Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Dramat za dramatem.
My dziś z pobocza szosy zabraliśmy śliczna ONkę z poprzecinaną i gnijacą skórą na karku, bo jakis dobry człowiek załozył jej łańcuch od roweru na szyję

[url]http://www.dogomania.pl/threads/175403-PotrzebujAE-pomcy-ONka-z-okropnAE-ranAE-i-A-aA-cuchem-od-roweru[/url]

Link to comment
Share on other sites

oj, powinien, powinien.. Choć ten tydzień był szczęśliwy: 3 ostatnie szczeniaczki znalazły domki (dziś Faworyta zapoznała się z własną kanapą) i Chester wyjechał z nowym Panem do domku :) Oby byli szczęśliwi!!!

Mimiś -chora nie jestem, ale zarobiona tak, że nie ma czasu się w.. nos podrapać. Praca, firma, strona znajdy.pl, strona przytuliska (Paros robi, ja asystuję), święta na karku.. olaboga-olaboga! ;)
Najgorsze, że do przytuliska nie mam kiedy jechać -zawodzę i sumienie mnie przez to uwiera.. :( Mój Kosmo pewnie już zapomniał jak śmierdzą moje perfumy.. A ja codziennie coś robię, doby mi nie starcza.. Marzę o tym, żeby się wyspać..

Link to comment
Share on other sites

Ja też nic nie piszę, naprawdę brakuje czasu. Byłam w lecznicy zobaczyć jak czuje się ten poprzedni pies z wypadku i chciałam zrobić mu zdjęcia i tej suni od ciąży, ale padła mi bateria w aparacie, mogłam jeszcze pokazać Wam Sonię w kubraczku po sterylce, niestety nie wyszło. Jeżdżę teraz z kociakami do doktora Czerwieckiego, dzięki Przyjacielowi Koni, która opłaca ich leczenie, bo cały czas wraca im koci katar Bardzo Jej Dziękuję, a Wam wszystkim dzięki, że jesteście. Jest jeszcze około półtora-roczna ruda mała suczka, ale jej też muszę dopiero zrobić zdjęcia. Dzięki niektórym z Was psy w tak szybkim tempie dostają swoje domki, a ja wsparcie, kiedy mam złe dni, bo jak wchodzę na wątek i widzę, że jesteście i mnie wspieracie, to chce się dalej żyć i działać. DZIĘKUJĘ
Zoja, rzęczywiście tęsknimy za Tobą i niedługo zapomnimy jak wyglądasz, ale rozumiemy, że gdybyś mogła to już byś u nas była, CZEKAMY, na innych, którzy chcą nas odwiedzić, też czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Aktualizowałam zdjęcia :) Mamy teraz na frontowej stado psiaków, które zostały adoptowane, ale to nie znaczy, że psów ubyło.. Na ich miejsce są już następne, tylko czekamy na zdjęcia :)

Dziewczyny, proszę, w wolnej chwili powystawiajcie nasze kotki.. Ja nawet nie wiem jakie są "poczytne" strony ogłoszeniowe dla kotów..

[B]Czy któraś z Was ma zaufaną osobę w Lublinie[/B]? Potrzebujemy kogoś, kto zechciałby nam pomóc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu ma się odbyć wizyta przedadopcyjna Belli -jak dobrze pójdzie Bella będzie mieszkanką Lublina :)

[B]Pani Jolu[/B], zdjęcia "nowicjuszy" i Bladej są potrzebne.. ;) Kilka nowych dla rodziny z Lublina tez by się przydało..

[B]Strona przytuliska w robocie :)
[SIZE=4][COLOR=Green]Macie pomysł na nazwę przytuliska Pani Joli?[/COLOR][/SIZE][/B]
Byle nie było to "Przytulisko u Joli" i nic w tym typie ;)

Link to comment
Share on other sites

ufff... dobrze, że Vega zeszczuplała, bo przecież niedługo trzeba by ją mianować psiakiem-tucznym ;) Sylwija, a nie chciałabyś wziąć Łyska na jakiś czas do odchudzenia? On się już toczy jak kuleczka, a powinien zadbać o linię jak modelka, bo na stronie przytuliska będzie stanowił niemalże "logo firmy" ;) (Na stronie głównej będzie jego wielki portret)


[B][SIZE=3][COLOR=Green]Ponawiam prośbę o propozycje nazw dla przytuliska Pani Joli :)
Nie wstydźcie się -i tak każdy śmieje się tylko do własnego monitora ;)

[SIZE=2][COLOR=Black]Moja propozycja to

Prywatne Przytulisko Dla Zwierząt "MAŁY DOMEK"[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']ufff... a nie chciałabyś wziąć Łyska na jakiś czas do odchudzenia? On się już toczy jak kuleczka, a powinien zadbać o linię jak modelka, bo na stronie przytuliska będzie stanowił niemalże "logo firmy" ;) (Na stronie głównej będzie jego wielki portret)..........[/QUOTE]

Próbna strona z Łyskiem :lol:

[URL="http://krusze.jg8.pl/"][B][COLOR="#800080"]http://krusze.jg8.pl/[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Moje propozycje domen internetowych dla strony przytuliska p. Joli:

- znajdki.pl
- psiarek.pl
- psiarki.pl

Znajdki podobają mi się najbardziej. Oddają tematycznie całość przedsięwzięcia. Jeśli będzie zainteresowanie oddamy jedną z tych domen p. Joli pod stronę www

Link to comment
Share on other sites

Piekne i fajne są te w tym przytulisku -widać ,że zajmują się nimi ludzie z dobrym sercem -tylko dlaczego te nieduże ,lagodne psy noszą KOLCZATKI - ? :crazyeye: Przecież każda kolczatka sprawia psu ból . A tym bardziej,że nie są to duże ,ostre psy ani agresywne. Brakuje tam psom normalnych obroży ?? Nei używajcie tam żadnych kolczatek -proszę ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...