Jump to content
Dogomania

11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM


Ewkaa

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Supergugu i Anioł:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chyba mówimy o 2 róznych istotkach, ja mówię o tej istotce wielkości krasnala ogrodowego z niewyparzonym jęzorem :loveu:
I jakoś nie odpowiada na gg, chyba śpi i nie wiem jak ogłoszenia......:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ja znów muszę zaznaczać, że moje ogłoszenia z marszu wstawiam od nowa i uaktualniam - to Ewkaa ja Cię z pewnością :mad: i to porządnie.
Z tym Aniołem to przesada - nawet mnie pod łopatkami nie swędzi, czyli skrzydła nie rosną.
Więcej wiary - moi drodzy - brzmi nieźle co :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam, przyznaję że Bandi łapie za serducho:) Chciałabym się dowiedzieć więcej na Jego temat - ile mniej więcej ma lat, jaki jest duży, jak dogaduje się z innymi psami [mam 6-cio letnią sunię], czy jest wykastrowany, czy na coś choruje itp. Kiedy będę miała więcej informacji mogę starać się przekonać do Niego rodziców więc proszę o szybką odpowiedź;)

Link to comment
Share on other sites

A czy ja zapomniałam :razz:
Dzisiaj spędziłam z nim troszkę czasu i jak zwykle zrobilam 3 mniej udane fotki........ boże jaki on jest szybki, ucieka mi z kadru non stop. Oczywiście zwiał mi z zagrody, i wystarczyło krzyknąc i Bandi stanął... i połozył się brzuchem do góry:cool3:
Bandi ma 11 lat albo ciut więcej, jest starym psem ale pełnym wigoru.
Niestety nie jest wykastrowany, i osobiście obawiam się kastracji psa w jego wieku.
Co do wielkości- gabaryty labradora, wielkośc i waga. malutki nie jest i siły jeszcze jest w tym starszym ciałku.
Jedyna jego choroba- obżarstwo:diabloti:
Stosunek do suk ma świetny a i z psami się dogaduje- z 6 psów żyje zgodnie:crazyeye:
potem wrzucę fotki.

Link to comment
Share on other sites

Noo to już mam jakieś konkrety :D Kurcze jest troszeczkę duży [mogę wiedzieć mniej więcej ile waży?] bo z moją sunią jest taki problem, że ona boi się w większości psów większych od siebie [ona waży 15 kg i jest przed kolano] ;( Obżarstwo heh pasowałby do naszej rodzinki^^ Boję się też tego co będzie kiedy się do niego na serio przywiążemy i jego serduszko przestanie bić... Tylko z drugiej strony kto dał mi prawo do skazania go na całe życie w schroniskowej budzie? Mam dom z ogrodem, w którym mieszkamy w czwórkę [rodzice, sunia i ja] + te kilkanaście hodowlanych myszek ;) więc na pewno miejsce i warunki dla Bandiego by się znalazły. Pozwólcie, że przemyślę i na pewno się odezwę. Acha jeszcze jedno - czy byłaby mozliwość spotkania mojej suczki z Bandim jeszcze przed ewentualną adopcją?

Link to comment
Share on other sites

niemand89 - wiem z doświadczenia, że nawet najbardziej przestraszona sunia po pewnym czasie przekonuje się do nowego towarzystwa, a nawet cieszy się z tego! :multi: Jeden warunek: nowy pies nie może jej szczuć i "tępić" przy byle okazji (nie chodzi o zwyczajne warknięcia i inne takie psie gadki). Powinny się poznać na neutralnym terenie, przy czym od samego początku tzreba obserwować zachowanie psiaków względem siebie i dopasowac swoje postępowanie do ustalonej przez nich hierarchii, bez sentymentów :diabloti: , bo będzie wojna i nikt nie będzie szczęśliwy.

Sorry za to wymądrzanie, pewnie i tak już to wiesz :roll: ale nie mogłąm się powstrzymać, tak bardzo chciałabym by psiunio miał już domek a nie tylko samotność na łańcuchu przy budzie...

[B]2 PSY TO 2x WIĘCEJ RADOŚCI!![/B] :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak, rozumiem i to nie wymądrzanie tylko życzliwe rady za które bardzo dziękuję :) 2 psy będą na pewno tylko czy to na pewno będzie Bandi? Właściwie poważnie zastanawiamy się nad Nim i Łapkiem z tego [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28934&page=27&highlight=%A3apek[/url] wątku [przepraszam za śmiecenie mam nadzieję, że wybaczycie] Naprawdę nie wiem co mam zrobić, bo to strasznie trudny wybór :( Mam nadzieję, że wybaczycie jeśli to jednak będzie Łapek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...