Jump to content
Dogomania

Mógł umrzeć... ale został uratowany :) i ma już dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Milady

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam sie nie wtrącać czytając ostatnio te dyskusje nie wnoszące nic do sprawy :shake: Temat uśpic czy nie był, jest i będzie zawsze kontrowersyjny.

Ale jedna rzecz powinna was przy tym przypadku ostudzić >> ten pies powinien byc przebadany przez VETA a nie konowała który nie mając chęci, czasu, pieniędzy wszystkie chore nawet na katar najlepiej by uśpił .
To jest wątek o pilnej potrzebie pomocy dla psa.

[B]Dajmy mu szansę. [/B] DOKŁADAM SIĘ DO ZBIÓRKI !!!

Kto może go jutro zabrać ?????( jeśli jeszcze przeżyje ten mróz)

ps [COLOR="Red"][B]I przestańcie się w końcu kłócić i udawadniać swoje racje >>> odechciewa się zaglądać na wątki :stormy-sad: [/B][/COLOR]
Beata >>> dobrze że jesteś :bye: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Transport jest szukany rowniez na watku o Ostrowi, napewno sie cos znajdzie :) Piesio dostal boks najblizej piecyka wiec marznac nie powinien, do boksu ze sloma dorzucialam jeszcze mu koc a w zasadzie zawinelam go w ten koc. No i ma dwie sunie do grzania, nie zrobi im "bubu" z tym pisiorkiem wiec powino mu byc do czasu znalezienia transportu cieplutko albo chociaz w miare cieplawo.
Ja pojechalabym i dzisiaj w nocy jakbym miala autko nie patrzac a warunki jakie tam bywaja, ale :shake: niestety nie mam autka ani prawka :shake: A nie znam nikogo z autkiem kto moglby po bidaka przywiesc.

Jest jeszcze jedna sprawa, mnie wet tez straszyl, ze Gras moze zejsc bo mial powazne zapalenie miesni i okropnego krwiaka, jednym slowem byl powaznie pogryziony, ale wyzdrowial, moze jak psina poczuje ciepla raczke ktora sie do jego wyciagnie tak jak Gras to dostanie powera energetycznego i wyzdrowieje w tempie ekspresowym jak moj Grasik ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"][SIZE="4"]JEST TRANSPORT !!!! Znalazła się dobra duszyczka która pojedzie w ciągu godziny >>>> tylko potrzebna osoba która z nią pojedzie do schroniska !!!!![/SIZE][/COLOR]
PILNIE !! telefon do czarodziejki na PV !!!!

piszcie


A tobie Dorotko za tak duże i gorące serducho duuuuża :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[B]DZIEWCZYNY >>> POTRZEBNA JEST OSOBA KTÓRA POJEDZIE Z DOROTKĄ !!!!!!!!![/B]
dziewczyna daje transport i siebie jako kierowce >>> ale ktoś musi jej pomóc , warunki na drodze sami widzicie , ktoś musi zaopiekować się nieznanym i w końcu chorym psiakiem itp ,


[COLOR="Red"][SIZE="4"]KTÓRA MOŻE POJECHAĆ Z DOROTKĄ ??!!![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

też juz jestem

Lara na wątku Ostrowii napisała

[QUOTE]spokojnie, spokojnie! Dorotka juz jedzie po psiaka, ja mam kontakt z Beatka Gamoniowa! Idzie Dobrze! Dzis Morysek bedzie juz w domku, a jutro zabiore go na Gagarina do weta i zobaczymy jaki jest jego stan. Przy okazji byc moze bedzie mozna odebrac nasze Kruszynki. Ale to sie dzis dowiem jak zadzwonie do wetow na gagarina.

Ja teraz znikam, ale jestem pod komorka.
[/QUOTE]

Lara >> dzięki za pomoc :hand:


DOROTKO >>>> ŚLĘ SAME POZYTYWNE MYŚLI . MUSI SIĘ UDAĆ .:Rose: :Rose: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...