Jump to content
Dogomania

Mógł umrzeć... ale został uratowany :) i ma już dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Milady

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UWAGA :multi: :multi: UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi:

MORESEK VEL PIKUŚ VEL MAJTASEK VEL SIUREK POJECHAŁ DZISIAJ DO NOWEGO DOMU.
:sweetCyb: :sweetCyb: :ylsuper: :sweetCyb:

Będzie mieszkał w Żyrardowie :) Szczegóły potem, a teraz fotka :)

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9233/dscf47993gp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudowne wieści :laola:

Moresku- gwiazdeczko telewizyjna- bądź szczęśliwy w dowym domu :smilecol:

[SIZE=1]P.S. Mores- bez wątpienia jesteś zwierzę telewizyjne- pełny luz i 0 stresu przed kamerą :loveu: Mam tylko jedno ale- szkoda, że wczoraj w TV- mając niepowtarzalną okazje nie dziabnąłeś mojej "najulubieńszej" prezenterki TV Anny Popek :diabloti: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MORESEK VEL PIKUŚ VEL MAJTASEK VEL SIUREK POJECHAŁ DZISIAJ DO NOWEGO DOMU.


Będzie mieszkał w Żyrardowie Szczegóły potem, a teraz fotka
[/QUOTE]

Milady :mad: ty pisz co i jak .... niedość że nas zasypało jak na Syberii, moja piesa bez obiadku , rodzina zresztą też >> podzielą się jednym "" biustem"" od miki :evil_lol: :evil_lol: binokl mi tak wcięło że nikt nie wie gdzie ....itd to jeszcze ty się dokładasz :cool3:

PISZI , bo po ruskij zacznę albo jajo zniosę ...

Kto, kiedy jak i wogóle co za ludzie wzięli ....Siurka :evil_lol: Dorotko , no, on dla mnie Siurek , hasło które każdy w domu zna :lol: :lol:
:p

Link to comment
Share on other sites

Pani najpierw napisała krótkiego maila. Odpisałam i nie było odzewu... Wczoraj zadzwoniła do mnie, że oglądała już milion psów i spośród morza potrzebujących, chciałaby ofiarować domek Moreskowi. :multi: . Dlaczego jemu? - Bo on nie ma dużych szans na adopcję. Dlatego :p

Umówiliśmy się dzisiaj na wstępne zapoznanie. Chciałam, żeby poznali pieska, jeszcze raz przemyśleli sprawę i wtedy Moresek miał jechać. No i najważniejsze, chciałam sobie popatrzeć kim są ludzie, którzy zainteresowali się naszą Gwiazdą :cool1: . Oboje bardzo mi się spodobali. Dziewczyna jest wrażliwa na krzywdę, jaka się dzieje psom, tak samo jak każda z nas :). Natomiast jest też ta odrobina realizmu :) w męskiej postaci. Czyli standard.:evil_lol:
Jestem pewna (no, na 99% ;) ) że Moresk trafił na fajniusi dom.


Będzie jedynym zwierzakiem - a to w jego przypadku ważne. Już miałam pierwsze wieści - podróż minęła bez żadnych problemów, a w domku nie odstępuje swojej Pańci na krok.


Przyznam się Wam, że jak podpisywałam umowe adopcyjną, to musiałam się ostro trzymać, żeby się nie :bigcry: . Ze szczęścia. Ze wzruszenia. I w ogóle...

A tutaj Mores - troszkę zadziwiony, co się dzieje i gdzie znowu go zabierają:

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1567/dscf48016gu.jpg[/IMG]


[I]"niuni, niuni... mała dzidzia"[/I]

[IMG]http://img93.imageshack.us/img93/8621/dscf48028bc.jpg[/IMG]


Mam nadzieję, ze wkrótce wszyscy będziemy mieć informacje z pierwszej ręki :)

Link to comment
Share on other sites

:cunao: Wiedziałam, że TAKI jak ON szybko kogoś rozkocha!!!
Mam nadzieję, że będzie to jednak 100% domek.
Nie mogąc doczekać sie TYCH wieści wpłaciłam dziś na [COLOR=red]MAJTASKA[/COLOR][COLOR=black] pieniążki na wiadome konto, więc niniejszym "upoważniam" P.Beatkę do przeznaczenia ich na rzecz pieskow z Ostrowii lub na kogoś natychmiast potrzebującego.[/COLOR]
[COLOR=black]Pozdrawiam [SIZE=4]wszystkich, szczególnie niedowidzącą AVII!! :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Huurraa Ciotka Gosia sie cieszy i trochę nos z dołka totalnego wysunęła (a ma co wysuwać) A ktos tu kiedyś na początku chyba mówił cos o usypianiu takich piesków :shake: czy mi się śniło.
Moresku, vel. Siurku - szczęścia i radości iżyj długo ku uciesze nowej Pańci.
A Pańci życzymy pociechy z psiulka i...dziękujemy bardzo :multi:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :sweetCyb: :bigcool: :laola: :cunao: :BIG:

Mnie to zatkało!!!!:BIG: :BIG: :loveu: :multi:
A teraz ryczę !!! :evil_lol: :placz: :bigcool:
[B]HURRA!!![/B]

Moresku!!! Siurku nasz kochany!!! Bądź szczęśliwy!!!!!!
Ale Pańcia już Cię widzę na rękach nosi.:lol:

Ach! Jaki wspaniały dzień!

[SIZE=1]A ciocia Milady to lanie dostanie, ani smska ani nic.:mad: ;) I ja tu bez wieści cały dzień, siadam a tu TAKA NOWINA!!!:multi: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga'] A ktos tu kiedyś na początku chyba mówił cos o usypianiu takich piesków :shake: czy mi się śniło.
[/quote]

Nie śniło się niestety...W schronisku to już w zasadzie klamka zapadła, kwestia dni to była...:shake: Jednak czasem dobrze, że właściciele schroniska nie są bardzo gorliwi i nigdy im się nie spieszy.:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:cunao: :cunao::cunao::cunao::cunao:Oj coś czuję, że nam Moresik vel Siuuuu pożyje długo! W takich warunkach i z taką pańcią, ho, ho! I pewnie niejednego psiaka młodszego od siebie zawstydzi radością i chęcią życia. Widząc jak się rozbrykał ostatnio. No, no, zakapać można klwaiaturę na amen (ach ten katar nieustający ;) ).
Czylimamy kolejnego dziadka ostrowskiego w szczęśliwym domku. Dziadek Klapek, czyli szanowny Baltazar zapoczatkował serie szczęśliwą. Pamięta ktoś jeszcze dziadka Klapka?

Może jakiś klub seniora zorganizujemy "czycóś"?

[SIZE=1]A swoją droga to podpisuje się pod słowami ciotki Aśki, oj ciocoi Milady, ani sms-ka ani nic. Przeca niejedna ciotka go ratowała :mad: A tu cisza grobowa, ani mrumru, ani małej najmniejszej informacji nieoficjalnej. :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to najpiękniejsza i najlepsza dogomaniacka wiadomość od wielu dni :multi: :angel: :bigcool: :klacz:
Dzięki łańcuszkowi dobrych serc - [B]Milady, Gamoniom, Dorotce[/B] i całej kochanej reszcie :multi: dziś stał się cud! Bądź szcześliwy Siurku-Moresku-Pikusiu-Majtasku... Właśnie, jak On teraz będzie miał na imię :razz: :hmmmm: ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...