Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zapomnieli o Was wszyscy chłopaki ...
Asia dzwoniła do kogoś od owczarków, al enie dodzwoniła się, czy może ktoś się z nią skontaktować ? bo chodzi o karmę, czy będziecie chcieć Joserę zamiast Dog Chow, będzie taniej i jest dobra :) Skontaktujcie się z Asią pliss.

[video=youtube;AR0dxv6-kOA]http://www.youtube.com/watch?v=AR0dxv6-kOA[/video]

Link to comment
Share on other sites

W sumie to nie wiadomo o co między nimi chodzi :) Teraz Mars wogóle Aresa nie interesuje :) przecież ma laskę, większych gabarytów, do tego młodą :)Marsik ma spokój a Koni jest zakochana, Ares po prostu potrzebował kogoś z kim mógłby stracić nadmiar energii, bo taki u niego występuje:)
A Koni doskonale się do tego nadaje, ma siły za dwóch, panuje nad Aresem, potrafi mu wsadzić pysk do michy, a on ani burknie ;) Noi jest zakochana z wzajemnością, żyć nie umierać, jak tylko puszczam Koni to leci do tyłu pod bramkę i czeka na rzeczonego narzeczonego ;) :)
Eh miłość !!!!
A Marsik ma święty spokój i jest zakochany we mnie ;) i chodzi za mną :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

dziewczyny czy któras z Was odnawia ogłoszenia Marsa i Aresa na gumtree? Bo od dłuższego czasu nie mogę tam dodać ich ogłoszeń bo ktoś już je dodał i mi wywala bo nie można dublować. Jesli ktos robi tam psiakom regularnie ogłoszenia to ja już nie będę próbowała robic na tym portalu, ale jesli to było tylko jednorazowe i nie jest odnawiane to bardzo prosiłabym je usunąć wtedy będę mogła je dodawać i odnawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']dziewczyny czy któras z Was odnawia ogłoszenia Marsa i Aresa na gumtree? Bo od dłuższego czasu nie mogę tam dodać ich ogłoszeń bo ktoś już je dodał i mi wywala bo nie można dublować. Jesli ktos robi tam psiakom regularnie ogłoszenia to ja już nie będę próbowała robic na tym portalu, ale jesli to było tylko jednorazowe i nie jest odnawiane to bardzo prosiłabym je usunąć wtedy będę mogła je dodawać i odnawiać.[/QUOTE]

psy mają jakieś ogłoszenia jak tak to poproszę o linka to założę im allegro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...