Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Ulala, co ja czytam :( porażenie?! :crazyeye:
Niech te pioruństwo idzie precz od Ozzulca!

piękne :loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/2835/0f563d6869f0915e.jpg[/url]

O so odzi z tym limitem zdjęć? ktoś był nadgorliwy?;) hihihihihi. Ja nie w temacie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Nawiedzeni-tyle powiem :D[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]dokładnie :lol:[/B][/COLOR]

[quote name='anetta']Ulala, co ja czytam :( porażenie?! :crazyeye:
Niech te pioruństwo idzie precz od Ozzulca!
[COLOR=navy][B]
mam nadzieje że wkrótce będzie spokój z tym [/B][/COLOR]

piękne :loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/2835/0f563d6869f0915e.jpg[/url]

O so odzi z tym limitem zdjęć? ktoś był nadgorliwy?;) hihihihihi. Ja nie w temacie :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=navy]no bo limit jest 5 fot na post ...ale wiesz czasem tak wyjdzie że pasuje dać 6 :diabloti:a taka jedna ...ze Szwecji , dobra w matematyce jest i do 5 przelicza :diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][url]http://www.dogomania.pl/threads/212216-Spotkaj-twoje-mleko-meet-your-milk[/url] :diabloti:[/QUOTE]
Alu, żenada, niech ta cała Charlie pierdyknie sobie główka baranka w betonowa ściankę:roflt:
Nikt nie może zmienić moich upodobań smakowych, a już na pewno nie zabroni mi pić mleka i to litrami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Alu, żenada, niech ta cała Charlie pierdyknie sobie główka baranka w betonowa ściankę:roflt:
Nikt nie może zmienić moich upodobań smakowych, a już na pewno nie zabroni mi pić mleka i to litrami:lol:[/QUOTE]

U mnie w domu mleko idzie jak woda,około 60-90 litrów miesięcznie.Bez mięsa to sobie życia nie wyobrażam,wytrzymam bez owoców,warzyw,ale nie bez mięsa.Czy to znaczy,że nie kocham zwierząt???

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Mleka nie lubię, sery zółte, jogurt,kefirek - a i owszem. Jem mięso i to kilka razy w tygodniu. Bo lubię. I na pewno nie będę zmieniała moich przyzwyczajeń pokarmowych dla czyjegoś widzimisię...
I robić z tego jaką ideologię - to juz przesada. Kto nie chce - niech nie je. Czy jedzący mięso zmuszają kogoś do jedzenia? I na siłę przekonują, że tak jest lepiej...?
Ludzie,opamiętajcie się....
Nie pisze tego na tym porąbanym watku, bo nie chcę sobie zaśmiecac subskrypcji...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Alu, żenada, niech ta cała Charlie pierdyknie sobie główka baranka w betonowa ściankę:roflt:
Nikt nie może zmienić moich upodobań smakowych, a już na pewno nie zabroni mi pić mleka i to litrami:lol:[/QUOTE]
[FONT=Arial]
[/FONT] [FONT=Arial][COLOR=navy][B]dokładnie :lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='tatankas']U mnie w domu mleko idzie jak woda,około 60-90 litrów miesięcznie.Bez mięsa to sobie życia nie wyobrażam,wytrzymam bez owoców,warzyw,ale nie bez mięsa.Czy to znaczy,że nie kocham zwierząt???[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]ja mięso niekoniecznie , znaczy jadam ale nie muszę dziennie , z tym że nie pozbawiłabym się możliwości jego jedzenia kiedy mam na nie ochotę , a już bez twarogów i serów różnego rodzaju nie wyobrażam sobie życia ...pisząc to wymiatam z wiaderka twaróg z ananasem ...pyszoteria
warzywa lubię , ale niestety niewiele z nich mogę jeść [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Asiaczek']chora Vectra,to najgorsze, co mnie mogło spotkac;)

pzdr.[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Wiecie co? Mleka nie lubię, sery zółte, jogurt,kefirek - a i owszem. Jem mięso i to kilka razy w tygodniu. Bo lubię. I na pewno nie będę zmieniała moich przyzwyczajeń pokarmowych dla czyjegoś widzimisię...
I robić z tego jaką ideologię - to juz przesada. Kto nie chce - niech nie je. Czy jedzący mięso zmuszają kogoś do jedzenia? I na siłę przekonują, że tak jest lepiej...?
Ludzie,opamiętajcie się....
Nie pisze tego na tym porąbanym watku, bo nie chcę sobie zaśmiecac subskrypcji...

Pzdr.[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=navy][B]
wiesz najśmieszniejsze to to , ze laska wkleja linki a na bank jestem przekonana ze wpierdziela schab jak małpa banany :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ciekawe jak by mnie rodzice odchowali , bez nabiału - ja nie lubiłam słodyczy , owoców , mięsa ... ale mleko , ser biały , żółty , jogurty , kaszki na mleku , wszystko co mleczne - to moje dzieciństwo ... zamiast czekolady , batonika , cukierka - to rąbałam serki topione kilogramami ... i co mnie że krowy , po to to odkryli , wymyślili - taki jest łańcuch pokarmowy - krowa nam mleko , my krowie siano ;)

I nie wiem jakim cudem ,jak pisałam TAM , bliski znajomy zza bałtyku , hoduje krowy mleczne ... ma ich ze 300 , jak bonie dydy , ja nie widziałam tam ciąży , cielaków - możliwe , że trochę to jakieś sztuczne napędzanie tej laktacji jest - nie mam pojęcia ... w Szwecji , jest jedyna słuszna mleczarnia - się ARLA nazywa , oni skupują mleko , mają nieziemskie wymagania i normy ..

Nienawidzę fanatyzmu - niech mi ktoś powie , że papierosy są złe :cooldevi: jedyna ich wada to ich cena , ale są smaczne :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]a jak świetnie odstresowują :diabloti::diabloti:

[/B][/I]

[I][B]Dzieki Alusia...Fruziolek pomacany :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='Vectra']i można wymieniać milion innych zalet :diabloti:[/QUOTE]

Tak,tak i jeszcze raz tak-zgadzam się w 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ciekawe jak by mnie rodzice odchowali , bez nabiału - ja nie lubiłam słodyczy , owoców , mięsa ... ale mleko , ser biały , żółty , jogurty , kaszki na mleku , wszystko co mleczne - to moje dzieciństwo ... zamiast czekolady , batonika , cukierka - to rąbałam serki topione kilogramami ... i co mnie że krowy , po to to odkryli , wymyślili - taki jest łańcuch pokarmowy - krowa nam mleko , my krowie siano ;)

I nie wiem jakim cudem ,jak pisałam TAM , bliski znajomy zza bałtyku , hoduje krowy mleczne ... ma ich ze 300 , jak bonie dydy , ja nie widziałam tam ciąży , cielaków - możliwe , że trochę to jakieś sztuczne napędzanie tej laktacji jest - nie mam pojęcia ... w Szwecji , jest jedyna słuszna mleczarnia - się ARLA nazywa , oni skupują mleko , mają nieziemskie wymagania i normy ..

Nienawidzę fanatyzmu - niech mi ktoś powie , że papierosy są złe :cooldevi: jedyna ich wada to ich cena , ale są smaczne :evilbat:[/QUOTE]
[B]
fanatyzm to mi się zaraz z kaczyńskim kojarzy :diabloti:[/B]

[quote name='zuzolandia'][I][B]a jak świetnie odstresowują :diabloti::diabloti:

[/B][/I]

[I][B]Dzieki Alusia...Fruziolek pomacany :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

:calus:

[quote name='tatankas']Tak,tak i jeszcze raz tak-zgadzam się w 100%[/QUOTE]

[B]kurzoki :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:bluepaw:[FONT=Arial][SIZE=4][B]zapraszam na bazarek na boksery [/B][/SIZE][/FONT]:bluepaw:

:Dog_run:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215936-Galeria-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-potrzebuj%C4%85ce-boksery-do-23.10.godz.20.00%29?p=17792992#post17792992[/url]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Korzystając z okazji ze Fruziol wreszcie przestal łazić po wyrku i zasnął :evil_lol: a ja nie musze mieć oczóff we wszystkich częsciach ciała :evil_lol: przeglundam se Twój dziki bloggg i co czytamm...uuuu..same sensacyje ..
Ozzulkowi calkowitego powrotu do zdrówka życze ..jakiess fatolum nad naszymi siersciuchami zawisło czy cuś z tymi choróbskami????
Mamusii ...dobrego samopoczucia i w miare normalnego funkcjonowania ! Ucałuj ode mnie rodzicielke choc mnie nie zna :loveu:
Konfidentcee ...eeee szkodaa czasu i marasu na takie typy :diabloti:
Ty moja dogaa też sie szanujj bo ten co chowa wsio w szafie to najmniej bolesny przipadek hihihi...a wiieszzz młodsze to juz niy bydymy :eviltong:
Fotyyy cudooo ...a co do gór to ja sentymentalnie zwiazana jestem z Brenną Mam tam kilka miejsc ktore kocham i które na szczęscie nie są oblegane przez turystów :evil_lol:
Swojego imienia rodowodowego nie lubie :diabloti: dopszz ze mozna je zdrobnic :multi: noo ale jak sie idzie na fleku do urzędu pierworodno cera meldowac to potym takie babole sie szczylo hihihi

Buziammmmm Alusiowaa :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...