Jump to content
Dogomania

Mógł umrzeć... ale został uratowany :) i ma już dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Milady

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapalenie, które było w schronisku, zostało wyleczone. Doktor, co go oglądał w Warszawie (dobry doktor :) ) powiedział, że oczywiście mogą te sprawy nawracać - to z racji wieku. Ale wcale nie muszą. Jeśli będzie dobrze odżywiony i w ciepełku, w najbliższym czasie na pewno nie grozi mu "pwotórka z rozrywki".

Link to comment
Share on other sites

Milady, czy ta pani zainteresowana Moresikiem odezwała się jeszcze czy już nie?
A kto Moreska zawiezie do TV jutro? *Gajowa* nic nie wie, Owieczka, która o psach będzie w tewe mówić, też nie. :shake:
Milady, czy coś wiesz jako "opiekunka" Moresa?

Kaganiec malutki może się okazać potrzebny, więc lepiej go mieć na wszelki wypadek. Szkoda, żeby przez taką głupotę okazja przepadła.

Link to comment
Share on other sites

KOchani, poki nie odezwala sie Milady ( a jeszcze dzien sie nie skonczyl ;) ) to ja mam taki plan: Moresik "mieszka" kolo mnie, rano wezme go i pojadziem do Owieczki do programu. Kaganiec mam! Bedzie jak ulal.... ja mam rozne rozmiary, a ten co mam byl chyba kiedys Niteczki.

*Gajowa* kiedy wyjezdzasz od siebie? Spotkajmy sie i pojedzmy razem, co?

Link to comment
Share on other sites

To tak, Moresik jest jeszcze w hoteliku wiec nie zostal adoptowany. Jutro rano zabieram go ze soba i z malutka Dinusia do telewizji. Z Gajowa i z Owieczka jestesmy juz umowione i zgadane. Matko.... no i ja tez mam treme choc tylko za transport robie :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

Pisałam, że pani się nie odezwała :shake: . Gdyby cokolwiek się zmieniło to od razu bym dała znać. A tak - wysłałam opis Moreska Owieczce. Sądziłam, że jest jasne, że u Moresa bez zmian, więc będzie w tv. Jeśli nie było to dla Was oczywiste - to przepraszam za niepełną informację :oops: . Moresek szuka domu....

Link to comment
Share on other sites

Ja to po prostu pomyślałam, że może tak długo trwała wizytacja i potem pani zdecydowała się zabrać Moresa, więc znowu wizytacja u niej i dlatego jeszcze nie ma nowych wieści bo żegnasz się z Moreskiem w jego nowym domu... Eh, tak sobie marzyłam tylko...:roll: :oops:

Moresiu! Bądź dzielny jutro!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

W sprawie hotelu: proponuję, żeby jedna osoba trzymała moreskową kasę i pilnowała rozliczeń z hotelem, czyli Gamoń :lol: . Nie będzie zamieszania.

Wszystkie dane na str. 8 wątku, ale jeszcze przypomnę:
Beata Pladzyk
OO-026 Warszawa
ul.Widok 19 m 171
BPH
64 1060 0076 0000 3000 0368 4002

Gamoń, dzięki za prowadzenie buchalterii :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...