Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='mimiś']Ula, więc Ty [B]żyjesz!!:evil_lol:[/B] to znaczy,że ten cygański majdan dotarł do celu! i jak tu nie wierzyć w cuda...[/QUOTE]
Dotarłyśmy jakoś:evil_lol:tylko mi tak nogi zdrętwiały,ze ledwie wylazłam z samochodu:diabloti:
Mówiłam Ci jaka jest fajna jazda z Jolą.;)
Kamikadze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, wesolutko tam miałyście :lol:

Zapraszam na nowy bazar dla Rudego. Dziękujemy bardzo za fanty ciociom [B]omi [/B]oraz [B]Aniaa4 [/B]:Rose:

[SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214158-.%28robi-si%C4%99%29."][B][COLOR=darkgreen]Biżuteria, szpilki, sukienka-tuba [/COLOR][/B][/URL]<------klik[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Owszem znam kogoś takiego, kto robi kalendarze ale dla swojego zarobku, natomiast do pomocy nie bardzo jest chętny, tylko do wsadzania zwierzaków do mnie. Znalazłam dwie następne maleńkie bidy - dwie suczki po około dwa, dwa i pół miesiąca. Dzisiaj w nocy jedna wylazła z prowizorycznego kojca na działce, wlazła do przyczepy i powynosiła mnie i Kacprowi buty, a ja o czwartej rano latałam po działce w ich poszukiwaniu, jednego schowała pod przyczepą, musiałam wyciągać kijem. Gdyby ktoś to widział, miałby nie lada ubaw. Przepraszam, że tak rzadko jestem, ale niestety muszę siedzieć na budowie, bo już jak nie było tam nikogo tylko jedną noc, ukradli nam pompę elektryczną. Potrzebna karma psia i domek tymczasowy dla pięciu kotów na miesiąc, półtora, którym trzeba dwa razy dziennie zakraplać, krople do oczu, ja nie mam kiedy tego robić.

Link to comment
Share on other sites

Nieszczęście goni nieszczęście :(

Dzisiejszej nocy spalił się garaż wypełniony całym dobytkiem Joli , Jej Córki i wnuczka. Było tam wszystko co miało trafić do budującego się domku - meble, wyposażenie kuchni i pokoju Kacpra, regały, tapczany, stoły i krzesła, komplet nowiutkich szafek kuchennych, sztućce, talerze i wiele, wiele innych rzeczy...............

Cała rodzina jest załamana.................nie wiedzą co robić dalej............... Brak pieniędzy uniemożliwia zakup nowych sprzętów.

Bardzo proszę o pełną mobilizację i zadeklarowanie konkretnej pomocy. Może niech każdy popyta znajomych, popatrzy w domu, co ewentualnie mógłby oddać. Może ktoś wesprze finansowo..............
W tej sytuacji każda pomoc jest bardzo, bardzo potrzebna.
Nie zostawiajmy Joli w takiej chwili samej. Ona robi tyle dobrego, a los tak okrutnie Ją doświadcza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Nieszczęście goni nieszczęście :(

[B][COLOR="#ff0000"]Dzisiejszej nocy spalił się garaż wypełniony całym dobytkiem Joli , Jej Córki i wnuczka. [/COLOR][/B]Było tam wszystko co miało trafić do budującego się domku - meble, wyposażenie kuchni i pokoju Kacpra, regały, tapczany, stoły i krzesła, komplet nowiutkich szafek kuchennych, sztućce, talerze i wiele, wiele innych rzeczy...............

Cała rodzina jest załamana.................nie wiedzą co robić dalej............... Brak pieniędzy uniemożliwia zakup nowych sprzętów.

Bardzo proszę o pełną mobilizację i zadeklarowanie konkretnej pomocy. Może niech każdy popyta znajomych, popatrzy w domu, co ewentualnie mógłby oddać. Może ktoś wesprze finansowo..............
W tej sytuacji każda pomoc jest bardzo, bardzo potrzebna.
Nie zostawiajmy Joli w takiej chwili samej. Ona robi tyle dobrego, a los tak okrutnie Ją doświadcza.[/QUOTE]

Cały dobytek został zabrany z obecnego miejsca zamieszkania, ponieważ p.Jola z rodziną miały już je opuścić. Musiały gdzieś przechować do czasu wprowadzenia do drugiego domu. Wywiozły własne meble i większość rzeczy a zostawiły tylko te potrzebne na bieżące dni. Były przygotowane na sytuację, kiedy nagle pojawi się właścicielka i powie aby już wyprowadziły się.
[B]Straciły cały dobytek!![/B] :cry: [B]To straszne nieszczęście............. [/B]:shake:

[quote name='mimiś'][B]"Znalazłam dwie następne maleńkie bidy - dwie suczki po około dwa, dwa i pół miesiąca." [/B]- kolejne nieszczęścia na utrzymaniu Joli:shake::-([/QUOTE]

to dwie sunie przerzucone przez ogrodzenie :shake:
[IMG]http://krusze.jg8.pl/images/114.jpg[/IMG] [IMG]http://krusze.jg8.pl/images/su1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']przykra sprawa, rozmawiałam z p.Jolą dzisiaj, więc od niej się dowiedziałam - dobita, co tu dużo mówić
wszystko pod górkę :([/QUOTE]
Smutne ...moze ktoras potrafi zrobic wydarzenie na FB ? moze da sie jakos wspolnymi silami pomoc pani Joli ....to naprawde wielkie nieszczescie ....

Link to comment
Share on other sites

Boże:-( Jak to się spaliło, tak samo, czy zwarcie? Jak bardzo współczuję:-(
Mam łóżko używane, taką kanapę, spałam na niej ileś lat, jest rozdarta w 2 miejscach, ale pod prześcieradłem czy narzutą nie widać, miała jechać na działkę do kogoś, mogę oddać Pani Joli.
A na stronie znajdki, jest już informacja o tym nieszczęściu?
Nie mam fb.
Pani Jolu, myślę o Was...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Już prosiłam o to Paros, ale jescze nic nie odpisała. A ja nie umiem :([/QUOTE]

dostałam Twojego SMS-a dopiero wróciłam do domu

założę wydarzenie na FB i wątek na Dogo w dziale pomoc dla ludzi, może ktoś ułoży jakiś tekst, co napisać ..... o co prosić .... nie mam konceptu :niewiem:

zaraz zmienię tytuł tego wątku :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Boże:-( Jak to się spaliło, tak samo, czy zwarcie? Jak bardzo współczuję:-(
Mam łóżko używane, taką kanapę, spałam na niej ileś lat, jest rozdarta w 2 miejscach, ale pod prześcieradłem czy narzutą nie widać, miała jechać na działkę do kogoś, mogę oddać Pani Joli.
A na stronie znajdki, jest już informacja o tym nieszczęściu?
Nie mam fb.
Pani Jolu, myślę o Was...:-([/QUOTE]

To był blaszany garaż, więc nie podejrzewam zwarcia, tylko podpalenie :(
pewnie młodzież się zabawiła .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']czy p.Jola i jej rodzina straciły osobiste rzeczy też? Typu odzież, ręczniki, pościel? może ktoś się konkretnie dowie co jest najpilniej potrzebne.Potrzebny też będzie adres na który będzie można kierować pomoc rzeczową.[/QUOTE]

No właśnie, może osoby będące blisko z Jolą zrobią listę potrzebnych rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

to straszne, współczuje, proszę nie zostawiajmy tak wspaniałej osoby samej,
już kiedyś ( akcja dogo) udostępniliśmy magazyn w centrum Warszawy Rondo ONZ, teraz też możemy zbierac tam pościel, ubrania, środki czystości, talerze itp. jakies ew. małe meble typu fotele, szafki,
jeśli chcecie to organizujmy się np. od poniedziałku a potem to zawieziemy na miejsce gdzie potrzeba,
POMOCY DLA PANI JOLI!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...