Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ares został wczoraj wykastrowany :) miał pojechać inny pies, ale od dwóch dni miał biegunkę i nie zdecydowałyśmy się go ciąć, więc na szybko decyzja padła na Aresa i to chyba dobrze, bo potem zima i wogóle kiszka. A szanowny owczarek zosatł oceniony przez doktora na góra 6 lat !!!! żaden staruszek, pies w sile wieku :)
Napiszę jeszcze, że po powrocie z zabiegu gadzina ukradła mi worek karmy, taki osłabiony ;) po pół godzinie skakał już jak szalony po boksie i wogóle nie ma śladu że coś mu cięli :) a dzisiaj to już wogóle jak nowo narodzony :)
A u weta taki chojrak, że położył się na ziemi zaraz po wejściu do gabinetu i bał się poruszyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Ares daje czadu, a Marsik zjada koopy.... Dzisiaj jak biegłam do niego żeby go odgonić, to tak wciągał, jakbym mu miała podkraśc..... Wcześniej już się tak zdarzało czasem, ale już dawno nie widziałam, za to dzisiaj nakryłam, żeby jeszcze nie miał co jeść, ale tak....
Ares wogóle nie odczuwa nic po kastracji, chociaż jajka ma jak balony teraz, widocznie miał tam bardzo wrażliwą skórę ...

Link to comment
Share on other sites

Malibo - zgadza się. Może w przyszły weekend wyczaruję trochę czasu i posiedzę nad chłopakami.
Tytuł wątku tez mógłby być bardziej domkoszukający.

Łorety, a chociaż swoje koopy wcina czy jak podleci? No nic, tę funkcję w ogłoszeniach się wytnie :evil_lol:
Aresik albo miał skórę wrażliwą albo jak wariat lata bez opamiętania i ociera sobie wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak moje psy zaczynaja wciągać kupy kupuję im u weta suplement diety dla psów jedzących nieczystości Rumen tabs. Moje psy po podaniu opakowania przestają się interesować kupami. Do następnego razu za kilka miesięcy oczywiście. Środek jest tani, op. około 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ale Mars to zrobił wtedy przy mnie jeden raz, więc spoko chyba :) w ich boksie też koopy zbieram codziennie, są, więc nie są w jego żołądku;) jedzą cały czas Dog Chow senior, ale teraz z Asią stwierdziłyśmy, że Aresowi coś trzeba zmienić, skoro go lekarz na 6 lat ocenił:)
A dzisiaj było moczenie jajów w miseczce z Rivanoel, no kabaret mówię Wam !!!! Ares dostał michę smakołyków, jadł na budzie, a my od tyłu mu jajca w misce moczyłyśmy :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

No niestety trzeciej osoby nie było, musiałby kręcić Barni albo Szopen z boksu obok, ale to by się skończyło pogryzieniem i nie wyszlibyśmy z tego cało ;)
A Asia wczoraj Aresa wzięła do weta, bo mi się te jajka nie podobały, ale mówił że wszystko ok, tylko, że bardzo ma wrażliwą skórę i odkażać trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

w wolnej chwili (tak, dobry żart - wiem:)) zajrzyjcie proszę do owczarka Baltazara:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194062-ONek-BALTAZAR-nie-ma-czasu-%28-PROSZE-WSZYSTKICH-ZNAJOMYCH-ZAJRZYJCIE-POMOZCIE[/url]!


oraz tu:

[url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=3410[/url]

ten psiak dwa tygodnie leżał w rowie i nikt mu nie pomógł, teraz ma dług w hotelu, jego pobyt w nim wisi na włosku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...