Jump to content
Dogomania

OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM


Malwi

Recommended Posts

Opera ? heh .. ona sobie wybiera psy .. z jednymi jest w porządku drugich chciała by zagryźć ... samsung widocznie jej sie nie spodobał ;D chciałabym widzieć zdjęcie porównujące wielkość Opery i Samsunga , ale to chyba na razie marzenia ...
aż się miło na serduchu robi czytając takie posty ;) jeszcze raz Ci Leno dziękuję za to że podjęłaś się Opery ...
Napisz mi tylko jeszcze kiedy ma wpłynąć kasa za ten pierwszy miesiąc , bo muszę stowarzyszenie ścignąć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwi']
jolu , dziękuję za PW ... myślę że Akcja literkowa będzie jak najbardziej potrzebna ... pozwolisz że zamieszczę tutaj tekst do wysyłania , może jeszcze jakaś cioteczka skusi się na reklamowanie Opery... nadal brakuje 215 zł :(
zaczynamy wyjątkowo od końca alfabetu ... bo od początku zaczynają się wszystkie akcje literkowe ... a powiem szczerze do mnie jeszcze żadna nie dotarła ...[/QUOTE]

Malwi, jakbyście wysyłały listy to tylko do osób, które były aktywne w ciągu ostatnich 2 (3) miesięcy (można to automatycznie wybrać wpisując w wyszukiwaniu zaawansowanym określoną datę). I nie zniechęcać się, że odzew niewielki ;-). Cieszyć się, że w ogóle jest ;-)!

Link to comment
Share on other sites

Opera chyba polubi Samsunga dziś było zapoznanie, to on przed nią łebek odwracał, ona co prawda była w moich ramionach kurczowo się mnie trzymała łapkami, ale nie miała morderczych zamiarów względem chłopaczka. Obserwowała sobie dziś okolice, przykrytą białym puchem, było jej cieplutko bo księżniczka tuliła się do mnie.

Link to comment
Share on other sites

hopamy.... hopamy .... zakupy na święta zrobione ? zrobione [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_5.gif[/IMG][/URL] ...na pewno jakiś grosik na dobry uczynek został .....[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_117.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem załamana ale nie Operą spokojnie właśnie przeczytałam o bokserach, którym kibicowałam, miały iść do domu tymczasowego poszła tylko ona, on czekał aż ona się naje, sam brał tylko troszkę chował w słomę, odszedł szlak mnie trafia psia miłość i wierność jest silniejsza i najpiękniejsza na świecie a ludzie tak je krzywdzą....jak Operę Samsunga Grinę i całą resztę....
Wracając do Opery, uczyłyśmy się dziś chodzić na smyczy ale nie umiemy za to mnie gryzła po rękach jak zakładałam jej obroże dziś było za zimno na walkę z małą to odpuściłam jej, jednak na rączkach czuje się super, podrywa też Samsunga.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]- odpoczynku, zwolnienia tempa oraz dystansu do tego co wokół.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i miłymi wspomnieniami.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2010[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z marzeniami, o które warto walczyć,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z radościami, którymi warto się dzielić,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z przyjaciółmi, z którymi warto być,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]i z nadzieją, bez której nie da się żyć.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Niech ten cudowny, pełen radości czas, przyniesie Wam i Waszym[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]najbliższych wiele szczęścia i spełni Wasze najskrytsze marzenia.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I]Marta[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366]A Operze zycze, aby znalazła ten swój wymarzony i kochany domek!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM DRODZY PRZYJACIELE-WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIEKNIEJSZE W TE SWIĘTA..NIECH CZAS RADOSCI NIGDY SIE NIE KONCZY A MIŁOŚC NIGDY NIE USTAJE...
w ten radosny czas mysle ze kazdy z nas powinien czuc sie szczesliwy- ale niestey nie wszystkim jest to dane....:(...Błagam więc wszystkie SERCA ANIOŁKOWE....zaglądnijcie więc choć do biedaka, ktorego dzis mi przedstawiono...nie moge przestać o Nim mysleć..on świąt niestey nie spędzi w domku..a i male szanse ma po świętach, jesli my mu nie pomożemy...ON POTRZEBUJE WETA...a chca go dac na boks ogolny gdzie jest bez szans...MY MOZEMY ODMIENIC JEGO LOS...PROSZE....[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS].[/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/threads/176179-Staruszek-ze-skrAE-conAE-gA-owAE-moA-e-nie-przeA-yAE-do-Nowego-Roku-PomA-A-my-Mu?p=13752823[/URL]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy Goniu , i wzajemnie ...
mi Neostrada na święta zrobiła prezent i pozbawiła mnie częściowo neta .... ehh ...
i tak mogę tylko podnieść Operę , nie jestem w stanie rozreklamować wątku z tak szwankującym netem :( Ciotki błagam,... reklamujcie Operę .. jeszcze masę kasy brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...