Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ozzy świetnie prezentuje się w szeleczkach :cool3: prawdziwy przystojniacha z niego :loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/2835/00ba5ef5d3862649.jpg[/url]
[COLOR=navy][B]
u nas to Rodzinne :diabloti:[/B][/COLOR]

jakie ładne miejsce :loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/2835/0f563d6869f0915e.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=navy][B]Wisła w miejscu Ustroń Uzdrowisko :)[/B][/COLOR]

[quote name='hankasanok'][QUOTE][FONT=Arial][COLOR=navy][B]chcesz się zapisać do klubu ?? wkupne paczka BILOBIL :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

:hmmmm:hmmmm, pomysle, ale ja matka jeszcze nie zostałam!!!! no ale skoro menopauza moze mnie dopasc juz w okolicach 40 to teoretycznie sie sprezyc powinnam, tylko jak to zrobic , ja taka nie chetna do tego ........

a co to BILOBIL :oops:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]spręzaj się dziewczyno bo wiesz ;)[/B][/COLOR]

[url]http://www.i-apteka.pl/product-pol-1233-BILOBIL-40mg-x-90-kapsulek.html[/url]

[quote name='Darianna']Bilobil to taka wódka ziołowa :D Jak wątroba na starość po zwykłej wódce nawala to można pić tylko Bilobil :D[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Alez uprząż:) Robi wrażenie...
[URL]http://images8.fotosik.pl/2835/8c823af9e464d43c.jpg[/URL]

Pzdr.[/QUOTE]

przecie Ozzy od co najmniej 2 lat foci się w tych szelkach :diabloti::evil_lol:
poza tym nie lubię rogzów , lupinów i innych takich rachitycznych i wąskichszelek na masywnym psie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][...[/COLOR]

Co do nr ...możemy nawet po zagranicznemu nemberować będzie kapusiowi łatwiej[/QUOTE]
Się poszczałam:roflt:

[quote name='Vectra']mam nadzieje , bo limity wprowadzę ... :diabloti:

teraz przez 1000 postów , bez fot , tylko podziwianie , tiutanie , wchodzenie w zad ... daj odpocząć koleżance zza bałtyku , bo biedactwo , nic w domu robić nie może , tylko foty w postach - a chłop głodny :mad: psy nie wybiegane , pod szafami kurz :mad:[/QUOTE]
Ej no, Vectra, nie waż się tak ułatwiać konfidencji:mad:...:roflt:

Alu, ta fota jest rewelacyjna:crazyeye::loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/2835/e430ea14d6be6c37.jpg[/url]


A spacerów po ustroniowym parku to Ci zazdroszczę. Na bank w przyszłym roku będę tam na wystawie, niestety w tym roku musiałam sobie odpuścić ze względu na Paryż;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']mam nadzieje , bo limity wprowadzę ... :diabloti:

teraz przez 1000 postów , bez fot , tylko podziwianie , tiutanie , wchodzenie w zad ... daj odpocząć koleżance zza bałtyku , bo biedactwo , nic w domu robić nie może , tylko foty w postach - a chłop głodny :mad: psy nie wybiegane , pod szafami kurz :mad:[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
dopsz ...to zgadzam się na te limity ... jednak Twoje argumenty są nie do podważenia :lol:[/B][/COLOR]

[quote name='Gioco']Niektóre to już wręcz gerontki :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
w rzeczy samej :lol:[/B][/COLOR]

[quote name='Doginka']Się poszczałam:roflt:
[COLOR=navy][B]
podać basen :hmmmm:[/B][/COLOR]
Ej no, Vectra, nie waż się tak ułatwiać konfidencji:mad:...:roflt:

Alu, ta fota jest rewelacyjna:crazyeye::loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/2835/e430ea14d6be6c37.jpg[/url]
[COLOR=navy][B]fota z lasku z okolicy dzielnicy Gotartowice :) [/B][/COLOR]

A spacerów po ustroniowym parku to Ci zazdroszczę. Na bank w przyszłym roku będę tam na wystawie, niestety w tym roku musiałam sobie odpuścić ze względu na Paryż;-)[/QUOTE]
[B][COLOR=navy]
ogólnie fajne to okolice i mamy w miarę blisko , bo niespełna 50 km ...z tym , że ja wolę spacerować po górach ale mój TZ już teraz niechętnie w góry , uwielbiam polany na zboczach [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja pamiętam, jak po wystawie w zeszłym roku poszliśmy z Jarkiem i moją mamą na spacer. Wyciągnął nas w góry, a obie z mamą byłyśmy w klapeczkach:roflt: mama weszła do połowy góry - szlakiem nie szliśmy:roflt: i jeszcze szybciej schodziła:lol: Ja weszłam na samą górę, na szlak (nazwy nie pamiętam:oops:) Ale to znany szlak i znane miejsce. ale powiem Ci Alicjo, że w japonkach lepiej się wchodzi pod górę niż schodzi:roflt:

Nad tą malutką rzeczką, dumnie zwaną Wisłą też byłam i nawet się skąpałam, bo obok mieliśmy hotel;-) Chyba nawet na Dogomanię kiedyś wklejałam ważki, które tam ufociłam:lol: Ustroń bardzo mi się podoba:loveu: W Warszawie to pozostaje mi tylko nasz park;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]
jak pójdzie do przedszkola to odetchniesz ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='tatankas']Tak,tak na pewno,ja w końcu po 9 latach na wychowawczym od września odpoczywam od dzieci.Niestety tak im plan zajęć ułożyli,że jak jedna wychodzi na 10.00 do szkoły,to druga o 11.00 kończy szkołę,więc mam raptem 2 godzinki wolnego,ale tyle to ja nie miałam wolnego od wieków,a teraz codziennie :D[/QUOTE]


no to pocieszenie nie ma co :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ja pamiętam, jak po wystawie w zeszłym roku poszliśmy z Jarkiem i moją mamą na spacer. Wyciągnął nas w góry, a obie z mamą byłyśmy w klapeczkach:roflt: mama weszła do połowy góry - szlakiem nie szliśmy:roflt: i jeszcze szybciej schodziła:lol: Ja weszłam na samą górę, na szlak (nazwy nie pamiętam:oops:) Ale to znany szlak i znane miejsce. ale powiem Ci Alicjo, że w japonkach lepiej się wchodzi pod górę niż schodzi:roflt:
[COLOR=navy][B]hahaha dobre w japonkach :lol:[/B][/COLOR]
Nad tą malutką rzeczką, dumnie zwaną Wisłą też byłam i nawet się skąpałam, bo obok mieliśmy hotel;-) Chyba nawet na Dogomanię kiedyś wklejałam ważki, które tam ufociłam:lol: Ustroń bardzo mi się podoba:loveu: W Warszawie to pozostaje mi tylko nasz park;-)[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
Wisła , Ustroń to miejsca mojego dzieciństwa a potem i Kuby to wyjeżdżałam z nim zawsze latem na miesiąc do Wisły . Cudownie było ...[/B][/COLOR]

[quote name='ice_t']no to pocieszenie nie ma co :))[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
nikt nie mówił , że będzie lekko ;) ale zobaczysz po latach miło będzie powspominać :)nawet ten brak czasu [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']witamy sie niedzielnie:)[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
witanko :)[/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']a u nas wiosna normalnie ... lecimy na spaceros



Wy też lećcie, tylko aparatosa nie zapomnij :razz:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]u nas po paskudnej mgle rano wyszło słoneczko i zaprasza na spacerki

Ja dziś spać nie mogłam , bo mi mój szyjny uszkodzony kręgosłupik przeszkadzał spać a wstać mi się nie chciało by wziąć coś p/bólowego ...po obiadku wybieramy się gdzieś autkiem przetestować jak pali :) ...ale aparatosa zabiorę ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...