Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Mam pytanie - Malagos, czy w najbliższym czasie nie masz wiadomości o transporcie z naszych )Pani Joli) okolic do Ostrołęki ?
Jedno z kociąt ma tam możliwy dobry tymczas...

Oprócz tego - na Książęcej wciąż jest zadłużenie za kota o imieniu Tygrys.
Były na niego niewielkie wpłaty, ale koszt jego pobytu przekroczył 700zł....
Osoba, która nam go "przekazała" nie odzywa się i pousuwała na Miau swoje posty z deklaracją częściowego finansowania... Jest mi przykro, bo sama już nie wyrabiam z finansowanie kotów...
Pani Jola ma jeszcze więcej zobowiązań w lecznicach i bieżące utrzymanie zwierząt na głowie... To wszystko zaczyna być tragicznie niewykonalne...
Co dzień kolejne nowe zgłoszenia... Paranoja...

O( otrutych psiakach nie wspominając... Kwota jest kolosalna...

[B]Bardzo proszę - pomóżcie !!!
Każdy grosz jest tu bardzo ważny !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

rozliczenie bazarku na potrute szczeniaki
[B]Awit[/B] -książka "Dzidzia" 10zł+ film "Szkielety" za 4zł+ przesyłka 5zł=19zł!
[B]JOAPG[/B]- Wołoszański x2=6zł[odbiór własny]
[B]tripti[/B]-sweterek czarny za 15zł+ przesyłka 5zł=20zł
[B]ick[/B]-koszulka koronka za 6zł+ sweterek rózowy za 8zł+ przesyłka 5zł=19zł
razem: [B]64zł[/B]:loveu:
DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE KUPUJĄCYM!!:multi:- i tradycyjnie proszę o potwierdzenie wpłat jak Jolu znajdziesz wolną chwilkę[chociaz zdaje sobie sprawę ,ze to nie łatwe:shake:

Link to comment
Share on other sites

Norka nie jest wycofana, choć w pierwszym kontakcie, szczeka na ludzi. Norka jeszcze nie bardzo chodzi na smyczy ale już coraz bardziej jej to wychodzi. Jakby tego wszystkiego było mało to obecnie Norka jest w lecznicy na Książęcej, bo któryś z psów oberwał lub odgryzł jej koniuszek ogonka. Norka tak bardzo krwawiła, że musiało to skończyć się u chirurga, a przy okazji uśpienia wysterylizowano ją, za co również będzie dług w lecznicy. Norka ma jakieś 8 miesięcy, nie załatwia się w domu, jest jak na szczeniaka bardzo grzeczna i mądra. Tak wyglądała przed operacją, widać jak pomimo opatrunku krwawi.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/28303fc04a92e810.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/578/28303fc04a92e810gen.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/09e9651c86e6d1a8.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/559/09e9651c86e6d1a8gen.jpg[/IMG][/URL]

Do tego ma wrócić z adopcji Cygan i prawdopodobnie Fido i jeszcze trzeba zabrać dwie suki z lecznicy, córkę i matkę z Woli Rasztowskiej, bo oni już w niczym nie pomogą, a leki, które otrzymują w lecznicy, mogą otrzymywać w domu, a ja przechodzę załamanie nerwowe, bo nie wiem gdzie mam to wszystko zabrać, bo u mnie jest już ponad stan i to bardzo dużo ponad. Potrzebne DT, dla którychś psów, bo ja nie mogę dopuścić, aby zaczęły się gryzć. Na hotel mnie nie stać, proszę pomóżcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Do tego ma wrócić z adopcji Cygan i prawdopodobnie Fido i jeszcze trzeba zabrać dwie suki z lecznicy, córkę i matkę z Woli Rasztowskiej, bo oni już w niczym nie pomogą, a leki, które otrzymują w lecznicy, mogą otrzymywać w domu, a ja przechodzę załamanie nerwowe, bo nie wiem gdzie mam to wszystko zabrać, bo u mnie jest już ponad stan i to bardzo dużo ponad. Potrzebne DT, dla którychś psów, bo ja nie mogę dopuścić, aby zaczęły się gryzć. Na hotel mnie nie stać, proszę pomóżcie.[/QUOTE]

:( znów Fido! dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Mam pytanie - Malagos, czy w najbliższym czasie nie masz wiadomości o transporcie z naszych )Pani Joli) okolic do Ostrołęki ?
Jedno z kociąt ma tam możliwy dobry tymczas...

Każdy grosz jest tu bardzo ważny !!![/B][/QUOTE]
Zawsze z tym mamy kłopot, niby to niewiele ponad 100 km, a koniec świata. Z Ostrołęki jest tu kilka osób na dogo, jeżdżą do Kruszewa, może pomogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kago']Nie zdążyłam z fotkami przepraszam:(
Maluchy mają się dobrze, w piątek odrobaczenie i badanie krwi.
U mnie jest piątka, u p. Joli 2 szt i piesek z przetraconą łapą - na szczęście nie jest złamana, a jedynie ma na niej głęboką ranę zadaną jakimś tępym narzędziem.

Sunia- mama jest nadal w kiepskiej kondycji i pozostaje pod opieką lecznicy, chociaż wczoraj wyglądała już znacznie lepiej i nawet wyszła na spacerek z większą niż zwykle ochotą.
Poza wszystkim maluchy mają już niezłe zębiska, więc też była nimi pomalutku umordowana. Teraz nabiera sił. To śliczna sunia wyglądająca jak lisek:)

No i jest jeszcze pies, średniego wzrostu ok.20kg, który cały czas jest na terenie feralnego osiedla. żeby go stamtąd zabrać potrzebny jest tymczas albo pieniąchy na hotel.[/QUOTE]

Jak czują się maluszki? Jak wypadła kontrola u weta? Czy one w tym stanie mogą już być odrobaczane?
Jak wyniki badania krwi?

Link to comment
Share on other sites

badanie i odrobaczanie dopiero w tym tygodniu - jednak. Po przedyskutowaniu tematu uznaliśmy, że nie ma co przyspieszać, bo może się odbić czkawką. Dzieciaki mają się znakomicie. Rozrabiają , ale też nauczyły się załatwiać potrzeby na pieluszkę:)
Jestem z nich bardzo dumna:)

Codziennie dostaję SMSy od dziewuszki, która opiekowała się pieskami na osiedlu, a teraz obawia się o zdrowie ostatniego z piesków. Myślałam, że zabiorę go do hotelu, ale wrócił z adopcji Fred i nie miałam serca wsadzić go z powrotem do schronu, więc zajął miejsce Burka z Woli Rasztowskiej.
Dziewczynka bardzo się boi, że Burek podzieli los pozostałych psiaków i ktoś go poczęstuje trutką...
Jutro wkleję fotki, bo był taki dom wariatów, że nawet nie miałam czasu ich zrobić:(

Link to comment
Share on other sites

A Nora jeszcze na Książęcej czy już u P.Joli?
Tak się zastanawiamy z jeszcze jedną Dogomaniaczką ;) jak to zrobić, żeby Norcia znalazła wreszcie Swój Domek.
Trzebaby ją do tymczasowego zabrać, żeby poduczyć domowych zachowań, z dala na razie od swory psów. Nauczyć chodzić na smyczce, poruszać się po mieście (samochody, itp), przyzwyczaić do jazdy samochodem itd
I porobić jej dużo ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kago']badanie i odrobaczanie dopiero w tym tygodniu - jednak. Po przedyskutowaniu tematu uznaliśmy, że nie ma co przyspieszać, bo może się odbić czkawką. Dzieciaki mają się znakomicie. Rozrabiają , ale też nauczyły się załatwiać potrzeby na pieluszkę:)
Jestem z nich bardzo dumna:)

Codziennie dostaję SMSy od dziewuszki, która opiekowała się pieskami na osiedlu, a teraz obawia się o zdrowie ostatniego z piesków. Myślałam, że zabiorę go do hotelu, ale wrócił z adopcji Fred i nie miałam serca wsadzić go z powrotem do schronu, [B]więc zajął miejsce Burka z Woli Rasztowskiej[/B].
[B][COLOR="#ff0000"]Dziewczynka bardzo się boi, że Burek podzieli los pozostałych psiaków i ktoś go poczęstuje trutką...[/COLOR][/B]
Jutro wkleję fotki, bo był taki dom wariatów, że nawet nie miałam czasu ich zrobić:([/QUOTE]

[B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Czyli Burek tam został i grozi mu niebezpieczeństwo ...... :cry: :shake: PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA BURKA!!! [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Czyli Burek tam został i grozi mu niebezpieczeństwo ...... :cry: :shake: PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA BURKA!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

I nie tylko dla Burka, bo dwie sunie trzeba odebrać z lecznicy i nie ma co z nimi zrobić. U Joli jest takie przepełnienie, że nie ma ich gdzie upchnąć. Tym bardziwej, że pewnie jutro wróci Cygan.
Te sunie są zagrożone !!!!!!!!!!!! Jak nie będzie DT na cito sunie chore ( bo zdrowe jeszcze nie są) pójdą do schronu :placz::placz::placz:
Po to były ratowane, żeby pójść do schronu ???????????
Błagamy o pomoc !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Te dwie suki przywieźcie do mnie. Nie wezmę kasy za hotel, ale za opiekę weterynaryjną muszę policzyć normalnie.
No i ogłoszenia na Waszej głowie, bo ja nie mam czasu.
A co z tym Fido? I co z Burkiem?
Kago- przywieziesz je? Z dokumentacją medyczną?

Juz doczytałam- Fido to ten terierowaty, co poluje na koty?
Czy on jest wykastrowany? Bo mogę się nim zająć, ale muszę wiedzieć, czy ma jaja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...