Jump to content
Dogomania

Mógł umrzeć... ale został uratowany :) i ma już dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Milady

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gamoń']Czy któras z Cioteczek posiadajaca autko pojedzie do Moreska do hoteliku w weekend.:lol:
Chetnie zabrałabym sie z Wami.:lol:
Prosze odpiszcie;)
Ciotka-Gamoń[/quote]

Gamoń, ja mam juz foteczek nie jechac pstrykac?
Ja w weekend moze wpadne tam ale ja to wlasciwie jestem na miejscu a Ty potrzebujesz dojechac z centrum... chyba, ze w sobote wracajac z W-wy bym Cie zabrala do Moreska, a wrocilabys kolejka podmiejska z Zalesia. Do ustalenia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się Laro,
zorganizujemy się jakoś z odwiedzinami i transportem :)

A tymczasem wystawiłam Małego w kilku miejscach w sieci (na razie tylko w sieci). Musze Wam przyznać, że strasznie to czasochłonne :roll:
Mymy go na allegro, psy.pl, 4lapy, animalia, gumtree, pajęczyna, viva i [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]serwis.atena.vip.interia.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[URL="http://www.viva.org.pl/index.php?id=tablica"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka [B][COLOR=red]Kryska[/COLOR][/B] tez sie zakochała w Moresku.;) Walczy o kazdy grosik dla niego i od ust sobie odejmuje.:lol:
Pragnie zapewnic mu dalszy pobyt w hoteliku.
Wiec Moresik mocnym całuskiem chce Jej podziekowac.:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :B-fly: :B-fly:
Nie znam znaczenia emotionek ale wygladaja super

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie mogę sensownego plakatu zrobić. Czy ktoś ma jakiś program lepszy niż word i paint, żeby powklejać ładnie zdjęcia w treść ogłoszenia???
Zdjęcia są w tym wątku a treść (oczywiście może być inna;) ):

[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=1]Pikuś - ani specjalnie urodziwy, a nie brzydki. Taki zwykły.... Za to już w wieku sędziwym i do tego bardzo skrzywdzony przez życie.

Pikuś przebywał przez rok w schronisku. Był zdominowany przez młode psy, więc bardzo wychudł. Mrozy, które przyszły w tym roku wpłynęły negatywnie na kondycję fizyczną psiaka. Zapadła decyzja, żeby go uśpić. Wolontariusze jednak, wierzyli, że Pikusiowi dolega tylko zimno i brak dobrego pokarmu. Wyciągnęli biedaka z obozu dla zwierząt i umieścili w hotelu dla zwierząt. Zawieźli też do weterynarza, by usłyszeć co naprawdę dolega pieskowi. [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][U][FONT=Arial][SIZE=1]I okazało się, że jego uśpić to tak - jakby zabić starszego człowieka z reumatyzmem!!!!
[/SIZE][/FONT][/U][FONT=Arial]
[SIZE=1]Okazało się, że kiedyś ktoś strzelał do tego biedaka ze śrutu. Trochę utkwiło w kręgosłupie. Okazało się, że dostał potężnego kopniaka, który rozharatał miednicę. Było to na tyle dawno, że rany się zabliźniły. Dzisiaj piesek po prostu chodzi troszkę krzywo.

W ciepełku i pod troskliwą opieką Pikuś stał się całkiem energicznym panem. Uwielbia pieszczotki!!. To niesamowite, że ten pies ciągle wierzy w człowieka. Pikuś załatwia swoje potrzeby bardzo elegancko na spacerkach. Ale niezbyt długich :) Jest więc idealnym psem dla domatora. Pikuś dobrze dogaduje się z innymi psami i z dziećmi.[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][SIZE=1]Z charakteru - pies doskonały! Wizualnie - ot, taki zwykły Pikuś.....[/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=1]Szuka domu, by godnie przeżyć starość.[/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=1]PRZYGARNIESZ GO???[/SIZE][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=1]Telefon kontaktowy – 0 502 29 68 69[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Krysko, jesteśmy pod wrażeniem!!! :Cool!: :B-fly: :Rose:
Milady, plakacik jak będzie już gotowy to ja bardzo poproszę.Tekst jest super, taki...szczery!:p Mnie by wzięło!:cool3: Tzn wzięło mnie i teraz, ale warunków na Moreska to już nie mam.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też, ja też!:lol:
Jak przypomnę sobie ten słodki, mleczno-biały pycholek i zamglone, ale bardzo wpatrzone w człowieka oczka...i pomyślę, że te oczka mogłyby już patrzeć na tego jednego ludka (ludkową), to coś mnie w dołku ściska ze wzruszenia!:placz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja dzis odwiedzilam Moreska! Ojej, zupelnie inny psiak niz ten co go w schronisku widzialam :loveu: Brakuje mu juz tylko jednego, tego blysku w oku jak bedzie patrzyl na swoja Pancie :multi:

Milady, moge podjechac dzis tez na spotkanko Moreskowe? Nie wiem czy Ty czy ktos inny ale czy pytalas o umowe adopcyjna? Bo ja taka mam, moge druknac .... moooooze sie przydac :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...