Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM Dori ma dom!!!:-) i jest bardzo szczęśliwy!


AśkaK

Recommended Posts

Jutro zajrzy do schroniska esperanza, żeby zabrać Tycię do domu :lol: (nie ma założonego jej wątku, ale jest na stronie www schroniska).
Poprosimy o zobaczenie, jak nasz sznaucerek reaguje na inne psy. :modla:
I jak się da o zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia dla pani z Bielska.

[FONT=Garamond][SIZE=1]A także o zdjęcia Bulego, może więc uda się skończyć ten zaczęty film? [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, nasz sznaucer nie dał się sfotografować. Nie dał się nawet wyprowadzić z boksu. :shake: Widać na smyczy nie chodził nigdy, boi się, jest bardzo nieufny.
W stosunku do innych psów raczej nie rokuje dobrze, niestety.
:-(

Natomiast sznaucerka jest przyjazna. Po połogu czuje się nieźle.

Esperanza wieczorem pewnie napisze coś więcej, jak będzie miałą siłę.

Link to comment
Share on other sites

Dori nie chciał niestety wyjść z boksu. Nie chciał reagować na wołanie i chował się przed pracownikiem. Ponieważ sytuacja stała się nerwowa, nic dziwnego, że Dori zaczął panikować. W pętli rzucał się jak Abar. Możliwe, ze nigdy nie chodził na smyczy.
Pracownik twierdzi, że on może atakować inne psy, ale prawdziwej próby nie było jeszcze. Uwaza, ze najlepsze rozwiazanie to konfrontacja Doriego poza schroniskiem, gdzieś na spacerze z psem potencjalnych właścicieli, bo wiadomo, że sfora schroniskowa ma swoje prawa.

Link to comment
Share on other sites

Biedny, znerwicowany psiak. Obawiam się że w schronisku nigdy nie poznamy jego normalnych, lub choć zblizonych do normy zachowań. Może reagować agresją na inne psiaki, podczas gdy normalnie nigdy by jej nie okazał, lub odwrotnie - może być potulny jak baranek, za to np. na normalnym spacerez z nowym właścicielem może okazać się zadziorny. jak długo pozostanie w tym...miejscu:angryy: , w tej klitce ciasnej, tak długo trudno będzie oczekiwać od niego poprawnych reakcji. :oops: Ten pies bardzo potrzebuje pomocy, szybkiej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Milady, my to się chyba telepatycznie przyciągamy;) , bo ja właśnie chciałam Cię prosić o pomoc w razie gdyby transport dla Doriana był potrzebny.
A myślę że będzie i to na dniach!:multi:
Pewien wspaniały człowiek z Radomia, po przeczytaniu aukcji Avii (Avii, te Twoje aukcje czynią C-U-D-A !!!:lol: :modla: wpłacił na rzecz Dorianka 600 zł!!! :multi: Brak mi słów podziękowania dla tak wielkiej hojności tego Pana.:oops: :Rose:
A więc są pieniążki na hotel dla Dorusia!
I teraz muszę koniecznie porozumieć się z Panią z Bielska co robić dalej. Wszyscy byśmy chcieli aby pies jak najszybciej trafił do nowego domu, ale teraz może na to nie pozwalać jego kondycja psychiczna... O ile jakiś czas temu podchodził do siatki, obszczekiwał i niepewnie -ale jednak- szukał kontaktu, o tyle teraz wygląda na to, że zdziczał i boi się wszystkiego. Może to uniemożliwić zabranie go w tej chwili do domu na stałe. Myślę, że teraz trzeba Dorianowi zapewnić jakiś czas rekonwalescencji w dobrym hoteliku, gdzie będzie miał spokój, dobre warunki i wreszcie upragnioną przestrzeń.I odpowiedni kontakt z człowiekiem. I potem, gdy przez kilka, może kilkanaście dni dojdzie do siebie, po pewnym okresie obserwacji będzie można wreszcie powiedzieć jaki charakter ma ten psiak.

A więc zbieram info o hotelikach i...będziemy działać!:multi:

Link to comment
Share on other sites

:multi: hurraa! Hotelik z dobrą opieką kogoś, kto zechce Dorianowi poświęcić trochę czasu - to najlepsze rozwiązanie! A jak psiak psychicznie odżyje, to można by mu potem to oczko zbadać.
Jestem pewna, że to czarne cudo okaże się fajnym psem!

Niesamowity człowiek ten Pan-darczyńca! :saint1: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...