowiada mi jaki z niego grzeczny i przytulasny psiak.Kiedy Kamil usiadł na łozku Moresik za chwile odbił sie i hyc tez juz na łozeczku.Ułozyl sie i prosił o głaskanie po brzuszku.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wszystkim Doogomaniakom :lol: oraz ich znajomym:lol: za wpłaty na rzecz Moreska.:loveu: :loveu: :loveu: Ufam że wspaniały człowiek o wielkim sercu Go pokocha i da mu domek,małą miske strawy i miłosc.:multi:
Ten psiaczek naprawde tak niewiele potrzebuje.
Na moj apel w sprawie transportu zgłosiła sie do mnie p.Beata,która zaoferowała transport w sobote.Ma potwierdzic na 100 % wyjazd w sobote.
Moresek przesyła całuski dla Cioci Ani-Soni.dziekuje za chrupeczki i inne smakołyki.([B]sa smaczne ale cholerka ciotka Aga nie daje calej torebki a tak chetnie bym zjadł-to sa słowa Moreska[/B]:buzi: :buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

:multi: Witam wszystkich po raz pierwszy
zostałam "zmuszona" przez pewną osobę z Katowic <<:loveu: uściski dla niej>> do zalogowania się tu. Musiałam wyjść z ukrycia i przestać być cichym obserwatorem i wielbicielem niektórych tutejszych bohaterów. Ha trudno...
Serdecznie wszystkich zainteresowanych wątkiem Moreska pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha Ha:lol: :lol: :lol: .No Dorotko.:multi: Ciesze sie ,że zdecydowałas sie w końcu zalogowac.
Dziekuje ,dziekuje i jeszcze raz dziekuje.
To tylko dzieki Tobie mały ,kochany biedny staruszek bedzie zył i cieszył sie nim do końca swoich dni.
Całus
Gamoń-Beata i Aga i Kamil

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Witam wszystkich po raz pierwszy
zostałam "zmuszona" przez pewną osobę z Katowic << uściski dla niej>> do zalogowania się tu. Musiałam wyjść z ukrycia i przestać być cichym obserwatorem i wielbicielem niektórych tutejszych bohaterów. Ha trudno...
[/QUOTE]

:crazyeye: :crazyeye:

Ja żle widzę . A okularen mam na nosie :-o I nic nie piłam ....oprócz herbaty z cynamonem :cool3:
Nareszcie Dorotko :multi: :multi:
jak sie pojawiłas u nas to razem będziemy wspierać tego małego ....Siurka :evil_lol: Tak jak zresztą Malutka ;)

Ma to małe czarne szczęscie do ciotek >> świetne lokum, dobre jedzonko i cioteczki które nie dadzą mu ...zmarnieć !!!!!

To teraz poproszę o jakis foto reportarz , coby wybrać zdjęcie w normalności i Morusika wstawić na Allegro i zacząc szukać tego jedynego i kochającego domku !!!

Beatka >> jakis cyk zrobisz , nie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Anielico.;) Twoja wpłata dotarła wczoraj po 12.00.Ale chciałam wszystkich umiescic z tego powodu jeszcze nic nie napisałam.
Wstrzymaj sie do jutra do 13 .00 jak bank zaksieguje wpłaty a napisze przychody jakie uzyskał psiaczek na hotelik i koszt opłaty u weta .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pisze po raz [U]trzeci[/U]:mad: i nie może dotrzeć!!!
Jeszcze raz dziekuje za ciepłe przyjęcie na forum. Przekonać sie, że są jeszcze TACY ludzie to rzadkość.
[COLOR=black]A [/COLOR][COLOR=red]AVII[/COLOR] to jak zwykle rozbawia mnie do rozpuku-nie wiem dlaczego wszystkie Twoje wypowiedzi[COLOR=black] poprawiają mi humor(wiedziałam, że ze mną niedobrze).[/COLOR]
No i chciałam wiedzieć czy Moreska trzeba na coś leczyć czy z tymi swoimi dolegliwościami tak sobie ma żyć.
NO może wreszcie uda mi sie to wysłać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...