Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']zWitam, ile brakuje na transport badz hotelik?? Zostałam poproszona o wejscie na wątek, niestety nie mam czasu przeglądać wątku w całości :([/QUOTE]


Obraczus, poniewaz nie jestesmy w stanie zgrac transportu na jutro (a jutrzejszy dzien zostaje, w srode rano ma byc uspiony), to pies pojdzie na kilak dni do hotelu, a potem zostanei przewieziony na tymczas -- jak najszybciej, ale w sposob bezpieczny czyli pewnie po wszystkich swietych.
W sumie brakuje nam ok 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Obraczus, poniewaz nie jestesmy w stanie zgrac transportu na jutro (a jutrzejszy dzien zostaje, w srode rano ma byc uspiony), to pies pojdzie na kilak dni do hotelu, a potem zostanei przewieziony na tymczas -- jak najszybciej, ale w sposob bezpieczny czyli pewnie po wszystkich swietych.
W sumie brakuje nam ok 100 zł.[/QUOTE]


sonikowa, 100zł miesiecznie?? Czy jednorazowo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alek5464']sluchajcie on to chyba nie taki diabel bo jak mowi majqa skoro sam chodzil po wsi i nikogo nie zjadl to jeszcze bedzie z niego prawdziwy Rottek czyli misek przytulak z duma jak przystalo na ROTTWEILERA[/QUOTE]


Jestem pewna, że tak.. Po prostu nikt mu nigdy nie powiedzial, co mu wolno a co nie bardzo. Dobrze, że trafi do ciebie, to mu wytłumaczysz :cool3:

Obraczuś, dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie wejdzcie na forum Pomorskiej Fundacji Rottka tam an "zglos rottka w potrzebie" zglosila sie dziwczyna ktora go moze przywiezc z opola do Zgorzekca chcialm tam wstawic nasz link ale nie wchodzi( ja nie komputerowa) i nawaizcie z nia kontakt. Ma doswiadczenie w transporcie "nie wychowanych" rottkow.
Ja musze leciec do pracy bede po poludniu

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę Biafry podaję konto do przelewów.

[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Batalionu "Skała" AK 8/36[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]31-273 Kraków[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]nr konta PEKAO SA:[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]58 1240 1170 1111 0000 2420 9674 [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Dla przelewów zagranicznych: [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]BIC ( SWIFT) : PKOPPLPW [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]IBAN : PL581240 1170 1111 0000 2420 9674 [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Koniecznie z dopiskiem : [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Rottweiler[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Haniu[/B], jeszcze jedna pioruńsko ważna istotność.
Porozum się z fundacją (mam nadzieję, że udało Ci się już dodzwonić do Kwapy i/ lub Kasi) co do:
- na bank przyklepania pieczy fundacyjnej (jest to bardzo ważne m.in. w przypadku korzyści adopcji na umowę fundacyjną)
- sprawy kosztów weta (odrobaczenie, szczepienia, jeśli tego nie dopełniono, mam na myśli właścicieli i kastracji).
Wspomniałaś Hanuś, że nie chcesz obciążać niczym fundacji, stąd moje dopytanie o wspomniane koszty. Czy mam rozumieć, że wzięłabyś je na siebie, czy też (a trzeba to wyraźnie napisać) konieczna będzie na to zbiórka pieniążków (na dogo i wśród miłośników rottków)?
Te kwestie muszą być klarowne dla nas tutaj i dla Rottki.

Link to comment
Share on other sites

tak z Kwapami uzgodnione!
Poniewaz jak wiemy fudacja przechodzi restrukturyzacje ja PONOSZE KOSZTY psa tzn wszystko co sie z tym wiaze, chyba ze cos bardzo powaznego by bylo u weta to bede prosila o pomoc a tak to ja place i wymagam od psa:evil_lol:. Chodzi mi tylko o patronat fundacji bo jak by sie dalo go u mnie trzymac na stale to fundacja pomoze mi poszukac domku i to tyle co chce od fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Słuchajcie - a może szanowna pani właścicielka dorzuci do naszego transportu tyle, ile zapłaciłaby za uśpienie psa :cool3:
W przypdku rottweilera to musi być przynajmniej 200 PLnów przecież, bo taki kawał psa wymaga solidnej dawki tych ....
Nie krzyczcie na mnie, tak mi przyszło do głowy ;)[/QUOTE]

dobrze gadasz ;) może faktycznie trzeba panią uświadomić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...