Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Doginka']Pewnie masz rację z tym rozumieniem, bo nie podejrzewam Ozzika o złośliwość:roflt:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]:razz::razz:myślisz ...no cóż , widać tak jest :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Vectra']po co Ci kurtka rozpustnico :mad: :angryy: :eviltong: :shake: :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]:oops::oops::oops::oops:....to może i butów kupować nie będę :hmmmm: w sandałkach objade te zime :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[FONT=Arial][COLOR=navy][B]:oops::oops::oops::oops:....to może i butów kupować nie będę :hmmmm: w sandałkach objade te zime :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
po co ci buty , do pracy masz blisko , możesz lecieć w kapciach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]SORRY ZA OFFA, ALE SYTUACJA JEST PODBRAMKOWA. PROSZĘ, ZAJRZYJCIE: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc!?p=17755305#post17755305[/url][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tyle epok , ludzie boso chodzili , dasz radę :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]no taaaa:oops:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='fioneczka']aś Ty goopia, trzeba było jajów nie ucinać tylko na piesiach interes zrobić :diabloti:
i byś se i kapote i buty kupiła a tak co ... będziesz boso popylać :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]nooooo :-([/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Doginka']Ala, tyle drzew rośnie wokół, możesz zawsze buty z kory wyrzeźbić;-):lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]ze słomy se uplote :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='kacha_wawa']Ozzulku wracaj szybko do zdrówka :calus:[/QUOTE]

:calus:

[quote name='maciaszek']Jak się czuje Ozzy?[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Aj, aj..... Ozzulek znowu na L4... A i Tobie tez by się przydało takie L4, prawda?
Zdrówka dla CAŁEJ RODZINY!!!

pzdr.[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=navy][B]
Wydaje mi się , ze pomału schodzi to porażenie , uszkiem porusza , nóżkami nie powłóczy , troszkę głowa przechylona i ,,joker ,, jeszcze maleńki , ale dziś były już małe zmarszczki na pysiu po prawej stronie więc chyba idzie ku dobremu . Żeby te zmarchy zobaczyć musiałam biec na spacerku z Ozzym tak by się zmęczył i przy świetle spojrzeć ...a przy moich chorych stopach bieg to extremum :diabloti:ale czego się nie robi dla swojego psiaka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'] Żeby te zmarchy zobaczyć musiałam biec na spacerku z Ozzym tak by się zmęczył i przy świetle spojrzeć ...a przy moich chorych stopach bieg to extremum :diabloti:[/QUOTE]Alicjo :loveu: :loveu: :loveu:.

Cieszę się, że z Ozzym lepiej. Trzymam kciuki za całkowitą poprawę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Będzie dobrze:buzi:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]musi ;)[/B][/COLOR]

[quote name='hankasanok']bardzo sie ciesze ze Ozulec juz sie lepiej czuje:p, oby tak dalej!!![/QUOTE]

[COLOR=navy][B]jeszcze trzymaj :kciuki:[/B][/COLOR]

[quote name='maciaszek']Alicjo :loveu: :loveu: :loveu:.

Cieszę się, że z Ozzym lepiej. Trzymam kciuki za całkowitą poprawę![/QUOTE]
[COLOR=navy][B]bo czegóż się nie zrobi dla Naszych psiaków
Dzięki :calus: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cieszę się że z Ozzym lepiej, dzielny chłopiec :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']witam :)

zdrówka Ozzulkowi życzę[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Zdrówka, zdrówka, musowo będzie lepiej:)

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Gioco']Racja :-)
Nie ma przecież innej opcji.[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]Dziękujemy :calus:

Jutro jedziemy do weta , a dziś na spacerku sprint po osiedlu bo muszę zobaczyć jak Ozzy sapie ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Vectra']wpadłam na szklankę mleka :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]z pianką ?? prosto z wymienia czy z kartonika :diabloti::evil_lol: ???[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']od ciężarnej krowy , chcę pozbawić jedzenia cielęcinę :evilbat:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]:diabloti:kup krowie laktator :)[/B][/COLOR]

[quote name='baster i lusi']o kurde dopiero dziś do was wdepłam ale widzę że Ozziemu lepiej.ostatnio tez mam doła.[/QUOTE]

:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...