Jump to content
Dogomania

Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)


caelestis

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie moge edytowac powyzszego postu dlatego wstawiam w nowym ...

[URL="http://www.e-anonse.org/ogloszenie-20091127030136-pies_ktory_przezyl_pieklo_ares.html"]e-anonse.org[/URL]

ojej.pl

[URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Pies+ktory+przezyl+pieklo+Ares.html,154750"]e-aleokazja.pl[/URL]

[URL="http://www.katowiczak.pl/20148_pies_ktory_przezyl_pieklo_ares_.html"]katowiczak.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kolejne najnowsze informacje od BajkiB

O 12.00 po raz kolejny przyjeżdżają dziennikarze z TVP i będą robić jeszcze jeden reportaż, Bajka jeszcze nie wie czy pójdzie to do telewizji regionalnej czy do ogólnopolskiej.

Będzie też udzielać wywiadu o pieskach dziennikarce z FAKTU, która specjalnie po to przyjeżdża...

Mam nadziej ,że w końcu i Aresik się doczeka...

Link to comment
Share on other sites

ARESIK ,JESTEM I JA. kilka razy zanosiłam sie z zamiarem napisać coś na temat "włascicielki" ,ale brakowało mi słów. Jak mozna mówic,że kocha się zwierzeta!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patrzac na tą budę,już widac tą miłosć.Gołe dechy,łańcuch ,buda zapadnieta. Garnek pusty ,rupiecie. Moje zwierzaki (kotki) choc mieszkaja w domu ,mają podusie na szafie,bo tam najczęsciej śpią. Piesek na DT spał na podusi,która specjalnie uszyłam. Poprostu nie moge. Dusi mnie w gardle za kazdym razem kiedy wspomnę sobie tą biedną psia matkę i jej dzieci. Własciciel samochodu ,myje go ,woskuje ,chucha dmucha, dolewa benzyny,naprawia.Własciciel mieszkania sprząta,myje ,itd.Jak mozna nazwać te kobiete włascicielką???? Jeszcze ktoś pisze "ofiara" Koniec świata!!!!

Link to comment
Share on other sites

A mnie szlag trafia, jak coraz częściej tłumaczy się bestialskie, okrutne, złe zachowania i postępki trudnym dzieciństwem, jakimiś trumatycznymi przeżyciami, sąsiadami, problemami w pracy, brakiem pieniędzy...
Zawsze jest winny ktoś inny, gorszy, byle nie JA....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']A mnie szlag trafia, jak coraz częściej tłumaczy się bestialskie, okrutne, złe zachowania i postępki trudnym dzieciństwem, jakimiś trumatycznymi przeżyciami, sąsiadami, problemami w pracy, brakiem pieniędzy...
Zawsze jest winny ktoś inny, gorszy, byle nie JA....[/QUOTE]

Podpisuje się pod tym obiema rękami... Przykre , ale prawdziwe...

Link to comment
Share on other sites

Też jestem. Dopiero dzisiaj, ale te ostatnie dni tkwilam na wątku głównym i plakalam bez końca...
Byłoby dobrze, aby i Ares wystapił w tym reportażu, na pewno jego widok poruszyłby wiele serc. Ale myśle, że Bajka wie najlepiej, i jeśli to tylko bedzie mozliwe, to zrobi.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację :( .Ten psiak przecież też przeszedł piekło.Zamknięty,głodzony i zza zatrzaśniętych drzwi ,głodny i wystraszony ,słyszący odgłosy umierania jego bliskiej Nelli i jej dzieci....Wszyscy wiemy ,że zwierzęta lepiej od nas wyczuwają niebezpieczeństwo i śmierć........on musiał być świdkiem tego ,sam cierpiąc......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...