Jump to content
Dogomania

11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM


Ewkaa

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pięknie dziękuję za ogłoszenie Bandusia.
Jak już wsześniej wspomniała Ewa, Banduś nie jest już przy budzie przed wejściem do budynku schroniska, a od dłuższego czasu jest w zagrodzie z tyłu gdzie niestety nikt go nie widzi.
Wczoraj podeszłam pod płot z tyłu schroniska.
Wypatrzyłam Bandiego. Kiedyś wychodziłam z nim na spacerki ale było to tak dawno temu, że byłam pewna, że mnie nie pozna, a on...podbiegł pod płot i normalnie "przykleił się" do siatki wesoło merdając ogonem! Wymiziałam go i wyściskała na ile było to możliwe...
To jest niesamowity psiak...
Lgnie do człowieka całym sobą.
Następnym razem "stanę na głowie", żeby móc go wyciągnąć na spacer. Mam nadzieję, że Ewa mi pomoże ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga on był na spacerze :eviltong: Ale zdjęć nie robiłam, samej cięzko z tak energicznym psem, a nawet jak był przy budzie na samym wejściu nikt się tym psem nie interesował. W zagrodzie ma troszkę swobody i na wejście człowieka reaguje wielkim entuzjazmem....

[img]http://img339.imageshack.us/img339/2900/dscn36254at.jpg[/img]

[img]http://img146.imageshack.us/img146/9065/dscn36241sf.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

piękny piesek.Współczuję mu naprawde bardzo.Ale jak on jest już 11 lat w schronisku to nikt nie przeszedł obok boksu i się o niego nie pytał czy coś? Nikt się nim nie interesował ??????? On cały czas jest na łańcuchu czy czasem jest wypuszczany ?

Link to comment
Share on other sites

[I]Mylisz się jnk, są schroniska w których pracownicy zwracaja uwagę na każdego psa ... nawet przy takiej ilości. (i mają o wiele łatwiej niz wolontariusze bo przebywają z tymi psami kazdego dnia po 8-10 h)[/I]
[I]A psow jak Bandi z takim stazem znajdzie się więcej, nie tylko u nas, myslę że w wielu dobrych schroniskach sa takie przypadki.[/I]
[I]Sa psy dla których jedynym domem w zyciu było schronisko, niestety.[/I]

A Bandi nadal czeka sobie......:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...