Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM Dori ma dom!!!:-) i jest bardzo szczęśliwy!


AśkaK

Recommended Posts

jest bardzo podobna do sznaucera - dałam ją już na moją stronę adopcyjną, niestety forum sznaucerowe niby jest, ale tam nie ma ludzi, którzy pomogliby w szukaniu dla niej ani dla innych "moich" sznauciów domków :( niestety takie życie :sadCyber:

czekam na nowe zdjęcia - bo faktycznie na tych nie widać nawet dobrze jej pysiulka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]przy najbliższej okazji, czyli jutro (będziemy w Ostrowi z Larą po Chrupka i Abara), [/QUOTE]
Zajrzyjcie dziewczyny do naszych psiaków >> jak się ma Dori :( Saba ....i inne biedy. Czy przypadkiem nie głodne po ...świętach jak tam pracownika nie było ......:sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

Jesssu, kolejna ciężarna sunia.:nonono2:
Jestem zdecydowanie za tym by jak najszybciej umieścić ją w hoteliku. Mamy pewien zapas funduszy na wyjatkowe sytuacje - uważam, że ta jest wyjątkowa! Felu, daj znać czy mogłabyś w najbliższym czasie po nią jechać, jeśli nie to zacznę szukać pomocy wśród Dogomaniaków.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie jest zbyt późno i nie ma zagrożenia życia suni, ja byłabym za sterylką.
Lola- ON- ka i jej maluchy dostały szansę, ale nie wiemy ile będzie psiaków, a co zrobimy z małymi Samby? Po za tym suka musiałby wychowywać je przez minimum 6 tygodni, w schronisku nie da rady, a na pobyt w hotelu przez 2 miesiące funduszy nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Samba podzieli los Małej Mi...:cry: Smutne jest życie ostrowskich suniek.

Ale nie zapominajmy o Dori, on też bardzo cierpi. I jest szansa, że to się wkrótce zmieni! Rozmawiałam dziś z panią z Bielska Białej, pani ma już psiaka, domek z ogrodem ale pies śpi z nią w łóżku.:D Więc jest szansa że Dori też wejdzie na salony - jeśli psy się dogadają. Jeśli nie, Dori dostanie ciepłą budę w ogrodzie i pełną swobodę do biegania, a także miłość i dobroć tej kobiety. To tak dużo! Tak dużo w porównaniu z tym co ma teraz... Dlatego dziewczyny, bardzo proszę piszcie wszystko co wiecie o Dorim. Ja wiele nie mogę powiedzieć, a chciałabym mieć jako taką wiedzę na temat jak Dori zachowuje się w stosunku do innych psów. Czy nie jest agresywny. Trzeba wyciągnąć go z boksu na mały spacer. Jeśli ktoś mnie może zabrać do Ostrowi to sama to z radością zrobię :-) Ale gdyby ktoś jechał a nie mógł mnie wziąść, plis niech zrobi taki test na inne psiaki. Im szybciej tym lepiej dla Dori...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Samba podzieli los Małej Mi...:cry: Smutne jest życie ostrowskich suniek..[/quote]


co to znaczy?? że podzieli los Małej Mi? Przepraszam ale nie daję rady wszystkich wątków śledzić :shake: wiadomo jak ona się czuje? nie było komplikacji porodowych? biedna sunia :(

Aśka = czy ta Pani z Bielska ma już samca sznaucera? bo zastanawiam się czy to nie ta sama osoba co chce wziąć suczkę sznaucerkez Olkusza :icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...