Jump to content
Dogomania

Iskierka walczy o sprawność! Zbieramy na operację i rezonans! POMÓŻCIE BŁAGAM!!


Evelka

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem ponownie..przez cisze tutaj- wątek mi zaginął i nie moglam Go odnaleźc w gaszczu subskrybcji, ktore mam:):)Ale juz wracam i widze tu cudne towarzystwo:):)Asior juz dziala- to na pewno przybiegnie tu sporo ludzi:):)Evelka- jestescie wspaniali- mimo tego malego wczesniej zainetresownaia- ajeliscie sie Iiskierka profesjonalnie- NIE MOZESZ ZOSTAC TU SAMA:):)na razie wkleje banerek....ale rzeczywiscie - potrzebna kasa...musialabys moze napisac jak stoja finanse- ile dostalas kaski i ile wydalas- ile brakuje---reha to ogromne wydatki...ludzi czesto jak widza cyfry- to bardziej do nich przemawia...:):)Jakbys miala odrobinke czasu- to zrob to prosze..a my bedziemy ściagac Anioły na watek:):)

Link to comment
Share on other sites

[B]Asior [/B]- jesteś WSPANIAŁA!:loveu: Po tak niedługim czasie sprawdzam dogo, a tu taki ruch na wątku! To naprawdę piękny początek Nowego Roku:)
[B]gonia66 [/B]- super, że wróciłaś:multi: A rozliczenie wydatków i wpływów na Iskierkę prowadzę na bieżąco w pierwszym wątku. Wystarczy tak?

[quote name='sonikowa']Jestem i ja. Jakie sa jeszcze zalecenia doktora - poza rehabilitacją?[/QUOTE]
Iskierka 3 razy dziennie dostaje do jedzenia tą pastę (Calo-Pet), oprócz tego dostaje też codziennie tabletki z kolagenem i wapniem. Od ostatniej wizyty codziennie po 3 razy wcieramy jej też ten krem na przykurcze (CEPAN). Ścięgna są podobno jakby sklejone i skurczone, więc każde musi powrócić na "swój tor".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Evelko, czy możesz oszacować ile kosztuje miesięczna karma i leki dla małej? Zawsze łatwiej zbierać pieniądze na coś bardzo konkretnego ;-)[/QUOTE]
Nie ma problemu:) Zaraz to podliczę i wstawię też koszty miesięczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Evelko, czy możesz oszacować ile kosztuje miesięczna karma i leki dla małej? Zawsze łatwiej zbierać pieniądze na coś bardzo konkretnego ;-)[/QUOTE]

Zatem poniżej przedstawiam mniej więcej oszacowane koszty miesięcznego utrzymania Iskierki:
- karma (rc mini junior) -> ok.80 zł
- leki -> ok.60 zł (w tym wychodzi: preparat z kolagenem - ok.7 zł, prep.z wapniem - ok.6 zł, pasta Calo-Pet - ok.25 zł, krem CEPAN - ok.20 zł)
[U]ŁĄCZNIE:[/U] ok.140 zł/msc.

A tak przy okazji to czy nie orientujecie się czy gdzieś w Krakowie jest szansa na profesjonalną rehabilitację psa?! Bo wszędzie szukam jakiejś informacji, ale nie mogę nic znaleźć:/ A Iskierce przydałaby się profesjonalna pomoc i ćwiczenia, bo na razie zajmujemy się tym wszystkim sami. A rehabilitacja z "prawdziwego zdarzenia" na pewno byłaby dużo bardziej efektywna...

Link to comment
Share on other sites

jeśli idzie o rehabilitacje, to rzeczywiście karupsiap chodziła z pekinką na rehabilitację, ale do ludzkiego rehabilitanta.. To samo kiwi ze swoim jamniorem.. Warto ich spytać...

Ale jest jeszcze jedna rzecz... Majka na to wpadła :)
Podpowiedziała, ze może warto poprosić P. magdę hejdę o miejsce w programie Kundel Bury i Kocury :)
Zadzwonię do niej w tygodniu :)
Tylko evelka, musisz mi w "pigułce" napisać na pw WSZYSTKO dotyczące małej i tego co stwierdził dr Kujawski (wiesz tak w skrócie)
Majqa, dzięki za przytomność umysłu... ;)

Marysia, Ty pijoku :D

Link to comment
Share on other sites

Przyznam,ze nie czytalam calosci.Jedank jesli chodzi o Krakow to faktycznie jezdzilysmy na rehabilitacje.Tylko,ze to sa bardziej takie nastawiania kregow...
Jest tez mozliwosc laserow i pola magnetycznego w gabinecie na Orlich Gniazd-tylko nie wiem co mala konkretnie potrzebuje.
Pelna i psia rehabilitacja jest w Katowicach.Nasza Roxi jezdzila tam potem przez pare tygodni,dziewczyny z Zywca i Bielska tez tam stawiaja psiaki na nogi.
Gdyby potrzebne byly jakies namiary dajcie znac co Was interesuje.
A diagnozowalam Roxi oczywiscie we Wroclawiu na klinikach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Przyznam,ze nie czytalam calosci.Jedank jesli chodzi o Krakow to faktycznie jezdzilysmy na rehabilitacje.Tylko,ze to sa bardziej takie nastawiania kregow...
Jest tez mozliwosc laserow i pola magnetycznego w gabinecie na Orlich Gniazd-tylko nie wiem co mala konkretnie potrzebuje.
Pelna i psia rehabilitacja jest w Katowicach.Nasza Roxi jezdzila tam potem przez pare tygodni,dziewczyny z Zywca i Bielska tez tam stawiaja psiaki na nogi.
Gdyby potrzebne byly jakies namiary dajcie znac co Was interesuje.
A diagnozowalam Roxi oczywiscie we Wroclawiu na klinikach.[/QUOTE]

Ja bym jeszcze dorzuciła do tych informacji kontakt do Pani Magdy M.
Z całą pewnością jest skarbnicą wiedzy na temat [FONT=Tahoma]rehabilitacji[/FONT].
Evelko czy ja mogę prosić o jakiś namiar telefoniczny do Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście WSPANIAŁE!!!!:loveu: To jest niesamowite co się tutaj teraz dzieje:D
Ale do rzeczy;p
Więc w kwestii rehabilitacji to chodzi o zwiększenie ruchomości w stawach skokowych, bo to one są pokurczone. Trzeba rozprostować znajdujące się tam ścięgna. [B]karusiap[/B] czy masz jakiś pomysł co mogłoby pomóc? W razie czego będę jeszcze pisać do Magdy M.

[B]Asior [/B]- to faktycznie jest pomysł:D Zaraz wyskrobię jakieś kompendium wiedzy o Iskierce;p

[B]irenaka [/B]- mój nr tel. 509 254 933

Link to comment
Share on other sites

Evelko ja mysle,ze najpelniejsza rehabilitacja to w Katowicach wlasnie....tylko czy dalibyscie rade tam pojechac....Zawsze mozna potem czesc cwiczen w domu wykonywac..

A Pani Magda to nasz dobry Aniolek:)zloty czlowiek i nasza wspaniala Rodzina adopcyjna psiakow.A poniewaz adoptowala z Rodzina 'nasza' Roxi,pekinke,z niedowladem tylnich lapek,ktora aktualnie ma sie swietnie mimo,ze jeszcze popyla na wozeczku-to p.Magda jest skarbnica wiedzy.Ona wlasnie jezdzila z mala do Katowic,chodzila tez na Pilsudskiego, rowniez do kregarza i przeczytala mnostwo ksiazek,sama rehabilitujac Roxi w domu,plywajac itp.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...